8 کیپ مرجانی رستوران های خیره کننده از صندلی در فضای باز و مواد غذایی برای مطابقت با — JLB میدارد

آن نیست که ،

بنابراین من یا خودم بگویم. به عنوان جیوه سرخی گذشته 90. به عنوان رطوبت چوب در یک ابرو-تصفیوی 100%.

Ahhh تابستان, er بهار در فلوریدا.

این است که من معمولا پست من “ناهار خوردن در خارج از منزل” لیست. من معمولا رزرو کسانی که برای ژانویه, فوریه, مارس. سه ماه زمانی که شما می توانید راه رفتن از درب خود را به ماشین خود را بدون نیاز به تغییر پیراهن خود را. اما هیچ چیز معمول هر بیشتر.

یک گودال از عرق زیر بغل دست کم از نگرانی ما. وجود یک بیماری همه گیر در جریان یکی که خروش دوباره از آن نسبت فلات با دلسردکننده بخار. برای کسانی که احساس خوب ناهار خوری در حال حاضر تا حدودی امن تر است برای دریافت اللفظی با “خارج” ، هوای تازه و نور آفتاب نشان داده اند به طور موثر در محدود کردن گسترش coronavirus. است که می گویند آنها کامل است اما هیچ احساس کامل در حال حاضر.

درخواست JLB: خوانندگان وزن در ماسک سیاه و سفید متعلق به رستوران ها و توقف بررسی

و: 5 خبر-gem فورت مایرز رستوران کافی صندلی در فضای باز

این هشت کیپ مرجانی رستوران ویژگی های خیره کننده و خوشمزه, گزینه برای نقاشی با آبرنگ روی گچ.

ممکن است در آن باران ؟ بله. ممکن است شما عرق? برای اطمینان حاصل کنید. اما شما باید برای شستن حتی یک ظرف ؟

هیچ.

چند روز است که تمام آنچه که مهم و واقعا: این که داغ. در حال حاضر ببخشید که من تغییر از این عرق پیراهن.

Rumrunners

این رستوران به نمایش در پاسیو و آب نما عرشه داشته باشد فلوریدا آرامش به آنها. آن را در روی تخته چوب زیر پا و درختان حرا از پشت rimmed با ناهمواری آب. یک مرغ ماهیخوار سفید ممکن است از بین بردن گذشته میدوی را از طریق خود را فرح بخش نعناع-لادن mojito. یک رویه گاو دریایی ممکن است خود را قطع پوست-و-خوردن میگو در خلیج فارس و یا منحرف کردن اذهان شما را از نوعی ماهی دریاهای گرمسیر ساندویچ ساخته شده با محلی ماهی است. Rumrunners احساس و سلیقه مانند فلوریدا در بهترین راه.

(5848 کیپ بندر درایو کیپ مرجان; 239-542-0200; rumrunnersrestaurant.com)

Redfish نقطه

برگ و سرسبز این حیاط ممکن است مورد علاقه من, هوای آزاد, فضای غذاخوری در شهر است. وجود یک آرامش خاصی در بازی در اینجا کمک gurgling چشمه و teacup باران زنجیر آویزان از پیش امدگی لبه بام. گام به Redfish محور فضا و شما دیگر در جنوب کیپ شما در یک ویلا مدیترانه ای. سفارش charcuterie صفحه گرامافون برخی از ماهی دودی شیب ضخامت برگر و شما منتقل می شود و در عین حال دوباره به یک رستوران خوشمزه که در آن مواد غذایی و محیط بازی oh-را به خوبی با هم.

Redfish خواهر نقطه رستوران 57 یکی دیگر از کیپ های مورد علاقه با یک پاسیو زیبا.

(1520 لافایت سنت کیپ مرجان; 239-542-2224; redfishpointbarandgrill.com)

2019 نقد و بررسی: Redfish نقطه در کیپ کرال به سادگی طعم و مزه خوبی دارد

PanOlio

آنچه من به یاد داشته باشید از PanOlio هستند و جزئیات آن است. این slivers از ماهی قزل آلا درمان با چغندر و زنجبیل تا روشن بنفش. راه خانه-تخمیر نیمه ترش ترشی twanged خوش از کام من. نرم لگد زدن زیره در یک پوره هویج خدمت در کنار ما گرم-از-این-فر نان یک شب. و این حیاط زیبا. سایه چتر با دیوارهای ضخیم که بی پرده سر و صدا کیپ مرجان پارک وی این فضا دور شو. آن را نیز یک نقطه دوست داشتنی برای جرعه جرعه یکی از PanOlio کرافت کوکتل.

(1715 کیپ مرجان پارک وی W. کیپ مرجان; 239-471-0516; panolio.com)

2019 نقد و بررسی: PanOlio در کیپ کرال اتحاد با شکوه بالقوه

جمع آوری

پس از بازگشایی آن مناطق ناهار خوری در ماه گذشته جمع آوری صاحبان گویند تقاضا برای خارج صندلی فوق العاده بوده است. صرف یک وعده غذایی در خارج وجود دارد و شما خواهید دید که چرا. جمع آوری جداول در فضای باز صورت bobbing قایق از تارپون نقطه مارینا و سوسو زننده آبهای فراتر از Glover Bight. اضافه کردن این دیدگاه به آشپز جان هیل خلاقانه, مدرن, منو یک منو است که به دست آورده کامل (و نادر) چهار ستاره نقد و بررسی از من در ماه فوریه — و شما یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. جمع آوری بزرگ است, در داخل و خارج.

جمع آوری و خواهر رستوران Fathoms یکی دیگر از کیپ مورد علاقه با خیره کننده آبنما پاسیو.

(5971 نقره ای پادشاه بلوار. شماره 116 کیپ مرجان; 239-673-9939; gathercape.com)

فوریه چکیده: جمع آوری یک آشپز جدید کاملا دیدنی و جذاب, مواد غذایی

Duval خیابان در کیپ کرال

با اخیر تکمیل وسيع در اطراف ایوان این دیرین رستوران واحد تا در نهایت به خود را دارد. آشپز Vollen Loucks که پیوست Duval Street team هنگامی که آن را مجددا در اواسط ژانویه گردد یک از-ابتدا منوی سادگی مکمل جزیره به سبک و محیط با یک حیله گر صف از کوکتل ، قرار دادن آن همه با هم و شما می توانید فرار; سفر به کلید است که شامل نیست یک قایق طولانی سوار ماشین یا جمعیت.

(4721 وینسنس Blvd. کیپ کرال; 239-542-0185; facebook.com/duvalstreetincapecoral)

مارس نقد و بررسی: Duval خیابان در کیپ کرال است که تقریبا بیش از حد خوب — JLB

چوب پنبه Soakers

آشپز گری Pfenning را شلاق برای طعم هرگز متوقف به مات کردن من. Pfenning می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان risotto یا تخم مرغ deviled شده و دوباره آنها را به هشت راه از یکشنبه. صحبت از یکشنبه که زمانی که چوب پنبه Soakers خود را ارائه می دهد باور نکردنی صبحانه که در آن انباشته خونین Marys دیدار با خرچنگ تخم مرغ بندیکت, مرغ و دونات و آسمانی پنکیک خدمت با شربت افرا. که شما می توانید لذت بردن از همه از این شادی همینطور نوه ها از این فن صف پاسیو این باعث می شود در حال حاضر-شگفت انگیز رستوران که خیلی بهتر است.

(837 SE 47 تراس کیپ مرجان; 239-542-6622; corksoakers.net)

آبی دم

من یک مکنده برای قرار دادن در اطراف پاسیو. بزرگ آبی را از این قاعده مستثنی است. این فضای وسیع استقبال سگ, آبجو هنردوستان و دوستداران مواد غذایی به طور یکسان. برای دومی وجود دارد دست ساخته شده چوب شور خدمت آبجو با پنیر ساخته شده از آبجوسازی صنایع دستی; ترد کلم بروکسل لعاب شیرین افرا; کوبا-سبک ساندویچ انباشت اشیاء بدست آمده با بیکن و خانه ساخته شده با گاز خردل. به صورت سابق وجود دارد کامل Fido منو و کاسه آب را به نگه داشتن آنها را خنک در گرما. و به عنوان این نیز برنده جایزه microbrewery وجود دارد مقدار زیادی از آن بیش از حد.

(4721 SE محل 10 کیپ مرجان; 239-471-2777; bigbluebrewing.com)

آجی Limon

شمال کیپ محل این محلی پرو رستوران های زنجیره ای ارائه می دهد یک گرم و نرم, در بیرون, حیاط, اندود شده با نی-کاهگلی چتر. این یک نقطه خوب برای لذت بردن از آجی Limon سرد و limey ceviches آن anticuchos آن سنتی chaufas و فربه lomo saltado. خانگی, chicha مردا طراوت است باید. حتی بهتر: سرد شیشه ای از Torrontes شراب است که برش حرارتی در حالی که تکمیل این آمریکای جنوبی طعم.

(1480 NE Pine Island جاده کیپ کرال; 239-424-8212; ajilimonperuviancuisine.com)

ژان لو Boeuf است نام مستعار استفاده شده توسط یک غذای محلی عاشق که dines در رستوران به صورت ناشناس و بدون هشدار با وعده های غذایی برای پرداخت های خبری-مطبوعات. ایمیل JLB در [email protected]; دنبال منتقد در facebook.com/jeanleboeufswfl یا @JeanLeBoeuf در Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im