3 دلیل به خود را در خبرنامه ایمیل خود را

Tدر اینجا بی شماری ایمیل, خبرنامه, اما فکر می کنم در مورد آنهایی که شما می خواهم صمیمانه از دست ندهید اگر آنها رفت. وجود دارد به سادگی به عنوان بسیاری از. چرا که بسیاری از خبرنامه به ایمیل خشک و غیر شخصی. هیچ کس پاسخ به چیزی به ظاهر ساخته و از تعهد و یا با یک ham-fisted تلاش برای فروش چیزی. بهترین ایمیل باید اصالت به آنها. وجود یک شخصیت در ایمیل است که تنها می تواند منتقل و توسط خودتان.

بودن تقلیدی نمی کنید شما در هر نقطه

وقتی کسی کپی یا plagiarizes یک ایده آن را معمولا به دلیل تنبلی و یا عدم اعتقاد به ایده های خود را. این یک میانبر و گاهی اوقات وجود دارد که نتیجه نهایی اما اگر شما قرار دادن در تلاش و فکر می کنم شما حتی نتایج بهتر است.

بدترین چیزی که در مورد کپی کردن ایده های شما در دیگر خبرنامه? شما ممکن است گرفتار. خبرنامه شما باید یک عهد به قدرت و اعتبار خود را با نام تجاری. چرا باید کسی به شما اگر شما در حال رفتن به شخص دیگری ؟ خودتان باشید و اصلا نگرانی خود را با آنچه که دیگران انجام می دهند.

Be yourself in your newsletters
کپی نیست ایده های اصلی خود را با خبرنامه. Pixabay

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

شخصی ترین نوشتن جهانی ترین

فکر می کنم در مورد شرایط استفاده از خدمات (TOS) موافقت نامه های شما بر روی یا امضای دیجیتالی در وب سایت های خاص و یا زمانی که ثبت نام در یک سرویس. آیا شما خواندن آنها ؟ اگر شما مثل اکثر مردم یک صفحه کامل از کلمات و زبان حقوقی نیست شاد خواننده را.

بسیاری از ما نمی خواهم به جزئیات پیچیده قرارداد و مگر اینکه شما یک وکیل ماهر, شما احتمالا نمی مانند نوشتن آنها. برخی از مردم بر این باورند که نوشتن بسیار حرفه ای و یا ویژگی های شیوه باعث می شود خود را با نام تجاری به نظر می رسد بیشتر قابل ملاحظه است. این قضیه صادق است. این باعث می شود نویسنده به نظر می رسد نا امن و یا ناامید.

هنگامی که ما را در نوشتن بسیار شخصی راه, آنچه ما ارسال شده است که بیشتر جهانی است. بودن relatable مهم است و ظاهری دور یک گزینه نیست در این دهه است. تا آنجا که شما می توانید خود را در خبرنامه. مردم می توانند بوی صداقت و آنها که عطر و بوی بسیار خوبی است. که ساختگی است رفتارهاي بوی شما باید به جلوگیری از.

واقعی بودن کمک می کند تا شما ساخت خود با نام تجاری

سنگ بنای از نام تجاری خود را ؟ آن را به شما. کلمات ما را انتخاب کنید می تواند تمام تفاوت را. ایمیل خود را در خبرنامه می تواند به معنای ایجاد نام تجاری خود را افزایش فروش و وفاداری و یا آنها می تواند به ایجاد این تصور که شما در حال اصیل و یک impersonator.

نگاه مردم در تاریخ است که به وضوح تعریف شده علامت های تجاری. شما احساس فریب خورده اگر شما رفت و به یک فرانک سیناترا کنسرت و او هر چیزی اما suave و شاد. او نمی تواند اقامت واقعی با نام تجاری.

اگر چه شما ممکن است فکر می کنم این مقایسه اغراق همان امر به ایمیل شما بازاریابی استراتژی. بنابراین بیشتر به شخصیت شما دم در ایمیل خود را بیشتر به یاد ماندنی شما خواهد بود. حال خودتان ایجاد نام تجاری خود را که شخص دیگری آن را تضعیف می.

Be yourself in your newsletters
پیدا کردن اگر شما مشترکین واقعی هستند یا نه. Pixabay

شما واقعی, آنچه در مورد مشترکان خود را?

اگر شما که خود را در خبرنامه ایمیل خود را در حال مشترکین واقعی ، که به نظر می رسد مانند یک شوخی سوال, اما, این مهم است برای آگاهی از جعلی و بی کیفیت آدرس ایمیل.

ارائه دهندگان خدمات اینترنت (Isp) باید یک سیستم نمره دهی به نام یک ایمیل فرستنده نمره که نرخ آدرس ایمیل برای تعیین اگر آنها یک دزد و یا مشروع است. هر لیست ایمیل در حال رفتن به تنزل به علت نامعتبر است و یا مشکل آدرس ایمیل. مردم تغییر آدرس ایمیل خود را از زمان به زمان را به عنوان مثال زمانی که کسی نشانه برای یک لیست با استفاده از محل کار خود را ایمیل و آنها تغییر شغل. شانس هستند آنها نمی لغو اشتراک از لیست خود را برای اولین بار. پس از آن وجود دارد catch-all مبتنی بر نقش موقت و سوء استفاده از آدرس های ایمیل.

راه حل برای نگه داشتن مشترکان خود را واقعی است ؟ چگونه به خلاص شدن از نامعتبر و بد آدرس! برای این کار شما باید با استفاده از یک ایمیل اعتبار سنجی خدمات به طور منظم. بنابراین پیدا کردن یک شرکت معتبر – یکی که ارائه می دهد در سراسر ساعت پشتیبانی فنی یک ایده خوب است. آن ها لیست خود را به ایمیل اعتبار سنجی سایت پلت فرم و آن را ریشه تمام این فقیر و آدرس ایمیل های جعلی. هنگامی که سیستم آنها را شناسایی می کند شما می توانید خلاص شدن از آنها.

شما همچنین می توانید با استفاده از یک ایمیل تایید API. این آسان برای نصب پلاگین کار می کنند, پشت صحنه, هر کجا که شما باید ایمیل خود را در فرم ثبت نام را مانند در وب سایت شما. آن را چک آدرس ایمیل را در زمان واقعی به طوری که بد آدرس ایمیل هرگز در فهرست خود را در وهله اول.

در نهایت برای اطمینان از ایمیل های خود را در حال رسیدن به مشترکان خود را در صندوق های ورودی در نظر بگیرید با استفاده از یک سرور ایمیل تستر. یک ابزار مانند که به شما اجازه می دانم که آیا سرور پست الکترونیکی خود را تنظیم است درست یا این که آیا شما نیاز به ایجاد تنظیمات.

همچنین بخوانید: گوگل معرفی ابزار جدید برای کمک به تبلیغ رشد در تلویزیون متصل

آن را می پردازد به واقعی

اگر شما می توانید خودتان را در لیست ایمیل شما, شانس شما بود که به مردم آنچه را که آنها در وهله اول. علاوه بر این, آن را آسان تر به خودتان می شود بیش از به طور مداوم نگرانی بیش از آنچه که رقبای خود را انجام می دهند. شما نمی توانید جعلی اصالت!

نویسنده: پل لسلی یک نویسنده محتوا برای اعتبار سنجی ایمیل شرکت ZeroBounce. او غنی در زمینه ایجاد محتوا به عنوان یک نویسنده و محقق و مصاحبه. پل انجام داده است بیش از 800 مصاحبه های توزیع شده از طریق رادیو و پادکست ها.

[سلب مسئولیت: مقاله منتشر شده در بالای ترویج لینک منافع تجاری.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de