Lockdown
با وجود گسترده شیوع COVID-19 و مستند بسیاری از متخصصان گزارش دادند که شرکت های خود را هنوز هم آنها را ارائه دسترسی به خدمات است که حمایت از سلامت جسمی و روحی تندرستی. Pixabay

یک چهارم از نیروی کار خود خبر داد کاهش درآمد خود را در حالی که 39 درصد گزارش شده یک شیب در پس انداز های شخصی با توجه به تاثیر COVID-19 گیر یک گزارش توسط مایکروسافت متعلق به LinkedIn روز دوشنبه گفت:.

در حالی که 42 درصد از هند و حرفه ای را افزایش می دهد وقت خود را صرف در جستجوی کار در دو هفته آینده, 64 درصد افزایش خواهد یافت تمرکز خود را بر روی یادگیری از خود نشان داد حرفه ای شبکه “نیروی کار شاخص اعتماد به نفس” یک دو هفته پالس بر اعتماد به نفس از نیروی کار است.

با وجود گسترده تاثیر بیماری همه گیر تنها 55 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که شرکت خود را در حال ارائه آنها را از راه دور کار گزینه و تنها 25 درصد باید انعطاف پذیر و یا پاره وقت ساعت کار نشان داد یافته است.

این گزارش بر اساس یک نظرسنجی آنلاین از بیش از 1 ، 000 کاربران در ارتباط با, و با استفاده از یک مقیاس از -100 تا +100 به منعکس کننده حرفه ای’ زمان احساسات در مورد شغل, بازار های مالی, وضعیت پیشرفت شغلی و انتظارات خود را از رفتن به جلو.

این شاخص نشان داد حس خوشبینی محتاطانه در مورد آینده با کامپوزیت نمره +53 در این هفته از آوریل 1-7. کسانی که در نظر سنجی احساس اعتماد به نفس در مورد چشم انداز بلند مدت اما مشکل با فراگیر نگرانی در کوتاه مدت با توجه به در دسترس بودن از مشاغل شرکت وضعیت مالی و تاثیر این عوامل بر درآمد و پس انداز های شخصی.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

نزدیک به نیمی از حرفه ای ها اعتماد به نفس در مورد دستیابی به مالی بهبود در شش ماه آینده در حالی که سه نفر از پنج متخصصان بر این باورند که آنها را در رسیدن به پیشرفت حرفه ای در سال آینده این بررسی نشان داد.

سرخپوستان نیز خوش بینانه در مورد ثبات دراز مدت اقتصادی به عنوان نتايج نشان داد که 72 درصد از افراد حرفه ای هستند و اعتماد به نفس در مورد شرکت خود را تندرست در دو سال آینده.

“بر اساس افتتاحیه یافته از نیروی کار شاخص اعتماد به نفس آن است که اطمینان بخش برای دیدن اکثریت هند نیروی کار باقی می ماند اعتماد به نفس در مورد چشم انداز بلند مدت و تعیین می شود در کوتاه مدت به upskill محور و انطباق” Ashutosh گوپتا در هند کشور, مدیر, مربوط, در بیانیه ای گفت.

این گزارش اما نشان داد tha خود اشتغالی افراد ابراز کاهش اعتماد به نفس در ثبات شغلی و مالی بهبود. اما آنها به طور مشابه روحیه با کارکنان تمام وقت نسبت به پیشرفت حرفه ای. در مقایسه با بیشتر چشم انداز خوش بینانه فعال جویندگان کار و خود اشتغالی حرفه ای ارشد مدیریت مدیران به نمایش احتیاط در مورد چشم انداز آینده.

Linkedin
یک چهارم از نیروی کار خود خبر داد کاهش درآمد خود را در حالی که 39 درصد گزارش شده یک شیب در پس انداز های شخصی با توجه به تاثیر COVID-19 گیر یک گزارش توسط مایکروسافت متعلق به LinkedIn گفت. Wikimedia Commons

این یافته ها همچنین نشان داد که 33 درصد از مدیران ارشد خود شرکت ها را سخت تر بار در شش ماه آینده و 69 درصد اعتماد به نفس خود را از شرکت’ پیشرفت در دو سال آینده.

یک سوم از مدیر در سطح مدیران احساس وجود دارد بدتر از بار خود را برای شرکت های پیش رو در حالی که تنها یک پنجم از فرد مشارکت کننده در سطح کارکنان این راه احساس. با وجود گسترده شیوع COVID-19 بسیاری از متخصصان گزارش دادند که شرکت های خود را هنوز هم آنها را ارائه دسترسی به خدمات است که حمایت از سلامت جسمی و روحی تندرستی.

همچنین بخوانید: دوستیابی مجازی: هیجان انگیز در طول زندگی عشق مستند

تنها 24 درصد از حرفه ای, هندی, در حال دریافت حمایت از شرکت های خود را برای سلامت جسمی و 22 درصد برای سلامت احساسی در حال حاضر گفت: این گزارش. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

آموزش سئو