36 درصد مصرف کنندگان می خواهم دستگاه ها به ارائه راهنمایی در مورد محیط زیست: گزارش

consumers
36 درصد مصرف کنندگان ترجیح می دهند که هدایت در محیط زیست توسط دستگاه های. Pixabay

Wآنکه نزدیک به نیمی از مصرف کنندگان در سراسر جهان ببینید نوآوری در فن آوری به عنوان بحرانی برای مقابله با آینده چالش های زیست محیطی حدود 36 درصد خواهد مانند دستگاه های خود را به ارائه راهنمایی در پیشرو بیشتر سازگار با محیط زیست آگاهانه زندگی یک اریکسون گزارش روز چهارشنبه گفت:.

جالب توجه است که مصرف کنندگان فکر می کنم تکنولوژی بسیار مهم خواهد بود در آینده حل چالش های زیست محیطی بیان تقریبا دو برابر بهره های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات راه حل های برای کمک به آنها زندگی می کنند بیشتر سازگار با محیط زیست آگاهانه نسبت به دیگران گفت این گزارش “مصرف کنندگان پایداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات”.

“فناوری اطلاعات و ارتباطات ابزار و خدمات می تواند نقش قابل توجهی در کمک به مصرف روزانه تلاش برای کاهش شخصی خود اثرات زیست محیطی” Zeynep احمد ویدال محقق ارشد در Ericsson مصرف کننده & IndustryLab و نویسنده این گزارش در بیانیه ای گفت.

Consumers
مصرف کنندگان که فکر می کنم تکنولوژی بسیار مهم خواهد بود در آینده حل چالش های زیست محیطی بیان تقریبا دو برابر بهره های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات راه حل های. Pixabay

مصرف کنندگان را درک فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان مفید به عنوان یک کمک در زندگی روزانه خود می شود آن را برای محیط زیست و سلامت هزینه و یا راحتی-دلایل مربوط.

“اما فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز دارای پتانسیل برای فعال کردن آینده نوآوری در عمل آب و هوا در اینجا ارائه دهندگان خدمات باید یک فرصت منحصر به فرد و موقعیت برای ارائه رمان راه حل های که می تواند کمک به مصرف کنندگان در ساخت پایدار تر انتخاب در زندگی روزانه” ویدال گفت.

نتايج اریکسون آخرین ConsumerLab گزارش بر اساس یک مطالعه کمی از 12,000 کاربران اینترنت از سراسر جهان است.

کشورهای درگیر در این مطالعه عبارتند از: هند, آمریکا, برزیل, بریتانیا, آلمان, اسپانیا, روسیه, آفریقای جنوبی, پادشاهی عربستان سعودی, مالزی, چین و استرالیا است. نمونه ای متشکل از 1000 پاسخ دهندگان از هر کشور است.

در این گزارش آشکار فعلی مصرف کننده طرز فکر منجر سازگار با محیط زیست پایدار سبک زندگی.

در دو دهه گذشته تنها نگرانی در مورد آلودگی هوا و آب افزایش یافته است از مربوط به یک پنجم مصرف کنندگان به تقریبا یکی دو این تحقیقات نشان داد.

در حالی که در نظر گرفتن برای تغییر آب و هوا و گرمایش جهانی نیز افزایش یافته است از 13 درصد از مصرف کنندگان به 50 درصد است.

mountains-consumers
گرمایش جهانی نیز افزایش یافته است از 13 درصد از مصرف کنندگان به 50 درصد است. Pixabay

همچنین بخوانید: قلدری یک عامل مشترک منجر به جوانان LGBTQ خودکشی: محققان

این مطالعه همچنین شامل مصرف کنندگان افکار در جایی که مسئولیت نهایی نهفته در کاهش اثرات زیست محیطی.

در سطح جهانی 8 در 10 مصرف کنندگان در نظر دولت به عنوان مسئول حفاظت از محیط زیست.

در حالی که حدود 70 درصد در نظر بگیرید که شهروندان نیز باید مسئول 5 در 10 انتظار شرکت ها و برندها به حمایت سهم خود را از مسئولیت گفت: گزارش. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de