یک لیست در حال اجرا از دائمی رستوران تعطیلی اطراف فورت مایرز ناپل کیپ کرال

زیر جنوب غربی فلوریدا رستوران ها باید به طور دائم توقیف از رمان coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر مارس 11.

می دانم بیشتر تعطیلی? جزئیات ایمیل به [email protected] با #بسته در خط موضوع. تعطیلی ما می توانیم بررسی خواهد شد و اضافه شده به خلاصه.

فورت مایرز’ بسته رستوران

Applebee است: زنجیره ای محل سکونت در ایالات متحده 41 در تقاطع کیپرس لک رانندگی در جنوب فورت مایرز بسته در اواخر ماه آوریل است. کالیفرنیا بر اساس زنجیره ای پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر. این Applebee در Dani رانندگی در فورت مایرز و در شمالی فورت مایرز کیپ کرال و ناپل باز باقی می ماند. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در applebees.com.

سبز فنجان کافه: گیاه مبتنی بر کافه در بسته 1412 دین خیابان مرکز شهر فورت مایرز در اواخر ماه مارس اندکی پس از دولت بسته اتاق ناهار خوری.

بیشتر: در حال بررسی رستوران انجام می شود ؟ در سن COVID آن قطعی است شاید

و: به عنوان فلوریدا رستوران بازگشایی اتاق ناهارخوری بسیاری بر این باورند آینده دیجیتال

لئوپاردی را به ایتالیایی رستوران: پس از 18 ماه در کسب و کار در قلعه مانند ساختمان در 13851 S. تمیمی دنباله لئوپاردی بسته در اواسط ماه مارس. یک رستوران سخنگوی کاهش یافته است به نظر در زمان بسته شدن آن است. لئوپاردی باز در نوامبر 2018 در 11,000 فوت مربع فضا است که برای اولین بار متعلق به دوایر است. این فضا قرار دارد چندین مفاهیم — Icabod را Balleyorney کج بالا زدن Belushi را لئوپاردی است — در سال های اخیر است.

آرشیو برچسب: Leopardi را رستوران ایتالیایی باز می شود شنبه در Tilted Kilt قلعه

درشکه چهار چرخه رفتار: پاپ کورن و بستنی فروشی اعلام کرد بسته شدن فروشگاه خود را در 1512 Hendry خیابان مرکز شهر فورت مایرز آوریل 1 on Facebook. “ما ساخته شده یک مشکل تصمیم به راه رفتن به دور. … هیچ بودجه وجود دارد به حال به نگه داشتن ما باز ما سعی” پست بخوانید. “ما می خواهیم برای تشکر از فورت مایرز جامعه برای شما(r) وفادار پشتیبانی می کند.” این درشکه چهار چرخه رفتار در کیپ کرال باز می ماند. بازدید sidecartreatscc.com برای اطلاعات بیشتر.

شیرین گوجه فرنگی: بوفه های زنجیره ای شناخته شده برای آن بی پایان سوپ و سالاد بار توقیف همه از آن 97 رستوران در سراسر کشور در اوایل ماه مه از جمله مکان در جنوب فورت مایرز و ناپل. شیرین گوجه فرنگی در جنوب فورت مایرز باز در سال 1997. شمال ناپل محل باز در بهار 2010.

ناپل ” بسته رستوران

آگاو: مکزیک الهام گرفته از کوره بسته در اوایل ماه مه در 2380 Vanderbilt, ساحل, جاده ها است. افتتاح آن در سپتامبر 2011. آگاو به طور موقت بسته شد که دولت دستور داد اتاق ناهارخوری به شاتر مارس 20. آن را بازگشایی مارس 25 ارائه takeout. ساختمان مجموعه ای است برای تبدیل شدن به قصاب در ماه نوامبر پایان steakhouse از صاحبان بادبان رستوران در خیابان پنجم جنوبی.

بیشتر: ناپل صاحبان رستوران ها برای باز کردن قصاب در سابق آگاو فضا

شیرین گوجه فرنگی: بوفه های زنجیره ای شناخته شده برای آن بی پایان سوپ و سالاد بار توقیف همه از آن 97 رستوران در سراسر کشور در اوایل ماه مه از جمله مکان در جنوب فورت مایرز و ناپل. شیرین گوجه فرنگی در جنوب فورت مایرز باز در سال 1997. شمال ناپل محل باز در بهار 2010.

بیشتر: شیرین گوجه فرنگی بوفه های زنجیره ای به طور دائم بسته شدن 97 رستوران از جمله فورت مایرز, ناپل

بونیتا اسپرینگز و استروئ بسته رستوران

Applebee است: کالیفرنیا مبتنی بر زنجیره محل در بطری بازکن جاده در استروئ غرب بزرگراه میان ایالتی 75 بسته شد که از اواخر ماه آوریل است. رستوران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. این Applebee در Dani رانندگی در فورت مایرز و در شمالی فورت مایرز کیپ کرال و ناپل باز باقی می ماند. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در applebees.com.

پرکینز: این محل در 27940 تاج دریاچه بلوار. بسته در اوایل ممکن است. واقع در گوشه ای از ایالات متحده 41 و بنیتا, ساحل, جاده, ساختمان بوده است پرکینز برای بیش از دو دهه است. پرکینز دارای 31 مکان های باقی مانده در فلوریدا, با توجه به وب سایت خود را از جمله فروشگاه در جنوب فورت مایرز, Cape Coral, Estero, لهیق اکرس شمالی فورت مایرز و دو در ناپل. بازدید perkinsrestaurants.com برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: New York Pizza & Pasta آمدن به جنوب فورت مایرز پرکینز

یاقوت شنبه: محل در 21301 شهر عوام درایو استروئ بسته در اواخر ماه مارس همراه با حدود 100 دیگر از زنجیره ای و رستوران ها با توجه به گزارش از thelayoff.com. این منطقه تنها راه باقی مانده یاقوت سه شنبه در 9001 پارک رویال رانندگی در نزدیکی HealthPark مرکز پزشکی در جنوب فورت مایرز. یک محل در کیپ کرال همچنین بسته در اواخر ماه مارس است. بازدید rubytuesday.com برای اطلاعات بیشتر.

کیپ کرال بسته رستوران

پرکینز: رستوران در 1502 کیپ مرجان پارک وی به نظر می رسد بسته اند در اوایل ممکن است. نشانه آن نقاشی شده سیاه و محل دیگر ذکر شده در زنجیره ای وب سایت. پرکینز در 1551 دل پرادو در بلوار. باز می ماند. بازدید perkinsrestaurants.com برای اطلاعات بیشتر.

یاقوت شنبه: محل در 2514 سانتا باربارا Blvd. کیپ کرال بسته در اواخر ماه مارس همراه با حدود 100 دیگر از زنجیره ای و رستوران ها با توجه به گزارش از thelayoff.com. این منطقه تنها راه باقی مانده یاقوت سه شنبه در 9001 پارک رویال رانندگی در نزدیکی HealthPark مرکز پزشکی در جنوب فورت مایرز. یک محل در استروئ همچنین بسته در اواخر ماه مارس است. بازدید rubytuesday.com برای اطلاعات بیشتر.

سوال کردم در مورد COVID-19 و تاثیر آن در جنوب غربی فلوریدا رستوران? ایمیل [email protected] و یا اتصال با @abellewrites در Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im