90 درصد سرخپوستان شراب خواری در جریان به عنوان داده استفاده می رسد 11GB هر کاربر در ماه

یکs داده مصرف لمس بیش از 11GB هر کاربر یک ماه در هند با توجه به مستند زمان 90 درصد مردم صرف زمان بیشتری را بر روی محتوای جریان, e-learning, سرگرمی و رسانه های اجتماعی یک بررسی جدید در روز دوشنبه گفت: طبق اخبار تکنولوژی.

حدود 61 درصد مصرف کنندگان در حال پخش آنلاين مطالب بیشتر از آنها قبل از این مستند گفت: ‘ای دیجیتال بررسی مصرف کننده’.

“زمان صرف شده در جریان ویدئو است رسید 1.2 بار به طور متوسط 4.2 ساعت برای هر کاربر در هر هفته” این یافته ها نشان داد.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

At 11GB data per user a month
نزدیک به 50 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح می دهند که تلویزیون در حال صرف زمان بیشتری را به تماشای فیلم. Pixabay

در حالی که 60 درصد پاسخ دهندگان ترجیح می دهند مبتنی بر اشتراک ویدئو در تقاضا 20 درصد ترجیح می دهند تلویزیون سرگرمی. نزدیک به 50 درصد از پاسخ دهندگان ترجیح می دهند که تلویزیون هستند وقت بیشتری را صرف تماشای فیلم را نشان می دهد و اخبار برنامه تلویزیونی.

“دسترسی و سرعت به زمان واقعی تعامل رانندگی دیجیتال تصویب به سطح بعدی. در حال حاضر زمان برای مدل های کسب و کار به تغییر و گرفتن سهم بیشتری از مشتریان کیف پول و توجه” گفت: Prashant Singhal, بازارهای نوظهور, TMT رهبر در ای.

بررسی و تجزیه و تحلیل دیدگاه های بیش از 2600 مصرف کنندگان برجسته تغییر رفتار و ادراک نسبت به خدمات دیجیتالی.

“نزدیک به 33 درصد پاسخ دهندگان به روز رسانی پهنای باند قصد دارد برای اطلاعات بیشتر از بسته های. جالب, برنامه های نامحدود برای اختصاص 40 درصد از کل ارتقاء کرسی رشد اعتماد به نفس بیشتری به انجام دیجیتالی گفت:” بررسی.

بسیاری از کاربران اولیه آن با استفاده از داده ها تنها به صورت نازک در حال دیدن سایت وب چت و تماس در حال مهاجرت به کاربر بالا سطل.

At 11GB data per user a month
این بررسی نشان داد که 76 درصد پاسخ دهندگان افزایش زمان آنها صرف مکالمه تصویری. Pixabay

همچنین بخوانید: 10 Greatest Udit Narayan بازدید از همه زمان ها

“نزدیک به 11 درصد از پایه داده های کاربران به روز رسانی های موجود خود را بسته یا نامحدود یا 50 درصد تا 100 درصد بالاتر داده ها به انجام بیشتر از محتوا و جریان بازی و مکالمه تصویری.

این بررسی نشان داد که به عنوان بسیاری از 76 درصد پاسخ دهندگان هستند یا تایمر برای اولین بار و یا افزایش زمان آنها صرف مکالمه تصویری.

“تقاضا برای باند پهن با سرعت بالا با افزایش کنترل از راه دور کار جمعیت تنها مارپیچی برای حمایت از استفاده از داده های فشرده ابزار. به عنوان کار از خانه و یا از راه دور کار می شود یک واقعیت نیاز به ثبات بالا, سرعت اینترنت می شود حتی بیشتر مهم” بررسی گفت. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de