Dr Suresh Reddy Indian doctors
دکتر سورش ردی رئيس جمهور از انجمن آمریکایی پزشکان هندی تبار. IANS

توسط ARUL لوئیس

برای هند-منبع پزشکان در خط مقدم از ما را به جنگ علیه COVID-19 همه گیر شد “لحظه افتخار” خدمت خود را به تصویب رسید و زمین در یک زمان از نیاز مبرم بلکه “یک لحظه ترسناک” به دلیل خطرات با توجه به Suresh ردی که سر خود سازمان است.

“ما یک لحظه افتخار است و (همچنین) یک لحظه ترسناک; آن است که یک مخلوط احساس اما این ویروس یک ویروس کشنده” ردی که رئيس جمهور از آمریکا انجمن پزشکان هندی تبار (AAPI) گفت: سرپرستان صحبت در مورد هند پزشکان خدمت در بحران است.

او گفت که ما سیستم پزشکی به شدت متکی به هند پزشکان که دیدن هر ششم یا هفتم بیمار در کشور است که تا به حال 784,599 افراد آلوده به COVID-19 همانطور که سه شنبه شب ،

هندی, پزشکان شماره گذاری بیش از 80,000 را تا حدود 9 درصد از 985,000 پزشکان در ایالات متحده و نیز وجود دارد 40,000 سرخپوستان خود را انجام می دهند اقامت و یا تحصیل به پزشکان.

آنها تمایل به کار به طور نامتناسبی در مناطقی که پزشکی محروم مانند و روستایی شهرستان درونی مناطق در نظر گرفتن حجم کار سنگین تر با بیمارانی که بیشتر بیمار است.

“ما قطعا در خط مقدم مبارزه با این نبرد مرگبار برابر coronavirus ردی گفت.

Dr Suresh Reddy Indian doctors
برای هند-منبع پزشکان در خط مقدم از ما را به جنگ علیه COVID-19 همه گیر شد “لحظه افتخار” خدمت خود را به تصویب رسید و زمین در یک زمان از نیاز مبرم. (بازنمودی تصویر). Pixabay

“پنجاه به sixy, دکتر, درگذشت, در, ایتالیا, شبیه چیزی که اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد. برخی از دوستان خود را تبدیل به مثبت و برخی بیمار افتاده اند (و) آن است که لحظه ترسناک.

“ما در یک وضعیت بسیار خطرناک است,” او گفت: “به این دلیل غیر منتظره افزایش وجود دارد shortge از همه PPE, شخصی, تجهیزات حفاظتی, کمبود, تقریبا در تمام بیمارستان ها در کشور,” او گفت:.

این AAPI “تلاش برای هدایت همه توجه به تمام کسانی که واقعا مراقبت از بیماران در مجاورت بسیار نزدیک و نه تنها پزشکان بلکه پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی”, Reddy گفت.

او گفت: AAPI در حال جمع آوری کمک های مالی و خرید PPE به ارسال آنها را به بیمارستان بحران در شیکاگو و نیویورک و نیوجرسی است.

یکی از بیمارستان های AAPI ارسال دنده است المهرست بیمارستان در منطقه کوئینز نیویورک, شهرستان یک مرکز پزشکی در وسط مهاجر تحت سلطه محلات مانند جالب اینجاست که نام تاج و Jackson Heights که بزرگ جنوب آسیا جمعیت.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

Himanshu Pandy رئیس جمهور کوئینز-Long Island فصل AAPI را پوشش می دهد که المهرست گفته است که حدود 2000 نفر از پزشکان هندی تبار در خدمت منطقه نیویورک.

شهر نیویورک با 141,235 COVID-19 موارد و 14,604 مرگ و میر است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

Pandya گفت: سرپرستان بودند مصمم توسط دلخراش شرایط.

“ما به عنوان پزشکان نیاز به انجام وظیفه ما. و در حال حاضر هدف اصلی این است که فقط به دیدن بیمار است.”

حتی قبل از آن آمار ما با نیروی کامل AAPI است که به کمک پزشکان آماده شدن برای این بیماری همه گیر از طریق برگزاری چندین توده teleconferences با کارشناسان در این زمینه ردی گفت.

Dr Suresh Reddy Indian doctors
ما سیستم پزشکی به شدت متکی به هند پزشکان که دیدن هر ششم یا هفتم بیمار در کشور است که تا به حال 784,599 افراد آلوده به COVID-19. (بازنمودی تصویر). Pixabay

این AAPI نیز ارائه پشتیبانی زنده برای پزشکان در وب سایت سرنشین دار توسط پزشکان با تجربه که می تواند کمک به هموطنان خود پزشکان با سوالات پزشکی و همچنین laypeople.

نیز وجود دارد صدها نفر از پزشکان که آمده اند به ما اما هنوز قادر به دریافت مجوز برای تمرین در اینجا و می تواند کمک کند در این زمان بحران.

ردی گفت که AAPI گرفته است تا خود را باعث و کتبی به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به چند فرمانداران درخواست آنها را به سود خدمات پزشکی بین المللی فارغ التحصیلان که گذشت دو مراحل را برای صدور مجوز و واجد شرایط برای اقامت برنامه اما نمی توانید آن را در به دلیل کمبود صندلی است.

“آنها می تواند مراقبت از گرفته شده با چیزی مثل FEMA (سازمان مدیریت اضطراری فدرال) و یا فدرال خدمات بهداشتی و درمانی در نظر گرفتن همه آنها را تحت خود بریزید و همه آنها را تحت پزشکان و یا شغل آنها را شبیه به دستیار پزشکان است.” ردی گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده – در اینجا به همین دلیل داستانی خائنانی هستند جای تعجب دوست داشتنی

“این جوان سپاه می توانید به خط مقدم برای سود متقابل برای بیماران برای پزشکان و هم برای کشور است.”

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی را آغاز کرده است یک برنامه اجازه می دهد تا مهاجرت پزشکان واجد شرایط برای کار در کشورهای خود به کار در دولت است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net