7 Pro نکاتی برای موفق در حال اجرا تلفن همراه کسب و کار کیترینگ

Mobile غذا در حال رشد است روز به روز محبوب. وجود دارد بیش از 20 ، 000 از جمله کسب و کار در ایالات متحده در حال حاضر با 6.8 درصد رشد نرخ ثبت بین 2014 و 2019. یک دلیل وجود دارد برای این است. تقاضا برای تلفن همراه پذیرایی در uncontainable افزایش است.

اگر شما با توجه به پیوستن به کامیون مواد غذایی در بازار وجود ندارد بسیاری از موانع برای متوقف کردن شما و ساخت خوب نیست واقعا pipedream اما اگر شما می خواهید به بهتر از بقیه, پس از آن شما باید دقیق تر از آنها است. در زیر چند راهنمایی برای کمک به شما در دستیابی به موفقیت خود را با تلفن همراه کسب و کار کیترینگ:

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

  • سرمایه گذاری در حق تریلر کامیون.

این مواد غذایی وسیله نقلیه است که مهم ترین دارایی های هر تلفن همراه پذیرایی و کسب و کار. چگونه شما انتخاب می کنید تاثیر در چگونه کسب و کار خود را انجام می دهد در دراز مدت است.

عوامل در نظر گرفتن قبل از خرید مواد غذایی وسیله نقلیه باید شامل اندازه از کسب و کار خود و انواع غذاهای شما خواهید بود در خدمت نیاز به آماده سازی غذا در خودرو, تعداد, کارکنان, دولت, قوانین, و البته بودجه خود را.

اگر شما در حال رفتن به ارائه ساخته شده در صفحه اصلی مواد غذایی و سپس با اندازه متوسط تریلر را به خوبی خدمت می کنند. بستنی و سایر مواد غذایی سریع می تواند به فروش می رسد از یک سبد خرید. در محل آماده سازی مواد غذایی از سوی دیگر تماس بگیرید برای اندازه کامل مواد غذایی وسیله نقلیه با یک آشپزخانه بخش است.

از آنجا که آنها می تواند یک سرمایه گذاری قابل توجهی اطمینان حاصل شود شما در نظر گرفتن کسب و کار شما در دراز مدت اهداف زمانی که به دنبال برای آشپزخانه تریلر کامیون برای فروش. اگر شما قریب الوقوع طرح توسعه در ذهن در نظر بگیرید خرید قابل ملاحظه خودرو حتی اگر کسب و کار شما کوچک است در حال حاضر.

Mobile catering is growing
تلفن همراه پذیرایی بازرگانی نیاز دوستانه و با شخصیت کارکنان. Pixabay
  • انتخاب کارکنان خود را عاقلانه.

هر کسب و کار است که شامل فرد در تعامل انسان نیاز دوستانه و با شخصیت کارکنان. کامیون مواد غذایی اغلب در خدمت مشتریان را تکرار معنی نیاز برای مهمان نواز کارکنان است و حتی بیشتر.

در نظر ایجاد یک جامع استخدام معیار برای به حداقل رساندن شانس گرفتن افراد بی کفایت. صلاحیت تعداد باید تنها زمانی که آن را همراه با نگرش درست و انرژی برای این کار است. مهم نیست که چقدر خوب غذایی است که مشتریان خواهد شد که گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد, و خدمات شما ارائه خواهد شد یک نوسان در مورد اینکه آیا آنها همچنان به آینده یا نه.

  • منحصر به فرد باشد.

ارائه آنچه که رقابت ندارد که یک تکنیک قدیمی است که کار می کند نه بار از ده. قبل از شروع شما باید به خودتان بپرسید “چه هر دیگر کامیون مواد غذایی در محله خدمت می کنند؟” اگر خیابان ها بسته بندی شده به آبشش با ساندویچ چرخ دستی پس از آن که یک آیتم شما باید در منوی خود را.

طبعا می توان آن را سخت برای پیدا کردن محبوب و در عین حال نادر غذاهای ارائه دهد, اما اگر شما, موفقیت تقریبا محدود به راه خود می آیند. انجام گسترده تحقیقاتی که غواصی به عمق ارائه شده از تلفن همراه کسب و کار پذیرایی در محل شما. هر چه را از دست رفته باید توجه داشت نگه داشته و در کنار در نظر گرفتن.

  • دریافت یک وب سایت.

آیا شما می گویند شما می خواهید برای ایستادن سر و گردن بالاتر رقابت ؟ خوب, در اینجا چیزی است: شما در حال وارد کردن بالای براکت و بدون حضور آنلاین. ما در عصر دیجیتال و هیچ کس می خواهد به حدس زدن محل خود را هنگامی که شما را بر روی تلفن خود را.

یک وب سایت به شما کمک خواهد کرد و به روز رسانی محل خود را در هر روز و ارائه منوی اطلاعات کارکنان bios و هر چیزی که مشتریان ممکن است می خواهم به دانستن است.

یک وب سایت است نیز به عنوان یک عنصر مکمل برای جستجوگرها محلی بنابراین مشتریان جدید در منطقه خود را که می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد شما می توانید با کلیک بر روی وب سایت خود و به اطراف نگاه.

خود را آنلاین تهیه غذا سایت باید شسته و رفته و آسان به حرکت و بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه.

A website for Mobile Catering bussiness
یک وب سایت برای تلفن همراه پذیرایی بازرگانی کمک خواهد کرد که شما ارسال و به روز رسانی محل خود را هر روز. Pixabay
  • شروع برنامه های وفاداری.

برنامه های وفاداری موجب وفاداری پاداش مشتریان برای مراجعات بعدی. اگر کسب و کار شما در مراحل ابتدایی مرحله وفاداری برنامه به شما کمک خواهد کرد ساخت پایه مشتری به سرعت و سرعت بخشیدن به کسب و کار شما رشد منحنی.

یک راه مناسب برای انجام آن است با ارائه کارت پانچ برای هر مشتری جدید که در آن یکی می شود یک شکاف هر زمان که خرید از شما. برای مثال شما می توانید ارائه وعده غذایی رایگان در هر زمان اقدام به خرید مشتری می گویند ده وعده های غذایی از کامیون مواد غذایی خود را. پس از آن آنها می توانند راه اندازی مجدد چرخه یا به روز رسانی می شود به مرحله بعدی این برنامه است.

فقط برای اطمینان شما درد نکنه خط پایین خود را و بلند مدت اهداف کسب و کار خود را با برنامه های وفاداری. هدف نهایی این است برای سود بیشتر نیست و به یک پایه مشتری گسترده.

  • سرمایه گذاری در مواد غذایی, وبلاگ نویس, کمک رسانی.

صرف نظر از اندازه از کسب و کار شما نمی تواند چشم پوشی اهمیت یک استراتژی بازاریابی خوب ، اغلب نادیده گرفته شده و در عین حال مفید رویکرد به آتش تا خود را رشد است به دعوت وبلاگ نویسان غذایی برای تلفن همراه خود را کسب و کار کیترینگ و از آنها بخواهید سعی کنید وعده های غذایی خود را و نقد و بررسی آنها را در وبلاگ خود.

برخی از وبلاگ نویسان را زیر و گرفتن یک بررسی مثبت از آنها می تواند تاثیر کسب و کار خود و انبوه.

تنها گرفتن به این نوع از بازاریابی است که کامیون مواد غذایی خود را باید عالی باشد زیرا شما به دنبال واقعی بررسی است. اگر تجربه بد برای وبلاگ نویس شانس هستند که شما یک بررسی منفی که لکه دار کردن تصویر کسب و کار شما.

  • ارائه تحویل.

تحویل می توانید تماس بگیرید برای تغییر بودجه خود را و برخی از کسب و کار خود و برنامه های, اما آن را یک سعی کردم-و-آزمایش راه برای افزایش فروش است.

با توجه به یک نظرسنجی 61 درصد از millennials نظر در دسترس بودن از تحویل و takeout گزینه یک عامل اساسی در انتخاب رستوران ها. که هیچ چیز را نادیده می گیرند اگر شما می خواهید به رشد در تلفن همراه پذیرایی میباشد.

همچنین بخوانید: اپل توسعه دهندگان همه را به یاد بگیرند که چگونه برای ساخت نسل بعدی برنامه های کاربردی

اگر شما مجهز به ساخت خود را تحویل گروه در نظر همکاری با یک شخص ثالث تحویل ارائه دهنده خدمات مانند Eat24Hours یا GrubHub.

موفقیت در کامیون مواد غذایی صنعت نیست داده شده بر روی صفحه گرامافون نقره ای. شما باید برای درک بازار شناخت مخاطب و ایجاد استراتژی به شما ارائه با لبه بر رقبای خود. نکات فوق می تواند کمک به شما در پیدا کردن پای خود را در جای chock-a-block صنعت, آیا شما هنوز هم در مرحله برنامه ریزی و یا کسب و کار خود را تا و در حال اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de