Ferns N Petals
سرخس N گلبرگ آمده است تا با تکنولوژی را فعال کنید گزینه هدیه است که طراحی شده برای ایجاد نه تنها تولدها و سالگردها. IANS

مستند توقف باید هر کسی از ساخت مورد علاقه خود را احساس خاص. این یک شیوه زندگی, اخبار.

برای به اشتراک گذاشتن عشق و شادی در این خود-جداسازی بار سرخس N گلبرگ در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کردن برای دیجیتال هدیه گزینه های مانند guiitarist در تماس ویدیویی شخصی, پیام های تصویری و شخصی e-کتاب داستان همراه با سایر دیجیتال و مجازی هدیه انتخاب کند.

سرخس N گلبرگ آمده است تا با تکنولوژی را فعال کنید گزینه هدیه است که طراحی شده برای ایجاد نه تنها تولدها و سالگردها اما هر روز از عزیزان خود را خاص تر و به یاد ماندنی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله از آنجا که در برخی از موارد آنها را از هم جدا مایل در سراسر کشور مستند در زمینه Covid-19.

Ferns N Petals
سرخس N گلبرگ نیز معرفی شخصی e-کتاب برای کودکان است. IANS

گیتاریست در تماس تصویری موسیقی حرکت به بالا بردن خلق و خوی و شادی را در آنهایی که زندگی بدون نگرانی از تماس انسان به قبول هدیه. برای کمک به یک فرد فرار از زمان استرس و یکنواختی گیتاریست بازی خواهد کرد غریب موسیقی برای 10 تا 30 دقیقه بسته به گزینه انتخاب شده توسط فرستنده. به عنوان بخشی از این موسیقی ابتکار گیتاریست تماس فرستنده و طول می کشد پایین لیستی از آهنگ ها به توان از طریق واتساپ ویدئو کنفرانس تماس با فرستنده و گیرنده. آن است که فوق العاده شیرین راه برای ابراز احساسات در جریان زمان دشوار است.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

در حالی که دیگر دیجیتال هدیه خدمات شخصی پیام ویدئویی’ وعده به ارائه یک سورپرایز فوق العاده برای عزیزان شما دور و نزدیک آنهایی که صرف نظر از قفل کردن. آن قابل دسترس است هدیه که مشتریان می توانید انتخاب کردن برای ارسال در هر مناسبت. آنها فقط باید برای اضافه کردن تصاویر شخصی صمیمی پیام در جعبه متن و سپس FNP را گیتاریست ثبت خواهد شد که پیام و باشگاه آن هم با آهنگ و عکس برای ایجاد یک شخصی که خواهد شد ارسال به گیرنده به عنوان فرستنده.

Ferns N Petals
به تازگی راه اندازی دیجیتال هدیه گزینه های سرخس N گلبرگ یک راه بسیار خوبی برای تشویق و هدیه شادی برای شما عزیزان حتی زمانی که آنها مایل از هم جدا هستند. IANS

صحبت کردن در مورد این دیجیتال هدیه, گزینه, Pawan Gadia مدیر عامل شرکت آنلاین و خرده فروشی سرخس N, گلبرگ, هند, امارات متحده عربی و سنگاپور گفت: “در حال حاضر همه ما در میان یک بحران بی سابقه و در خانه ماندن است و تنها راه برای صاف منحنی. به منظور گسترش مثبت در وضعیت کنونی به تازگی راه اندازی دیجیتال هدیه گزینه های سرخس N گلبرگ یک راه بسیار خوبی برای تشویق و هدیه شادی برای شما عزیزان حتی زمانی که آنها مایل از هم جدا هستند. همچنین به اعتقاد من موسیقی است و یک درمان جادویی به مبارزه سخت با سهولت و به همین دلیل دیجیتال هدیه گزینه ها را فعال کنید با موسیقی ملودیک از انتخاب مشتری. به عنوان یک نام تجاری آن است که ابتکار عمل را به نگه داشتن هدیه زنده و تعامل با مشتریان خود را با نوآورانه قلب تفکر بودند و هدیه ایده ها در قرنطینه”.

همچنین به عنوان خوانده شده – اجتماعی فاصله و مستند قوی ترین واکسن: وزیر بهداشت Harsh Vardhan

برای کودکان آن شخصی E-کتاب داستان’.

پدر و مادر می تواند به فرد این e-کتاب داستان با ساخت آنهایی که کمی خود را قهرمانان قصه های آنها شده اند با خواندن و هدیه به کودکان خود را به تعامل با آنها را به یک تجربه زیبا. از طریق این کتاب های الکترونیکی, بچه های خود را’ قهرمان مورد علاقه (علاءالدین, سیندرلا, سفید برفی) را می توان با جایگزین چهره بچه ها و آنها را بر این باورند که آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو