17 درصد از هند زغال سنگ ناوگان تنظیم شده است برای تبدیل شدن به غیر در سال 2020

منn هند 17 درصد از 283 GW زغال سنگ ناوگان تنظیم شده است برای تبدیل شدن به غیررقابتی در سال 2020 افزایش به 50 درصد در سال 2022 و 85 درصد در سال 2025 بین المللی محققان گفت: در روز سه شنبه.

آنها می گویند توقف کردن و جایگزینی غیر نیروگاه های زغال سنگ با انرژی های تجدید پذیر به علاوه سازی تولید می جویی 2 میلیارد دلار در سال 2020 8 میلیارد دلار در سال 2022 و $17 میلیارد دلار در سال 2025 است.

محققان از کوه های راکی موسسه کربن ردیاب ابتکار و باشگاه سیرا در یک گزارش ارائه اطلاعات مالی و ابزار خاص برای ساخت جهانی زغال سنگ فاز امکان پذیر است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

این گزارش ‘چگونه به بازنشستگی زود هنگام: ساخت شتاب زغال سنگ فاز امکان پذیر است و فقط” نشان می دهد که انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر ارزان تر از ادامه فعالیت نیروگاه های زغال سنگ در بسیاری از نقاط جهان.

آن را میسازد خاص استراتژی های مالی است که آب و برق و سیاستگذاران می توانید استفاده کنید برای مهندس سریعتر فاز از زغال سنگ در مناطق مختلف جهان است.

این تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که جدید انرژی های تجدید پذیر است که نه تنها ارزان تر از گیاهان زغال سنگ جدید تقریبا همه جا, اما آن است که در حال حاضر ارزان تر برای ساخت جدید ظرفیت انرژی های تجدید پذیر از جمله باتری ذخیره سازی نسبت به ادامه عامل 39 درصد از جهان موجود زغال سنگ با ظرفیت.

India's 17% coal fleet set to become uncompetitive: Researchers, coal
سهم غیر نیروگاه های زغال سنگ در سراسر جهان افزایش خواهد یافت و به سرعت به 60 درصد در سال 2022. Pixabay

سهم غیر نیروگاه های زغال سنگ در سراسر جهان افزایش خواهد یافت و به سرعت به 60 درصد در سال 2022 و به 73 درصد در سال 2025 است.

تعویض کل جهانی زغال سنگ ناوگان با انرژی پاک می تواند انجام شود در یک شبکه پس انداز به جامعه به عنوان اوایل به عنوان 2022.

“سریع تر انتقال از زغال سنگ به انرژی پاک است که در چنگ ماست و ما نشان می دهد که چگونه به مهندس که انتقال در راه است که خواهد شد صرفه جویی در پول برای برق مشتریان در سراسر جهان در حالی که کمک فقط انتقال برای کارگران و جوامع” Rocky Mountain موسسه, مدیر عامل, Paul Bodnar در بیانیه ای گفت به سرپرستان.

نویسندگان تخمین می زنند که جایگزین کردن کل ناوگان جهانی زغال سنگ گیاهان با انرژی پاک به همراه باتری سازی می تواند انجام شود در یک شبکه صرفه جویی سالانه به عنوان اوایل به عنوان 2022.

به سرعت در حال کاهش هزینه های انرژی های تجدید پذیر فشار خالص صرفه جویی سالانه برای $105 میلیارد دلار در سال 2025 است.

این همه در این گزارش آمده است که قبل از توجه به زغال سنگ را وخیم سلامت, آب و هوا و اثرات زیست محیطی یا حسابداری اجتماعی و زیست محیطی مزایای کاهش آلاینده ها.

در حال حاضر ذغال سنگ فاز نگهداری نشده است و با سرعت فرسایش اقتصاد است.

برای حفظ توافق پاریس دما اهداف در رسیدن به جهانی زغال سنگ استفاده باید کاهش 80 درصد زیر 2010 سطح تا سال 2030 نیاز به انتقال سریع در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) کشور در دهه آینده و فاز در بقیه جهان توسط 2040.

هند در حال حاضر مجموعه ای تهاجمی اهداف برای انرژی های تجدید پذیر و توسعه با هدف افزایش انرژی پاک خروجی از 86 GW در سال 2019 به 175 GW سال 2022 و 450 GW تا سال 2030.

اگر چه هند انتظار ادامه رشد تقاضای انرژی در دولت شناسایی کرده است تقریبا 23 GW منسوخ نیروگاه های زغال سنگ در نظر گرفته شود برای بازنشستگی تا سال 2022 و اضافی 25.6 GW در نظر گرفته شود برای بازنشستگی توسط 2027.

گذشته از ملاقات با رشد تقاضای زغال سنگ نیز استخدام صدها هزار نفر از مردم در هند هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم.

India's 17% coal fleet set to become uncompetitive: Researchers, coal
باقی مانده 83 درصد از زغال سنگ ناوگان می تواند از رده خارج و جایگزین در هزینه 23 میلیارد دلار بلافاصله. Pixabay

در نتیجه فقط انتقال برای کارگران آسیب دیده خواهد شد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

امروز 17 درصد از زغال سنگ ناوگان غیررقابتی در مقایسه با انرژیهای تجدید پذیر با ذخیره سازی و فوری فاز و جایگزینی این بخش از ناوگان می تواند هند 2 میلیارد دلار صرفه جویی سالانه ،

باقی مانده 83 درصد می تواند از رده خارج و جایگزین در هزینه 23 میلیارد دلار بلافاصله.

همچنین بخوانید: ویروس جدید در چین یافت می شود با همه گیر بالقوه’

این تعداد به سرعت در حال تغییر: تا سال 2022 50 درصد از زغال سنگ ناوگان خواهد بود غیررقابتی و 85 درصد تا سال 2025.

در سال 2025 و پس انداز از بازنشستگی غیررقابتی گیاهان را افزایش می دهد نزدیک به نه برابر در مقایسه با سال 2020 به $17 میلیارد دلار در سال است.

باقی مانده 15 درصد هزینه 2 میلیارد دلار به جای در سال 2025 است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de