69 درصد سرخپوستان احساس نیاز به مستند در 49 منطقه: بررسی

Worried بیش از افزایش تعداد موارد 69 درصد احساس دقیق و مستند در 49 منطقه که هند 80 درصد بار مورد نیاز است شامل گسترش Covid 19, بر اساس یک نظرسنجی توسط LocalCircles.

با روزانه مورد بار افزایش 600 درصدی در 60 روز مردم تا حد زیادی در مورد هند رویکرد فعلی نسبت به مهار COVID-19.

طبق این نظرسنجی 68 درصد از شهروندان بر این باورند آخر هفته مستندات را ناچیز و یا جزئی تاثیر آن گسترش Covid 19.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

همانطور که در وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MOHFW) گزارش هفته گذشته 49 ولسوالی در حال حاضر کمک به 80 درصد از هند COVID-19 گسترش یافته است.

بررسی خواسته شهروندان چگونه این 49 مناطق باید موفق به مهار COVID-19. در پاسخ به 46 درصد گفت: بالای فرم کامل مستند باید اجرا شود به مدت 3 هفته یا بیشتر (خانه تحویل ملزومات و تمام فعالیت های بسته) در حالی که 23 درصد گفتند یک مستند باید اجرا شود مانند آن انجام شد بین مارس 25 آوریل 3.

2/3rd wants strict lockdown in 49 high load districts: Survey
تنها 9 درصد گفت: آخر هفته مستندات باید اجرا برای 3 ماه آینده. Wikimedia Commons

تنها 9 درصد گفت: آخر هفته مستندات باید اجرا برای 3 ماه آینده در حالی که 13 درصد گفت: هیچ اقدام مورد نیاز است و دولت باید فقط در ادامه با باز کردن 2.0. 8 درصد نیز گفت کامل عملکرد طبیعی باید از سر گرفته شود و ما باید یاد بگیرند برای زندگی با ویروس.

این به این معنی است که 69 درصد شهروندان احساس دقیق و مستند در 49 منطقه که هند 80 درصد بار مورد نیاز است شامل گسترش COVID-19.

چنای حال اجرا کامل مستند از تاریخ 19 ژوئن – ژوئیه 5. برای Chennai تعداد موارد کاهش تقریبا 50 درصد از 2,400-2,500 هر روز در محدوده هفته سوم از ماه ژوئن تا 1200 در هفته دوم جولای.

در Chennai, مستند, خدمات ضروری بودند عملکرد و با توجه به برخی از محافل محلی اعضا در چنای تاثیر می شده اند و حتی بالاتر بود چنای بسته مغازه برای خدمات ضروری و اداره یک منزل تحویل مدل ملزومات است.

چندین شهر و منطقه ماهاراشترا اعلام کرده اند مشابه 10 روز مستند و برخی از محافل محلی و اعضای پونا در حال حاضر با توجه آن را شست.

در حالی که بسیاری از کسب و کار مخالف هستند به ایده مستند شهروندان در حال روشن است که این مهم به شکستن زنجیره ای از Covid 19 گسترش یافته است. برخی از کسب و کارهای دیگر نیز اظهار داشت که به جای 20-30 هر

درصد کسب و کار به دلیل حجم بسیار پایین پا می افتد در بازار بهتر است به بسته همه چیز برای 3-4 هفته دوره و راه اندازی مجدد فعالیت های در مقیاس بالاتر هنگامی که مردم نه به عنوان ترس به گام.

با توجه به این که هند را تجربه کرده است موارد افزایش 600 درصدی از 4000 در طول هفته دوم مارس و پایان مستند 3.0 به حدود 28,000 در هفته دوم ماه جولای وضعیت موجود است که به وضوح یک گزینه نیست.

این است که چرا مردم همچنان به این باور است که مگر اینکه گسترش COVID-19 موجود است در این بار مناطق هند به زودی پیش افتادن از ایالات متحده آمریکا در شرایط روزانه موارد و تبدیل شدن به بیشتر های نهفته کشور در جهان از COVID-19.

بیش از دو سوم از شهروندان در این نظرسنجی بر این باورند که این آخر هفته مستندات هیچ یا کمی موثر و به جای آن یک هدف 3-4 هفته مستند در تمام مناطق را تشکیل می دهند که 80 درصد از هند مورد بار است که بهترین راه رو به جلو.

تعداد روزانه Coronavirus موارد در هند نقض 27,000 خوانده شده را علامت. این اوتار پرادش دولت به تازگی اعلام کرد 2-بعد �weekend مستند’ در یک پیشنهاد برای جلوگیری از به طور پیوسته رو به افزایش موارد COVID-19 در دولت است.

2/3rd wants strict lockdown in 49 high load districts: Survey
تعداد روزانه Coronavirus موارد در هند نقض 27,000 خوانده شده را علامت. Wikimedia Commons

کارشناسان خواستار آن شتابزده حرکت می کند در حالی که دولت می گوید می خواهد به محدود کردن غیر ضروری جنبش است که باعث افزایش بیش از آخر هفته و اطمینان از موفق غربالگری از هر خانواده در دولت است.

Odisha نیز اعلام تعطیلی آخر هفته در 10 ولسوالی با بالا مورد بارگذاری شده است. پنجاب وزیر Amarinder سینگ دستور سختگیرانه تر مستند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی با جنبش محدود به e-دارندگان پاس. به طور مشابه, در, Madhya Pradesh, شهرستانها مانند بوپال و ایندور رعایت شده اند یک آخر هفته مستند و در حال حاضر اجرای یکشنبه مستند در سراسر کشور.

همچنین بخوانید: راه آهن هند برای رفتن کربن تا سال 2030

LocalCircles انجام یک نظرسنجی به شهروند دیدگاه در آنچه که آنها احساس می کنید در مورد جمله آخر هفته مستندات و اگر وجود دارد می تواند یک راه بهتر برای پیاده سازی مستندات جدید. بررسی دریافت بیش از 16000 رای از 201 مناطق هند است.

پس از چندین ایالت و مناطق در حال اجرای جزئی آخر هفته مستندات, اولین سوال پرسید اگر آنها بر این باورند چنین مستندات مفید هستند و به آن گسترش COVID-19. 28 درصد گفت: بله و تاثیر خوب است و 24 درصد گفت: بله اما تاثیر جزئی است در حالی که 44 درصد گفت: آنها بی معنی هستند. در حالی که 4 درصد نیست یک نظر.

این به این معنی است که 68 درصد از شهروندان بر این باورند آخر هفته مستندات را ناچیز

یا جزئی تاثیر حاوی گسترش COVID-19. در اوایل LocalCircles سنجی 66-74 درصد شهروندان در آخرین 3 هفته همواره گفته شده است که باید وجود داشته باشد یک کامل مستند در 15 بالا بار ویروسی مناطق در هند است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im