یک نگاه: تنیس و فوتبال, بازیکن به افتخارات بالا در 2012-13 همه-منطقه ستاره ضیافت

به عنوان اخبار مطبوعات آماده برای آن 10 سالانه منطقه ستاره جوایز ما نگاهی به گذشته نه سال است. در اینجا نگاهی به آن مراسم و ورزشکاران که در زمان خانه ما بالا جوایز. برای تماشای این سال را نشان می دهد ورود به news-press.com شروع در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 18.

اخبار مطبوعات برگزار شد سوم آن سالانه منطقه ستاره ها در ضیافت JetBlue پارک on May 29, 2013. بالای ورزشکاران از 24 ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده جمع شده بودند به افتخار اما با توجه به باران جوایز برگزار شد در ورزشگاه محل اجتماع به جای در این زمینه است.

فورت مایرز دوم تنیس Thandiwe Kangwa نامگذاری شد ورزشکار زن سال در حالی که مارینر پسران ارشد بازیکن فوتبال جاشوا تلو تلو خوردن در زمان خانه مرد ورزشکار جایزه سال.

“من تا به حال هیچ ایده این بود که به من صادقانه” Kangwa گفت: در آن زمان. “خیلی تعجب کردم. آن را به معنای زیادی به برنده شدن این جایزه به خصوص با تمام ورزشکاران در اینجا و همه چیز را آنها انجام داده اند. آن را به معنای زیادی به رسمیت شناخته شود.”

Kangwa که در ادامه به بازی در Seton Hall, برنده دوم متوالی LCAC و منطقه 3A-13 عناوین و کلاس 3A فردی دونفره قهرمان دولتی به عنوان یک دانشجوی سال دوم. خارج از تنیس او به صرف وقت خود را داوطلبانه با Lee County Community انجمن تنیس سلامت پارک کودکان مرکز توانبخشی و هارلم ارتفاعات بهبود ارتباط food pantry. او همچنین در ادامه به تجمعی 3.8 معدل به عنوان یک دانش آموز در مدرسه ادیسون دانشگاهی دبیرستان.

تلو تلو خوردن بود مارینر فوتبال مرد آهنین هرگز از دست رفته یک بازی خود را در فصل ارشد در راه خود را به نام بودن تیم اول همه-دولت و همه دولت همه ستاره تیم. بالا و پایین رفتن از تکمیل بیش از 300 ساعت از خدمات اجتماعی در CCMI آشپزخانه سوپ جاده پاکسازی بنیادی رباتیک رقابت ملی و افتخار جامعه القاء.

“آن را به رسمیت شناخته شده برای این” Teeter گفت: در این رویداد است. “من همه کار شناخته شده است. من خیلی افتخار می کنم و خوشحال است. من تا به حال بسیاری از حمایت از خانواده, راهنمایی مشاوران و مربیان است. همه آنها به من کمک کرد خودم. آن را سرگرم کننده برای کمک به مردم و رسیدن به جامعه

سپس جدید FGCU بسکتبال مردان مربی جو دولی ساخته شده اولین حضور عمومی خود را در جنوب غربی فلوریدا به عنوان رویداد سخنران مهمان.

ورزشکاران افتخار ورزش در 2012-13 All-Stars ضیافت بودند از:

دختران صلیب کشور: امیلی ادواردز فورت مایرز

پسران صلیب کشور: Tyler بنت فورت مایرز

فوتبال جرم: مانی مورگان ناپل

فوتبال دفاع: Jayron Kearse جنوبی فورت مایرز

دختران گلف: Lurrel عاقلانه استروئ

پسران گلف: Landon وبر فورت مایرز

دختران شنا: کندال برنت فورت مایرز

پسران شنا: لوگان ساموئلسون فورت مایرز

والیبال: شلبی Joslin انجیلی مسیحی

دختران بازی بولینگ: جسیکا Davies, جزیره, ساحل

پسران بولینگ: تیم Sipper, جزیره, ساحل

دختران بازی بولینگ: Keri Jewett دانبار

پسران بولینگ: میسون تیلور اسقف Verot

کشتی: Brandon Gacad ایدا بیکر

دختران فوتبال: هیلی Pigott, انجیلی مسیحی

فوتبال پسران: Joshua Teeter مارینر

بیس بال: Sean بردی ایدا بیکر

سافتبال: آنت Castaldo اسقف Verot

Girls lacrosse: Hallie Stufano فورت مایرز

پسران چوگان سرپهن: حداکثر مارگولین فورت مایرز

پسران تنیس: Zach بلیت سرو دریاچه

دختران تنیس: Thandiwe Kangwa فورت مایرز

پسران track & field: Tyrell Johnson, جزیره, ساحل

دختران track & field: امیلی ادواردز فورت مایرز

همه منطقه ستاره جوایز نشان می دهد

همه منطقه ستاره جوایز تجلیل از برترین ورزشکاران دبیرستان از اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه منطقه تحت پوشش برتر خواهد شد در 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 18 و رایگان برای پخش در news-press.com و naplesnews.com.

یک گروه از لیست ارایه خواهد شد و ما اعلام برندگان جایزه برای خلاصه 2019-20 دبیرستان فصل. کسانی که مجری در حال بیل Belichick, Stephen Curry, پاتریک Mahomes, مایکل فلپس, Drew Brees جکی جوینر-Kersee, Gary, جنگل, Misty May-Treanor, Jordan Burroughs هنجار دوک و رز Lavelle. ورزشی پخش جسی پالمر, مریم گلی, استیل, دکتر جری پانچ و کورتنی Cronin برگزار خواهد شد جوایز نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im