6 کیپ مرجانی رستوران است که شما را دور از خانه — JLB میدارد

یکی دیگر از سفر به آشپزخانه من, کافه, قهوه, یکی دیگر از گردش به خانه فروشگاه ساندویچ برای ناهار یکی دیگر از قدم زدن کوتاه به من در محل اغذیه فروشی و مشروب فروشی بیا شام.

من از آنها بدم میاید به طوری بلانت در این زمان نامشخص اما این رستوران من نگه داشته و قصد بازگشت به گذشته هشت هفته است که کاملا خسته کننده. کوک (که همچنین سرور و ماشین ظرفشویی) است, کاملا رک و پوست کنده, حرکت تند و سریع است که حاضر به پوشیدن شلوار. آبکاری داره. منو محدود است. آنها یک بار در خدمت همان ماکارونی ظرف سه روز در یک ردیف. آن بد بود در یک روز.

من قول داده نمی شود و مهم در حال حاضر, اما من بیمار هستم از این رستوران.

که است که می گویند من بیمار هستم من.

من که طبخ. که ماشین ظرفشویی. که منو نویسنده. من خسته شدم از خودم. شاید شما بیش از حد.

یک راه وجود دارد از این. وجود رستوران های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد با آشپز که شلوار می پوشند. ما حتی می توانید نشستن در آنها را دوباره. اگر ما احساس به آن. و یا گرفتن منظقه carryout از آنها هستیم اگر نه کاملا خیلی تمایل به در میان این جهان است.

من زمان رستوران های مورد علاقه آنهایی که من را به دور از خانه. آنهایی که حمل و نقل من به نقاط دوردست با مواد غذایی خود را. من مشترک مورد علاقه من ناپل گریز رستوران ها در هفته گذشته. هفته قبل من در فورت مایرز فرار. این هفته آن را کیپ مرجان را به نوبه خود.

این شش کیپ رستوران ها را به شما در سراسر جهان. همه شما نیاز دارید این است که اشتها.

بیشتر: 7 فورت مایرز رستوران است که شما را دور از اینجا — JLB

و: 6 ناپل رستوران است که شما را در سراسر جهان — JLB

BAM, آلمانی, نانوایی

ما می دانیم شنسیل و bratwurst, اما آنچه در مورد rumkugeln و hefekranz? بم در خدمت شیرین نان-ier و کمتر شناخته شده از طرف آلمان. این شیرینی و کافه بازگشایی در اواخر ماه آوریل با مواردی مواجه نگردند با danishes و strudels و خانه گردد کافه ارائه مانند quiche و بم همیشه برجسته سالاد. این فقط یک طعم و مزه از آلمان آن را به یک طعم و مزه از آلمان شما را پیدا کند هر جای دیگر.

(1507 SE 47 سنت کیپ مرجان; 239-549-5984; bamgermanbakery.com)

بیشتر سلیقه آلمان در کیپ کرال: Stanija اروپایی, رستوران Currywurst کامیون از کیپ کرال

کافه شما

استرالیا زادگاه آووکادو, نان تست, توسط سالم نشان داده شده در کافه شما. صاحب Marlies Laaper شد از پایین زیر. او ایجاد این مخفی-دور سمت خیابان کافه به او یادآوری صفحه اصلی. آن را تبدیل به یک محل شناخته شده به عنوان مقدار برای آن وگان و گیاهخواری دلخوشیها به عنوان آن استرالیا ، بدون توجه به آنچه شما سفارش هر چند کافه شما راه ساخت آن blimey خوشمزه است.

(1423 SE 10 سنت شماره 1a, کیپ مرجان; 239-600-0966; cafeyou.com)

سالم تر رستوران در کیپ کرال: زندگی وگان درایو از طریق محبت کلبه

دنا Arepa و نمی Ceviche

ما لازم نیست که بسیاری از ونزوئلا رستوران در این منطقه است. من متاسفم که تایپی بود. ما لازم نیست که هر ونزوئلا رستوران در این منطقه است. یا ما نداشت. تا دنا Arepa. این محل به نام آن واقعی, صنایع, mouthwatering arepas. آن را به من معرفی عجایب cachapas که پف مثل پنکیک و خالدار با دانه ذرت. بهترین cachapas ساده هستند آنهایی که پر از چسبناک دست کشیده پنیر. “بدترین” آنهایی که هنوز چشم من با اشک پر از شادی.

(3032 سانتا باربارا Blvd. کیپ کرال; 239-673-6463; donaarepadonceviche.com)

بزرگ تر رستوران آمریکای جنوبی در کیپ کرال: آجی Limon, El Patio

نقد و بررسی کامل: در دنا Arepa, معجزه cachapas و طعم ونزوئلا

پیت Fish & Chips

ما در حال ترک و آمریکای جنوبی در شمال انگلستان و یکی از مورد علاقه من chippies در جنوب غربی فلوریدا. پیت چیز فانتزی. این نوع از محل شما در موسیقی پاپ به چنگ زدن نیش و سپس پاپ حق بازگشت. اگر شما در حال گرفتن takeout, خوردن آن را در ماشین خود را در پارکینگ. ظریف خمیر در این ضخامت cod فیله است که در آن خرد-ly ترد هنگامی که آن را فقط از سرخ کن. همان چاق و چله, گوه مانند چیپس.

(311 دل پرادو در بلوار. شماره 5 کیپ مرجان; 239-458-2447; petes-fish-chips.com)

بیشتر ماهی بزرگ-و-تراشه مغازه ها در نزدیکی کیپ مرجان: OK UK ماهی-n-تراشه

سیام کلبه

وجود دارد دیگر رستوران تایلندی در اطراف کیپ مرجان. بسیاری از آنها فوق العاده هستند. اما در این 36 سال سیام کلبه دارای جایگاه ویژه ای در pseudonymous قلب است. این نوار-بازار سنگ تغذیه من اولین بشقاب پد تایلندی راه برگشت وقتی. آن را به من آموخت راه میگو با نان تست و چگونه به درک خامه ای تنگ از تام kha gai. این یک راه طولانی به تایلند. سیام کلبه شما به ارمغان می آورد وجود دارد فقط در یک نیش می زنند.

(4521 دل پرادو Blvd. کیپ کرال; 239-945-4247; capecoralsiamhut.com)

بزرگ تر رستوران تایلندی در کیپ کرال: تایلندی Nawa

مسائل–بیگل

من استفاده می شود به صرف هفته هر تابستان در شهر نیویورک عمدتا در روستای گرینویچ و شیب پارک منطقه بروکلین. من در عشق با گوشه-فروشگاه ساندویچ تخم مرغ و شیرینی. من آنها را یک بار دیگر در این کوچک جنوبی کیپ فروشگاه. زیبایی از مسائل–بیگل در جزئیات: سخت بازپرسی کردن از نیویورک پست و روزنامه ها بر ضد; مرد در متس کلاه درخواست برای اطلاعات بیشتر schmear. بهترین از همه, آن را در پایان براق از شیرینی و زیبا و ظریف جویدن.

(دو محل: 4825 میلتون سنت کیپ مرجان; 239) 549-0151; facebook.com/southcapestuffabagel و 814 جنوب غربی جزیره کاج جاده کیپ کرال; 239-673-9405; stuff-a-نان شیرینی حلقوی.کسب و کار است.سایت)

بزرگ تر بیگل مغازه ها در کیپ کرال: نان شیرینی حلقوی کارخانه کیپ کرال

ژان لو Boeuf است نام مستعار استفاده شده توسط یک غذای محلی عاشق که dines در رستوران به صورت ناشناس و بدون هشدار با وعده های غذایی برای پرداخت های خبری-مطبوعات. ایمیل منتقد در [email protected] چرا ما بود دوستان ؟ دنبال من در facebook.com/jeanleboeufswfl یا @JeanLeBoeuf در Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im