5 روش حل ارور scratch disks are full در فتوشاپ خطای scratch disks are full

چگونه نقص‌ گشوده نشدن عکس در فتوشاپ را از بین بردن کنیم؟ در این مقاله طریق حل ایراد اجرا نشدن تصویر در فتوشاپ

توسط ABDOOSNEWS در 23 دی 1401
خطا فتوشاپ

چگونه نقص‌ گشوده نشدن عکس در فتوشاپ را از بین بردن کنیم؟ در این مقاله طریق حل ایراد اجرا نشدن تصویر در فتوشاپ را به شما دوستان تدریس م... هر چه که در نرم افزار فتوشاپ انجام دیتا باشید، پریست یا این که براش یا این که اکشن و هر چیزی که خیال کنید، در این فایلها ذخیره می شوند. به نام فایلها توجه کنید، یکی از آنها Actions Palette.psp است. هر چیزی که در پنجره اکشن فتوشاپ ذخیره نموده اید در همین فولدر است. درایورهای دستگاه و نرم‌افزاری که به طور مداد بر روی ویندوز بارگیری می‌شود، می توانند حیاتی نصب‌کننده Elements ناسازگار بوده و سبب ساز به پیدایش ایراداتی در نصب شوند.

فوتوشاپ یکی از ار برنامه های کاربردی و فن ای در زمینه ی طراحی و ویرایش تصاویر می باشد استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و سهل وآسان می باشد. ولی گهی ممکن هست برای شما هم پیش آید که در هنگام باز نمودن فایلی در فوتوشاپ حساس ارور Could not complete در فتوشاپ مواجه شده باشید در همین مقاله قصد داریم به تدریس نحوه های از بین بردن خلل همین نادرست بپردازیم. نرم افزار کمرا راو Camera raw به رخ همزمان، اهمیت کارگزاشتن نرم افزار فتوشاپ و قابل انعطاف افزار ادوبی بریج، نصب می شود. هر چقدر که این دو قابل انعطاف افزار جدیدتر باشند برنامه کمرا راو نیز همانقدر آپدیت می شود. در همین وضعیت می توانید نرم افزار کمرا راو را به رخ جداگانه دانلود و کارگزاری کنید تا ایراد برطرف شود. درحال حاضر که اهمیت دست‌کم قدرت مشقت بار افزار گزینه نیاز برایاجرا شدن قابل انعطاف افزار photoshopآشنا شدید وقت آن می باشد که بهبررسی و از بین بردن مشکلات گوناگون نرم افزار فتوشاپدر ویندوزبپردازیم.

چرا حتمی می باشد از تنظیمات فتوشاپ بکاپ یا این که پشتیبان بگیریم؟

در همین مقاله قصد داریم طریق فعالسازی دارک یا این که لایت مود در فتوشاپ را به شکل تصویری ب... باز نشدن فتوشاپ، کابوس طراحان و کاربرانی که در دنیای دیجیتال اصلی فتوشاپ سر و فعالیت دارند. همین نوشتار راجع به بعضا از عارضه ها گشوده نشدن فتوشاپ در نسخه‌های پرتابل و دیگر نسخه‌ها پرداخته قیمت طراحی کارت ویزیت است. شما می‌توانید اهمیت مطالعه مقاله حاضر مشکلات پیش آمده را مرتفع کنید و در وقار به فعالیت خویش ادامه دهید. ایراد از ناسازگاری سیستم شما کلیدی ورژن نصبی قابل انعطاف افزار مدنظر است. به جهت خطای دوم نیز از بخش تنظیمات فتوشاپ تیک آیتم Use Graphics Processor را بردارید ایراد حل میشود.

 • دلایل رایجی که مانع از راه و روش اندازی درست برنامه‌ها می شوند در این گزینه نیز نقش خودشان را به خوبی بازی می‌کنند.
 • امروز در مدرسه گرافیک پلاس شیوه های برطرف کردن نقص‌ گشوده نشدن عکس ها در فتوشاپ را به شما تدریس خوا‌هیم داد.
 • Snipping tool یکی از برنامه های کاربردی ویندوز است که به امداد آن می توانید از برنامه های باز و درحال اجرا، حیاتی صرف کمترین دوران عکس یا ا...
 • در بعضا از مورد ها پس از برطرف نمودن خطای dll، مهم یک خطای دیگر مثل آنچه که در تصویر تحت نشان داده شده می باشد روبرو خواهید شد.

به طور پیش فرض حدود ۶۰ درصد از RAM رایانه شما به اجرای برنامه فتوشاپ اختصاص داده شده است. شما می‌توانید از مسیر پایین این میزان را افزایش دیتا و به مقادیر ۷۰ یا ۸۰ درصد برسانید. در ارتباط کلیدی حل خلل یاد شده روش‌های زیادی جود دارااست ولی یکی از آن روش‌ها، تغییر و تحول اسم بعضا از فایل‌ها در مسیر پایین است. به تیتر پایانی رویکرد حل، خوب تر است از یک نسخه متناسب اهمیت سیستم خویش به کارگیری نمایید و آن را بر بر روی رایانه خود کارگزاری کنید. توصیه می شود این فعالیت را از یک ارائه دهنده خدمات کامپیوتری بخواهید تا مبتلا دردسر نشوید.

حل اختلال گشوده نشدن پوشه های JPG در فتوشاپ مهم به کار گیری از برنامه

گاهی برای نصب فتوشاپ با پیام امنیتی اهمیت تیتر User Account Control مواجه میشود. در همین حالت شما می بایست به بر روی آیکون چرخ دنده ی پیام نمایش دیتا شده کلیک کنید تا به برگه ی تنظیمات آن وارد شود و آن را غیرفعال کنید. در اکثری از مواقع خلل اجرا نشدن فتوشاپ دارای همین طریق حل می شود زیرا تکنیک قدرتمندی می باشد و به کامپیوتر فرمان می‌دهید، که اهمیت قرائت کلیه کد های درون این برنامه، به اجرا نمودن فتوشاپ در ویندوز بپردازد. لیستی از برنامه های کارگزاشتن شده که روی سیستم شما وجود دارد سناریو داده میگردد در اینجا آن‌گاه از پیدا کردن نسخه ی دیرین فتوشاپ کلیدی کلیک راست و تعیین Uninstall مبادرت به حذف آن کنید. امروز در مکتب گرافیک پلاس رویکرد های رفع خلل گشوده نشدن عکس ها در فتوشاپ را به شما تدریس خواهیم داد. درصورتیکه از کاربران فتوشاپ هستیدقطعاً دارای خطاهای مرسوم آشنا می باشید در مقاله 13 شیوه از بین بردن نقص‌ لگ زدن و کرش نمودن فتوشاپ (تضمینی!) رویکرد حل های قابل قبولی را ارائه کرده ایم.

 • تعداد یه خرده از اشخاص هنگام همت به جهت گشوده کردن فتوشاپ مهم پیام Could not complete your request because of a program errorمواجه شدند.
 • برای همین عمل به درایو C بروید و یک پوشه اهمیت نامی کمتر از 8 کارکتر بسازید.
 • برای حل اختلال JPEG پرونده چهره‌ای JPEG خود را حساس برنامه Paint گشوده کنید و پرونده را با فرمت JPEG از روش آیتم Save As ذخیره کنید.
 • فتوشاپ یکی از کار کشته ترین و بهترین نرم افزار های ویرایش تصویر، تولید گیفت و طراحی لگو می باشد که امروزه اشخاص به جهت ویرایش عکس های خویش از آن به کارگیری می کنند.
 • برای اطلاع از جزئیات پاک کردن فایلهای موقت اساسی استعمال از ابزار Disk Cleanup راهنمای ویندوز ۱۰، ۸ یا این که ۷ و ویستا را ببینید.

اما همین نرم افزار حاذق هم نظیر دیگر قابل انعطاف افزارهای کامپیوتر گهگاه مبتلا ایراداتی می شود و حیاتی نشان دادن ارور شما را با خبر می کند که برنامه به نقص‌ برخورده می باشد . اگر شما در کارایی به جهت کارگزاشتن نسخه های قدیمی تر فتوشاپ می‌باشید و حساس مشکل رو به رو شده اید به روی آیکون کارگزاشتن فتوشاپ راست کلیک نمایید و از مورد های نمایش دیتا شده Properties را گزینش کنید. اهمیت همین عمل احتمالا نقص‌ کارگزاشتن نشدن فتوشاپ برطرف می‌شود، همچنین حساس این کار میتوانید سبب ساز ارتقاء شتاب کامپیوتر شوید.

۱۰ راه پرسرعت به جهت رفع ارور 0x80131500 در ویندوز ۱۰

در همین صفحه آیتم ای با عنوان Uninstall Programs را تعیین نمایید. اگر وب وبسایت داری و نمیتونی ازش درآمد به دست آوردن کنی، یا این که میخواهی به دست آوردن و کار اینترنتی خودتو شروع کنی به ما پیام بده، خوشحال میشیم راهنماییت کنیم. ، حالا بایستی دو فایل در همین مسیر را به مدت یک‌سری دقیقه نامشان را تغییر دهید( فرقی نمی کند چه نامی به جهت آن تعیین کنید).

همچنین چنانچه علاقمند به یادگیری SEO می‌باشید می توانید صفحه آموزش بهینه سازی سایت در وب سایت ما را مشاهده کنید. ما تازه ترین و کاربردی مجله خبری ترین تدریس سئو در کشور‌ایران را در اختیار شما قرار میدهیم. ممکن می باشد مشکلی در تنظیمات فتوشاپ شما هم تولید شده باشد.

آموزش شارپ نمودن در فتوشاپ

برای حل ایراد JPEG پرونده چهره یی JPEG خود را حیاتی برنامه Paint باز نمایید و پرونده را اهمیت فرمت JPEG از طریق مورد Save As ذخیره کنید. در همین مقاله تصویربرداری از برگه سناریو در کامپیوتر به شما می گوییم به چه صورت در سیستم دلیل ویندوز یا این که مک از برگه سناریو خود عکس بگیرید و بد... درصورتیکه در زمان اجرا برنامه فتوشاپ نقص‌ دارید ممکن است سیستم استدلال ویندوز شما خلل داشته باشد و باید ویندوز به ورژن سایت طراحی کارت ویزیت تازه به روز رسانی نمودن شود تا اجرای برنامه در ویندوز بهبود یابد. نرم افزار های متعددی برای تعمیر فایل DLL وجود دارااست که به عنوان نمونه می توانید از قابل انعطاف افزار DLL-Files Fixer به جهت برطرف کردن همین خلل استعمال کنید. جهت یکپارچه سازی فضای اشغالی از شیوه تایپ عبارت Defragment and Optimize Drives در قسمت سرچ ویندوز و بعد انتخاب درایو و زدن گزینه‌ی Optimize اقدام کنید (سمت چپ تصویر).

ساخت بسته بندی فرآورده در قابل انعطاف افزار فتوشاپآگوست 24, 2020در همین مقاله روش ساخت بسته بندی فرآورده را در نرم افزار فتوشاپ، آموزش دیتا ایم.
 • منظور شما از ارور آبی را متوجه نشدیم، لطفا اشتباه را بفرمایید.
 • پس از حرف حیاتی کارشناسان رایانه امداد متوجه شدیم، اکثر کاربران زمان کارگزاشتن فتوشاپ جدید، توجه ای به دست کم سیستم گزینه نیاز برنامه ندارند و این موضوع منجر می گردد پس از کارگزاری همین برنامه حساس مشکل اجرا نشدن فتوشاپ روبرو شوند. برای از بین بردن این مورد قضیه توصیه ما همین هست که بدون شک به دستکم سخت افزار مورد نیاز این برنامه توجه کنید. همینطور در صورتی که قصد دانلود فتوشاپ را دارید به صفحه لینک شده مراجعه کنید، همپا ما باشید. در روزگار ویرایش عکس برنامه طراحی کارت ویزیت کلیدی نرم افزار فتوشاپ در نسخه های جدید و آپدیت های تازه، شاهد خطایی حساس تیتر There is a problem with Generator' occurs when launching Photoshop در دوران استفاده از دستور Export as می باشیم. از فرمان export as در فتوشاپ زمانی به کارگیری می کنیم که می خواهیم از کل پروژه psd یا این که یک لایه یا این که چندین لایه، خروجی تنظیم کنیم. اگر شما نیز حیاتی این اشتباه روبرو شده اید شاید یک عدد از طریق ها و خط مش حل های برطرف کردن آن در پایین به شما کمک کند.

  رفع خطاهای فتوشاپ | 18 خطای photoshop را برطرف کن

  (نرم‌افزاری که به طور مداد بارگیری میشود شامل حفظ کننده ورقه و ابزارهای مراقبت در برابر ویروس است.) برای پیشگیری از این ناسازگاری، Photoshop Elements و Premiere Elements را در حالیکه ویندوز در موقعیت معمولی شده قرار دارد، مجدد کارگزاری کنید. در همین وضعیت درایورهای غیراستاندارد دستگاه و نرم‌افزارهای راه‌اندازی غیرفعال می‌شوند. فتوشاپ یکی از از دوست داستنی ترین ابزارها به جهت ویرایش تصاویر است. به کار گیری از همین برنامه نسبتا معمولی است و ویژگی های بسیاری دارد.

  در این تراز نیز می بایست اقدام به ارتقا طاقت فرسا افزار سیستم نمایید. ارور Adobe Error Code 188 به معنای کامل نبودن فولدر های کارگزاری است. در این شرایط بهتر هست از یک فایل کارگزاری فتوشاپ جدید به کار گیری کنید و یا ورژن دیگری را از تارنما رایانه یاری دانلود کرده و آن را کارگزاری کنید. پس اگر به دنبال یک منبع تمام به جهت از بین بردن ایرادات photoshop در ویندوز هستید، اصلی ما تا پایان مطلب ”رفع اختلال کارگزاشتن فتوشاپ” همپا باشید.

  رفع خطای ظاهر شدن صفحه سبز در فتوشاپ

  در واقع همین نحوه ایراد را به رخ موقتی حل میکند و بروز این ارور به همین مضمون‌ است که این نسخه از فتوشاپ مطلوب سیستم شما وجود ندارد که یا این که بایستی کارت گرافیک خریداری نمایید یا نسخه های پایین خیس فتوشاپ را کارگزاری نمایید تا نقص‌ به طور تمام برطرف کردن شود. فولدر CT Font Cache را حذف نموده و سطل آشغال را خالی نمایید و قابل انعطاف افزار فتوشاپ را اجرا نمایید. بخش اعظمی از تولید‌کنندگان کارت کلیپ ویدیو به طور مکرر درایورهای نرم‌افزاریشان را به روز می‌کنند.

  • نرم افزار کمرا راو Camera raw به شکل همزمان، دارای نصب قابل انعطاف افزار فتوشاپ و قابل انعطاف افزار ادوبی بریج، کارگزاری می شود.
  • یک حساب کاربری بسازید که مجوزهایی شبیه با اکانتی که زمان بروز نقص‌ از آن به کار گیری می‌کنید، داشته باشد چرا که درصورتیکه اختلال تکرار نشود، ممکن می باشد حساب کاربری کلیدی جراحت ببیند.
  • گاهی مهم خط مش اندازی برنامه به شکل Run as administrator همین ایراد برطرف خواهد شد.
  • © به کارگیری از مطالب سرعت بالا آسان حیاتی دادن پیوند مستقیم به تارنما به عنوان مرجع بلامانع است.
  • همچنین اگر علاقمند به یادگیری بهینه سازی سایت میباشید می توانید برگه آموزش بهینه سازی سایت SEO در تارنما ما را تماشا کنید.

  دلایل رایجی که مانع از منش اندازی درست برنامه‌ها می شوند در این آیتم نیز نقش خودشان را به مهربانی بازی می‌کنند. طبق معمول آنتی ویروس‌ها، به باعث قواعدی که برای آن ها تمجید شده است، گاه به اشتباه برخی از فایل‌ها را ویرایش و یا حتی آن ها را پاک می‌کنند. در موارد محدودی، به‌روزرسانی‌های ویندوز هم اختلال آفرین خواهد شد؛ به نحوی که اهمیت جایگزینی برخی از فایل‌ها شما را به دردسر خواهند انداخت! همین قابل انعطاف افزارها خارجی میباشند و اساسی زبان انگلیسی سازگاری کامل دارند حتی در خیلی از مورد ها برای کارگزاری پلاگین ها هم نیاز است اسامی فولدر هایی که فولدر کارگزاشتن پلاگین در آن ها قرار داراست انگلیسی باشد تا خطا اخذ نکنید. بعضی پلاگین ها و افکت های نرم افزار فتوشاپ برای اجرا شدن شرایطی را واجب دارا‌هستند در غیر اینصورت امکان به کارگیری از آنها وجود نخواهد داشت.

  استفاده از رجیستری برای حل اختلال Could Not Complete

  اینجا پایگاهی هست برای انتشار آنچه می‌دانم و امداد به کلیه ... قواعد و تجارب، دو مرحله با در آموزشهایی میباشند که مانی سافت به شما میده. با اینکار حجم فایل فولدر psd که داریم کمتر می‌گردد که خیلی موثر میباشد به خصوص به جهت زمانی که میخواهیم از آنان بک آپ بگیریم. در صورتی که شما نیز اینکار را انجام دادید، نتیجه را بنویسید تا شاید کمکی برای دیگران نیز باشد. همین راهنما به مرور آپدیت میشود و روش حل های تازه به آن طولانی تر خواهد شد. © استفاده از مطالب پر سرعت آسان کلیدی دادن پیوند مستقیم به سایت به عنوان منبع بلامانع است.

  بعد از پیدا نمودن پوشه مربوط به ورژن فتوشاپ خود بر روی آن کلیک راست کرده (یا آن‌گاه از وارد شدن به فولدر کلیک راست کنید) آیتم new ، سپس DWORD(32-bit) value را انتخاب کنید. به جهت از بین بردن همین ایراد اضطراری میباشد وارد registry editor شوید( سوییچ W + R را گرفته آن‌گاه از گشوده شدن run ، regedit.exe را تایپ کرده و اوکی نمایید و یا در نصیب سرچ ویندوز regeditرا تایپ کرده بر بر روی regeditکلیک کنید. همین نوشته در تدریس ها، خدمات از منش دور، فتوشاپ، گرافیک، قابل انعطاف افزار ارسال شده است. 1-نمایش پیکسل های خراب و تصادفی در پشت فضای کاری فتوشاپ واقعه می افتد.این غلط در زمان ریز نمایی تصویر یا استعمال از ابزار canvas size (برش ابعاد تصویر) در پشت بوم فضای کار، ظواهر می شود.

  رفع ایراد کارگزاشتن فتوشاپ به وسیله CD

  این مورد قضیه ارتباط مستقیم اساسی فعال بودن تنظیمات کارت گرافیک در قابل انعطاف افزار فتوشاپ دارد. عدم اکران بکگراند در حین فعالیت با فیلتر لیکویفای را می توانیم به عنوان یک مشکل ببینیم یا قابلیتی که هنوز در نرم افزار فتوشاپ به تکامل نرسیده، از همین بابت که فتوشاپ هنوز مهم کارت گرافیک های امروزی سازش کاملی احتمال دارد ندارد. اگر لایسنس اهمیت نرم افزار فتوشاپ را از مانی سافت تنظیم نموده باشید می توانید گزارش تولیدی از نرم افزار را برای ادوبی جهت بررسی نقص‌ ارسال نمایید در صورتی که نیز نسخه غیر اصلی سایت خبری دارید که به ناچار باید روند بالاتر را انجام دهید. قبل از رفتن به سراغ رویه حل ها، بهتر هست در مورد جنریتور Generator فتوشاپ نکاتی را بدانید احتمالا بتواند امداد کند. نمیدانیم از کدام آنتی ویروس و فایروال به کارگیری می نمایید البته لیست آموزش آنتی ویروس ها ممکن می باشد به شما یاری کند. هدف از تولید راهنمای جامع حل خطا و مشکلات و ارور های فتوشاپ ، در ابتدا امداد به هنرجوها و اشخاصی میباشد که پکیج های آموزشی مانی سافت را تهیه نموده اند و همینطور کسانی که اساسی مانی سافت جدید آشنا شده اند.

  فتوشاپ چیست؟

  فتوشاپ که به نظر هنرمندان گرافیک یک قابل انعطاف افزار جادویی است، یک عدد از دوستداشتنی ترین نرم افزار های ویرایشگر تصاویر می‌باشد که در دامنه‌ی بسیار وسیعی از فعالیت های گرافیکی کاربرد دارد. اعضا به وسیله ی این قابل انعطاف افزار، تصاویر گوناگون را ویرایش می‌کنند، برش می‌زنند، تغییر تحول رنگ ارائه می کنند و اکثری از کارهای مختلف دیگر را می‌توانند انجام دهند.

  اقتصادی
  آخرین مطالب
  مقالات مشابه
  نظرات کاربرن