62 درصد آمریکایی های دیگر در نظر ما به عنوان یک ‘درخشان شهر بر روی تپه’

یک نظرسنجی جدید نشان داده است که 62 درصد از آمریکایی ها دیگر نمایش ما به عنوان یک “درخشان شهر بر روی تپه” آن را به عنوان شرح داده شده توسط رئیس جمهور رونالد ریگان در سال 1989 وداع کرد.

ریگان تا به حال معروف توصیف ما به عنوان یک “درخشان شهر بر روی تپه” – یک فانوس دریایی از امید و الگویی برای بقیه جهان شین هوا به نقل از خبرگزاری یاهو نیوز عنوان کرد و گفت در روز شنبه.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

در اخبار یاهو/YouGov نظرسنجی 1,525 ما بزرگسالان آنلاین بین 29 ژوئن و ژوئیه 1.

با توجه به نظرسنجی اکثریت آمریکایی ها (52 درصد) بر این باورند که ریگان اظهار دقیق بود در زمان او آن را گفت; تنها 21 درصد مخالف.

در حال حاضر متناوب 62 درصد از آمریکایی ها گفته اند که ایالات متحده دیگر که درخشان شهر بر روی تپه. فقط 17 درصد به آن موافقت کردند.

'Majority no longer regard US as shining city on the hill'
49 درصد از مردم نظر سنجی گفت که ما پاسخ به COVID-19 شیوع بوده است “بدتر از رود”. Pixabay

به طور کلی این نظرسنجی در بر داشت مردم آمریکا در یک “تاریخی بدبین خلق” به عنوان یک چهارم جولای تعطیلات آخر هفته.

Coronavirus همه گیر ممکن است دلیل اصلی برای افسرده چشم انداز, نتایج نظرسنجی نشان داد که پس از 65 درصد از دریافت کنندگان با بیان این که بحران است و “بدتر” در حالی که تنها 16 درصد آن را گفته است “بهتر شدن”.

همچنین بخوانید: شکایت کاربران از دادن ایمیل به Gmail رنج می برد از مسائل فیلترینگ

ضمن اینکه 49 درصد از افراد مورد مطالعه گفتند که ما در پاسخ به COVID-19 شیوع بوده است “بدتر از حد انتظار” در مقابل فقط 11 درصد از دیدن پاسخ به “بهتر از حد انتظار” این نظرسنجی نشان داد.

فقط 40 درصد از آمریکایی ها گفت که ما “استثنایی کشور که ارزش سیاسی و تاریخ سیستم در حال شایسته تحسین جهانی” با توجه به نظرسنجی.
(IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im