یک روز پس از پیروزی حقوقی جدید طرح دعوی در دادگاه علیه Fort Myers Beach Margaritaville توچال پروژه

اندرو Wigdor فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 2:46 PM EDT Jul 9, 2020فقط یک روز پس از حکم دادگاه به نفع Fort

توسط ABDOOSNEWS در 20 تیر 1399

فقط یک روز پس از حکم دادگاه به نفع Fort Myers Beach Margaritaville رفت و آمد مکرر یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در برابر شهر برای تصویب این پروژه است.

شهر فورت مایرز ساحل و پروژه توسعه TPI مهمان نوازی شده اند درهم حقوقی تاخیر پس از 2018 زمانی که Fort Myers Beach ساکن کریس پاتون ظ کت و شلوار در برابر شهر با توجه به تصویب آن از این پروژه است.

پاتون که زندگی در خیابان همسایه توسعه سایت به چالش کشیده این شهر تصویب rezoning و کد انحراف برای 254 واحد آن پروژه است.

پاتون و او را وکیل Ralf بروکس ادعا کرد که چگالی افزایش می دهد و تایید می تواند منجر به مسائل با ترافیک آلودگی صوتی و لذت بردن از ساحل و که شورا تصویب این پروژه اساسا ناقص است.

در حالی که پاتون استدلال رد شد توسط Lee County مدار قاضی این پرونده بود و بعد به دوم دادگاه تجدید نظر در لکلند آن نیز در نهایت محروم توسط سه قاضی پنل. این حکم که تایید پایین تصمیم دادگاه اعلام شد چهارشنبه.

بیشتر: Fort Myers Beach Margaritaville پروژه متوسل می شود حقوقی پیروزی ممکن است شروع به ساخت و ساز تا پایان سال

اما در روز پنج شنبه بروکس ثبت جدید اعلام حکم علیه این شهر در لی مدار دادگاه با این استدلال که کد شهر مورد استفاده قرار گیرد به تصویب طرح خلاف قانون اساسی است.

در حالی که بروکس و پاتون تا به حال 15 روز به فایل یک حرکت برای اعاده دادرسي در مورد قبلی آنها به جای آن تصمیم گرفت در استراتژی جدید.

بروکس و پاتون گفت که یک غذای آماده از ماه گذشته شفاهی در دوم دادگاه منطقه مورد بود که قضات به حال این نظر است که حکم Certiorari که این جفت قبلا ثبت شده نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به چالش کشیدن قانون اساسی از شهر کد.

"اگر چه هیچ نوشته نظر دادگاه استیناف قضات نشان داد در دهان استدلال که قانون اساسی چالش به شهر کد را مبهم استفاده از undefined 'استثنایی' به اعطای 300% افزایش در تراکم آورده شود باید توسط یک اعلام قضاوت اکشن, بنابراین این چیزی است که ما واصل امروز" بروکس گفت: News-Press.

"مورد دیگر انجام شده است و ما در حال پیگیری این مورد جدید به جای" او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است که آنها شانس بهتری برای برنده شدن با این اقدام جدید.

"ما امیدواریم که این مدار قاضی را بشنوند در مورد ما بسیار به زودی" پاتون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

'استثنایی' باعث می شود شهر کد خلاف قانون اساسی وکیل می گوید:

اقدام جدید از بروکس و پاتون استدلال می کند که این شهر با استفاده از "کاملا ذهنی" بخشی از کد خود را که به نقل از "شرایط استثنایی" برای افزایش حداکثر تراکم مجاز برای این پروژه از 84 به 254 واحد است.

بخشی از این شهر کد می خواند: "مهمان واحد بیش از این عوامل معادل یا بیش از 1000 فوت مربع, هر ممکن است اجازه داده شود تحت شرایط استثنایی به عنوان شرح داده شده در طرح جامع در صورت تصویب به عنوان یک انحراف از طریق یک برنامه ریزی توسعه rezoning."

اقدام جدید از بروکس می گوید که قرار است "جلیقه لجام گسیخته اختیار" در شورای شهر به جایزه "لجام گسیخته هتل تراکم به پروژه های توسعه" و این که "هیچ استاندارد یا معیار در کد برای تعریف چه شرایطی در نظر گرفته خواهد شد 'شرایط استثنایی.'"

"یک نفر با مشخصات 'استثنایی' متفاوت از آینده فرد" بروکس گفت. "این بستگی به این دارد که چه کسی رو انتخاب می شوند."

پاتون و مهربان هستند و به دنبال یک حکم از دادگاه که اعلام کرد که بخش از کد به عنوان قانون اساسی و در نتیجه دفع ادرار افزایش تراکم برای رفت و آمد مکرر.

"من فکر می کنم اکثر مردم واقعا نمی دانند که فقط آنچه یک غول پروژه این است که" بروکس گفت. "آنها نباید اعطای این نوع از افزایش ... ما واقعا در تلاش برای حفظ یک محله سازگاری و جامعه شخصیت از شهر فورت مایرز ساحل. آن را نمی خواهد در همان محل پس از آن هتل می رود تا اگر از آن بالا می رود."

پس از طرح دعوی در دادگاه است که در خدمت به شهر, این شهر دارای 20 روز به یک فایل نوشته شده پاسخ به شکایت. سپس یک جلسه خواهد بود قبل از اینکه یک Lee County قاضی در برخی از نقطه در آینده است.

وقتی پرسیده شد که به اظهار نظر در مورد جدید و آن استدلال شهر فورت مایرز, ساحل, وکیل جان Herin گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که پس از این شهر بوده است نه خدمت با کت و شلوار در عین حال این امر می تواند زودرس برای او به صحبت می کنند به "ماده و یا اعتبار آن از هر گونه دعوی در دادگاه."

فورت مایرز, ساحل, شهردار ری مورفی به نام پنج شنبه پرونده "هیچ" خود را بیان کرد که بروکس و پاتون ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای به تاخیر انداختن پروژه.

"این جای تعجب برای من آنچه که دیگری عمل ثبت شده است قضاوت با تاریخ گذشته از این افراد" مورفی گفت. "اما آن است که یک ناامیدی. و امیدوارم این دادگاه را به رسمیت شناخته و آن را برای آنچه در آن است که بسیار ضعیف و در تلاش برای به تاخیر انداختن."

"همه ما در حال از دست دادن کمی صبر با این افراد در این مرحله," او اضافه شده است. "ما فقط می خواهم برای قرار دادن این پشت سر ما است."

تام Torgerson رئیس هیئت مدیره برای TPI مهمان نوازی که منجر شده است Margaritaville پروژه می تواند بلافاصله نظر رسیده پنج شنبه.

Torgerson گفت: اخبار مطبوعات روز چهارشنبه زمانی که قبلی تصمیم دادگاه منتشر شد در حمایت از TPI که او امیدوار است برای شروع ساخت و ساز در این پروژه تا پایان سال است. او پیش از این اعلام کرد که آن را نمی خواهد "واقع بینانه" برای شروع ساخت و ساز در حالی که طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است.

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن