73 درصد تجاوز نوجوانان صورت قلدری به دلایل فراتر از هویت جنسی

یکجلسه 73 درصد از, لزبین, گی, bisexual, transgender و دگرباشان جنسی (تجاوز) نوجوانان تجربه تعصب مبتنی بر قلدری به دلایل فراتر از خود جنسی یا هویت جنسیتی مانند که مورد آزار واقع شدند چون از وزن بدن خود را نژاد/قومیت و دین, با توجه به ما گزارش بررسی.

هر نوع قلدری مثبت مرتبط با سلامتی از جمله افسردگی و مشکلات خواب و استرس و ناسالم وزن کنترل رفتارهای گفت: مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی طب پیشگیری.

محققان دریافتند که حضور یک همجنس باز داد (GSA) در مدرسه همراه بود با کمتر قلدری از دانش آموزان برای خود وزن و جنسیت و مذهب و ناتوانی و تمایلات جنسی.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

GSAs در حال دانشجو-اجرای سازمان است که متحد تجاوز+ و متفقین جوانان برای ساختن جامعه و سازماندهی در اطراف مسائل مربوط به تأثیر آنها در مدارس و جوامع خود.

73% LGBTQ youth faces bullying
گی داد (GSA) در یک مدرسه همراه بود با کمتر قلدری از دانش آموزان است. Pixabay

“که با توجه به روش به کاهش خطر سلامت ما نیاز به درک بهتر طیف گسترده ای از تعصب مبتنی بر قلدری تجربه SGM (جنسی و جنسیتی اقلیت) نوجوانان” گفت: نویسنده سرب از مطالعه Leah Lessard, همکار فوق دکترا در راد مرکز سیاست مواد غذایی و چاقی در دانشگاه کانکتیکات در ایالات متحده است.

“با توجه به اینکه چندین اشکال تبعیض مبتنی بر قلدری می تواند بدتر منفی رفتارهای بهداشتی بسیار مهم است به درک که چگونه مدرسه مبتنی بر مداخلات مانند گی اتحاد (GSAs) ممکن است قادر به کاهش هدفمند قلدری.”

گزارش این مطالعه یافته از تجاوز, ملی, نوجوانان, بررسی جامع بررسی انجام شده در مشارکت با کمپین حقوق بشر برای ارزیابی قربانی, سلامت, رفتارهای, خانواده, روابط و تجارب تجاوز نوجوانان در سراسر ایالات متحده.

73% LGBTQ youth faces bullying
حدود 91 درصد از تجاوز نوجوانان در این بررسی گفت: آنها مواجه حداقل یک تجربه تعصب مبتنی بر قلدری. Pixabay

همچنین بخوانید: ماهاراشترا با استفاده از Facebook ابزار برای تقویت اهدای خون درایو

محققان شرکت کنندگان خواست ages 13-17 سوال در مورد مدرسه-بر اساس GSAs خود را تجربه تعصب مبتنی بر قلدری و سلامت, شاخص های خطر, از جمله استرس و مشکلات خواب افسردگی و وزن ناسالم رفتارهای.

حدود 91 درصد از تجاوز نوجوانان در این بررسی گفت: آنها مواجه حداقل یک تجربه تعصب مبتنی بر قلدری.

نتایج نشان می دهد که روابط جنسی و جنسیتی اقلیت (SGM) نوجوانان صورت سلامت عواقب نه فقط از پریشانی بودن stigmatised برای خود جنسی و هویت جنسیتی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im