یک قاتل قرنطینه ساندویچ با مواد تشکیل دهنده محلی

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد ساندویچ است که آنها بسیار takeout دوستانه. این امر به ویژه مهم در دوران coron

توسط ABDOOSNEWS در 26 فروردین 1399

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد ساندویچ است که آنها بسیار takeout دوستانه. این امر به ویژه مهم در دوران coronavirus. اما با محدودیت های اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات گرفتن یک تازه ساندویچ هر روز کار همیشه ممکن نیست. و در یک قرنطینه چرا فقط یکی را برای خودتان ؟

بهترین بخش این است که هوستون تن از مواد تشکیل دهنده محلی برای ایجاد هر نوع ساندویچ, شما احتمالا می خواهید. برای من که من پیدا کردم که شادی در یک دودی ترکیه و بیکن با مواد تشکیل دهنده از کسب و کارهای محلی است که هر دو برجسته و بزرگ برای اقتصاد محلی.

نان: Artisana دمی باگت - 965 Pinemont درایو

پس از من ساخت ترکیه زیر, من نیاز به برخی از تازه کیفیت نان این نانوایی در شمال از جنگل بلوط است. این دمی باگت آمده در یک کیسه چهار (شما همچنین ممکن است آنها را در هوستون لبنی خدمتکاران یا شهری برداشت کشاورز بازار در آخر هفته ها) و از طریق پخته شده اما توصیه آنها را چند دقیقه در فر به عنوان I. نان جرقه بزند در خارج اما گرم و نرم در داخل. توجه داشته باشید که آنها تنها چهار شنبه از طریق شنبه 7:30 صبح تا ظهر.

گوشت: Feges کباب دودی ترکیه - 8217 نقطه بلند (pre-سفارش آنلاین تنها)

پاتریک و ارین Feges نام خود را با فروشگاه خود را در Greenway پلازا با نظرات خوب آنها را به باز کردن یک مکان دوم در بهار شاخه. همه که شده است را در خود نگه دارد با این ویروس اما آن را متوقف کرده و آنها را از انجام پنج شنبه pop-ups در پارکینگ جدید نقطه. منوهای ارسال شده در چهارشنبه 4 p. m. و شما می توانید در حالی که آن را طول می کشد. آنها یک نیمه دودی سینه بوقلمون که به سادگی باور نکردنی و شما را برای یک هفته مگر اینکه شما حریص است. نم نم باران با سس شیرین و اضافه کردن ادویه ترشی به ساندویچ خود را برای یک بازی پیچ و تاب.

گوشت: B&B قصابی ضخامت برش بیکن - 1814 Washington Ave.

اگر ما در حال اضافه کردن بیکن و چرا که نه ؟ — همچنین ممکن است برخی از دست برش گوشت خوک از ب و ب آنها برخی از بهترین گوشت در شهرستان و گرفتن یک دال از ضخامت برش بیکن برای یک ساندویچ لوکس خالص است اما آیا همه ما آن را سزاوار است در قرنطینه?

سبزیجات: ورد سبزی هیدروپونیک کاهو - 1208 مطلوب خیابان

Tucked دور در هکتار خانه یکی از شهرستان بهترین راز نگه داشته برای برگ سبز ، ورد رشد کاهو در طول سال و در باغ هیدروپونیک و آن را کاملا شگفت انگیز است. نه تنها آن است که تازه و خوشمزه, اما آن طول می کشد بسیار طولانی تر از فروشگاه خرید انواع. آنها را محدود فروشگاه ساعت, اما حضور در بسیاری از کشاورز محلی را از جمله بازارهای شهری برداشت. در واقع توصیه می کنیم تمام بازار کشاورز برای هر اضافی سبزیجات شما ممکن است مانند از جمله گوجه فرنگی و پیاز. من چسبیده فقط با کاهو برای این یکی.

پنیر: هوستون Dairymaids - 2201 شرکت هواپیمایی درایو

هنگامی که شما می خواهید قاتل پنیر در هوستون واقعا وجود دارد تنها یک محل برای دریافت آن هوستون Dairymaids. آنها یک چرخش دسته ای از پنیر هر هفته و طیف گسترده ای از گزینه. شخصا, من می خواهم برای یک نرم بری یا شاید یک بز پنیر وجود دارد اما یک تن از گزینه ها برای هر سلیقه. آنها را توصیه. آنها در آن بزرگ است.

چاشنی: Bee2Bee عسل جمعی محلی عسل

مایونز و خردل — به خصوص برخی از سبک آلمانی — اما زمانی که شما می خواهید برای اضافه کردن یک چیزی کمی (شیرین Feges سس وجود) در نظر بگیرید نم نم باران از عسل محلی از Bee2Bee عسل جمعی. شما می توانید آن را در مکان های مختلف در اطراف شهر و یا از وب سایت خود را. آن را حتی می تواند خود را همسان محله است که ظاهرا بسیار عالی برای آلرژی.

آخر من دستور ساندویچ:

Feges دودی ترکیه, نازک
B&B قصابی ضخامت برش بیکن پخته شده
نرم Brie از هوستون خدمتکاران لبنی
تازه کاهو از سبزی ورد
نم نم باران از عسل محلی
مایو
دیژون
قاب تست از Artisanatinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب