9 دلیل برای هند و استرالیا در حال امضای یک دفاع تدارکات پیمان

توسط Jaylin

هند و استرالیا در حال انتظار برای امضای یک پیمان برای دفاع تدارکات. هر دو کشور به اشتراک گذاری متقابل از نگرانی های مربوط به ثبات هند و اقیانوس آرام. این دفاع استرالیا کاغذ سفید (ADWP), 2016 ذکر شده است که دریاها و حریم هوایی اطراف این منطقه در حال تبدیل شدن به یک دلیلی برای نگرانی به ویژه در چین ناگهانی نظامی حضور و تسلط.

این بار اقتصادی کشورهای “هند و استرالیا افزایش روابط دو جانبه به جامع همکاری استراتژیک و نتیجه گرفته اند و نه ترتیبات متقابل از جمله تدارکات و پشتیبانی خود را از ارتش در میان چین تجاوز در هند و اقیانوس آرام منطقه است.”

در حالی که پرداختن به مجلس استرالیا نخست وزیر نارندرا مودی ابراز نگرانی در مورد منطقه و با تاکید بر اهمیت ایمنی. هر دو کشور هند و استرالیا مشابه به اشتراک گذاری نظرات در مورد اوضاع ژئوپولیتیک در منطقه و بدانند که چگونه به بهترین پشتیبانی یکی دیگر از منافع. در این اخیر دفاع پیمان هر دو کشور بهره مند خواهد شد تا حد زیادی عنوان شده در این مقاله است.

این ADWP ارتباط برقرار اهداف اولیه حیاتی قوانین آرام وضوح قانون صراحت حل مسالمت آمیز اختلافات در تجانس با قوانین بین المللی است. همچنین گاهی آزادی از آزادی در ارتباط با ناوبری و overflight دفاع. دفاع لجستيک پیمان کار می کند به گسترش آزادی ناوبری و آزادانه تجارت در معاملات بین دو منطقه. آن را نیز شامل یک صلح آمیز و آرام وضوح در تضاد است.

Australia
هر دو کشور هند و استرالیا مشابه به اشتراک گذاری نظرات در مورد اوضاع ژئوپولیتیک در منطقه و بدانند که چگونه به بهترین پشتیبانی یکی دیگر از منافع. Pixabay

این پیمان را هر دو دولت با هم و حمایت خود را از صنایع تجاری که به ناچار تقویت هر دو اقتصاد. برای دهه گذشته هند ساخته شده است قوی روابط دیپلماتیک با آمریکا و هر دو کشور سود برده و با امنیت و شبکه به اشتراک گذاشته شده از زیرساخت ها است. استرالیا سهام مشابه پیوند با آمریکا است که کمک می کند تا به تقویت بیشتر روابط بین هند و استرالیا است.

 

دفاع این پیمان را تضمین می کند هر دو کشور دسترسی به برتر نظامی سخت افزار.

در رابطه با چین و هند و استرالیا بوده است, پیاده روی سیاسی tightrope در ماه های اخیر این پیمان تنظیم شده است برای اطمینان بهتر روابط بین المللی بین تمام جهان است.

هر دو کشور هند و استرالیا به اشتراک گذاری چندین چند جانبه مرجع تخصصی شرق آسیا شد (EAS), Indian Ocean Rim انجمن (IORA) و آسه آن منطقه فروم (ARF) به نام چند. این دفاع پیمان است و در عین حال نشانه دیگری از انسجام سیاسی بین دو کشور.

این پیمان همچنین بر اهمیت استفاده از تدارکات کافی از جمله کلید A. I رباتیک و 3pl نرم افزاربرای کمک به حمایت از زنجیره تامین در سراسر منطقه است. اجازه می دهد هر دو کشور برای هماهنگی بهتر حمل و نقل و ردیابی بسیار مهم تجهیزات نظامی.

نه در استرالیا و نه هند تا کنون به خطر انداخته اقتصادی یا سیاسی سرمایه گذاری در کشورهای همسایه. اما به تازگی تدریجی چین از استقرار در اقیانوس هند را آغاز کرده است یک چالش عمده برای هر دو کشور.

India Australia Defense Pact
این پیمان را هر دو دولت با هم و حمایت خود را از صنایع تجاری که به ناچار تقویت هر دو اقتصاد. Pixabay

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در توییتر

خروجی اخبار الجزیره متحده “این اولین بار است که نخست وزیر مودی خواهد بود برگزاری دو جانبه مجازی نشست. این به معنای تقویت روابط با استرالیا و مسیر رو به بالا,” هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت: قبل از امضای قرارداد.

همچنین بخوانید: Sati Pratha و آن ناقص روایت تبلیغ توسط انگلیسی ها

روشن است این تاریخی است زمان برای هر دو کشور هند و استرالیا به عنوان دو کشور نیاز به ادامه به تقویت روابط خود را به عنوان نگرانی در حال رشد بیش از چین و جنبش های سیاسی در حال تبدیل شدن مشهود در سراسر منطقه است.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net