2 در 5 هندی متخصصان بر این باورند در کاهش مشاغل در سالهای اخیر: لینک

یکs هند هدایت نیروی کار کاهش بازار کار در lockdown بار دو در پنج متخصصان بر این باورند که تعداد مشاغل و مصاحبه های برنامه ریزی شده کاهش خواهد یافت و در دو هفته آینده, جدید, لینک, نظر سنجی روز سه شنبه گفت: همانطور که در اخبار تکنولوژی.

خبر می آید به عنوان تلخ و شیرین برای هند و حرفه ای به بیش از یک سوم اظهار داشت: آنها در حال حاضر زمان بیشتری را صرف کار بر روی رزومه خود و آماده شدن برای مصاحبه.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

حرفه ای ها از بهداشت و درمان و تولید و شرکت های بزرگ خدمات و صنایع پیش بینی کاهش در هزینه های شخصی و شخصی سرمایه گذاری در شش ماه آینده با توجه به نتايج هر دو هفته یکبار LinkedIn نیروی کار شاخص اعتماد به نفس بر اساس پاسخ از 2,903 حرفه ای در کشور است.

Indian professionals are not optimistic about getting jobs
هند و حرفه ای به بیش از یک سوم اظهار داشت: آنها در حال حاضر زمان بیشتری را صرف کار بر روی رزومه خود و آماده شدن برای مصاحبه. (بازنمودی تصویر). Pixabay

این یافته ها نشان داد که در حالی که هند به طور کلی اعتماد به نفس باقی می ماند ثابت این کشور اعتماد به نفس در شغل است ابتدا به روند رو به پایین.

اما کارمندان در شرکت های بزرگ (شرکت با بیش از 10 ، 000 کارگران) با اعتماد به نفس بیشتری در مورد آینده کارفرمایان خود را هنگامی که در مقایسه با همسالان خود از اواسط بازار و شرکت های SMB.

نتايج نشان داد که 41 درصد از شرکت های حرفه ای فکر می کنم شرکت های خود را انجام خواهد داد بهتر است در شش ماه آینده در حالی که 63 درصد فکر می کنم خود شرکت بهتر خواهد بود یک سال از هم اکنون.

اما “سرمایه گذاری حرفه ای حداقل اعتماد به نفس در مورد آینده شغل خود را از منابع مالی و فرصتهای شغلی در مقایسه با زمانی که به خود بودن و اواسط بازار همسالان”.

نتايج نشان داد که 52 درصد از بهداشت و درمان 48 درصد از شرکت های بزرگ خدمات و 41 درصد از تولید حرفه ای پیش بینی کاهش سرمایه گذاری در 6 ماه آینده.

Indian professionals are not optimistic about getting jobs
31 درصد از متخصصان آموزش و پرورش فکر می کنم آنها موثر خواهد بود زمانی که کار از راه دور. (بازنمودی تصویر). Pixabay

همچنین بخوانید: چگونه است که در جنوب آسیا اقتصاد دوره نقاهت بعد از Covid-19?

بیش از سه ماه گذشته بسیاری از سازمان ها را منتقل به یک کنترل از راه دور مدل کار برای دور زدن این بیماری همه گیر و اطمینان از تداوم کسب و کار.

سه در پنج بازاریابی حرفه ای احساس اعتماد به نفس در مورد موثر بودن در هنگام کار از راه دور, پیوست, توسط بیش از نیمی از مدیریت پروژه و مهندسی حرفه ای که هم اعتماد به نفس در مورد اثربخشی کنترل از راه دور کار می کند.

در مقابل این خوش بینی تنها 39 درصد از HR 36 درصد از سرمایه گذاری و 31 درصد از متخصصان آموزش و پرورش فکر می کنم آنها موثر خواهد بود زمانی که کار از راه دور گفت: این بررسی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im