11 جنوب غربی فلوریدا بازیکنان را در همه امور خارجه تیم بسکتبال

یازده بازیکن از لی ذغال سنگ و Hendry استان ها انتخاب شدند به فلوریدا انجمن بسکتبال مربیان همه تیم دولت که چهارشنبه اعلام کرد.

در کلاس 2A, First Baptist آکادمی Peyton Urbancic شد جنوب غربی فلوریدا تنها تیم اول انتخاب بعد از 6-پا-ارشد 5 رو به جلو led شیرها به یک منطقه ای نهایی و 22-8 رکورد به طور متوسط 17.1 امتیاز 6.8 ریباند و 3.2 کمک در بازی.

انجیلی مسیحی junior رو به جلو هارون جونز ساخته شده دوم تیم در طبقه بندی. او انجام مأموران به یک 15-14 ضبط و منطقه ای نیمه نهایی ظاهر به طور متوسط نزدیک به 18 امتیاز در هر بازی بر روی 60% تیراندازی با نزدیک به 8 ریباند در هر بازی.

فورت مایرز junior گارد Javian McCollum امن سوم-تیم افتخارات در کلاس 6A. حاکم اخبار مطبوعات بازیکن سال و یک فینالیست این فصل بود کاتالیزور برای یک موج سبز تیم که رفت 19-11 و به منطقه ای نهایی است. او تولید یک آمار خط که در آن به طور متوسط 20.5 امتیاز 3 کمک, 2 دزد و 3 ریباند در هر بازی در حالی که تیراندازی 52% از کف و 46% از سه نقطه محدوده.

ما پوشش: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه پسران تیم بسکتبال

و: دیدار با اخبار مطبوعات همه دهه دختران تیم بسکتبال

در 5A ناپل junior رو به جلو تونی سبز به طور متوسط 20.2 امتیاز 6 ریباند و 1.4 بلاک در هر بازی منجر به عقاب به حالت نیمه نهایی برای نخستین بار در 29 سال و کسب درآمد دوم-تیم افتخارات. مارینر ارشد Dsean Archilles انتخاب شد به سومین تیم پس از قرار دادن 21.8 امتیاز در هر بازی همه تفاوت برای یک مارینر تیم که رفت از 6-20 در طول 2018-19 فصل به 20-6 در این فصل است.

جامعه مدرسه junior Ryker ونس شنود گذاشته شد برای دومین تیم در 3A پس از یک فصل که در آن او به رهبری Seahawks به یک منطقه ای قهرمانی با او غالب بازی در هر دو به پایان می رسد از دادگاه. ونس به ثمر رساند 17.6 امتیاز در هر بازی با 8.8 ریباند 5 بلوک و 2.9 کمک می کند در حالی که همه CSN برنده 29 مستقیم بازی.

فورت مایرز junior مرکز Chaniya کلارک با عنوان دختران انتخاب او به عنوان ساخته شده تیم دوم در 6A. حاکم اخبار مطبوعات بازیکن سال و فینالیست این فصل به طور متوسط 19.3 امتیاز 14 ریباند و 2 بلاک در هر بازی در پیشرو فورت مایرز به 14-11 ضبط و برنامه ششم راست, منطقه ای بازی های قهرمانی است.

در 5A بارون کلیر ارشد جادا McCray در زمان خانه دوم-تیم افتخارات پس از او رهبری ذغال سنگ شهرستان در به ثمر رساند در 22.6 امتیاز در هر بازی. او همچنین تا به حال 5.8 ریباند و 6.3 دزد در هر بازی. در این فصل او تنظیم یک ساله’ رکورد امتیاز در یک فصل (630) و امتیاز در یک بازی (40).

در 4A, LaBelle ارشد تیلور سانچز قرار داده تا 17.3 امتیاز و 2.4 دزد شب منجر به Cowgirls به یک 12-10 رکورد و کسب درآمد سوم-تیم افتخارات.

اسقف Verot دوم ادیسون Potts نامگذاری شد تیم دوم در 3A. دانشگاه میسوری مرتکب می توانید تمام پنج موقعیت قرار داده تا 16.5 امتیاز 9.4 ریباند و 3.7 کمک یک شب برای وایکینگ ها. Verot برنده یک منطقه قهرمانی و همچنین به عنوان یک خصوصی 8 کنفرانس تاج.

در 2A, FBA junior Sila موریس به دست آورده دوم-تیم افتخارات. او به طور متوسط 17.5 امتیاز 5.1 ریباند 3 پاس گل و 5.2 دزد یک بازی به راهنمای شیرها به یک 12-15 ضبط یک منطقه قهرمانی و یک منطقه نیمه نهایی ظاهر.

پسران 2019-20 FABC, تمام تیم دولت

7A

تیم اول

Ga’Khari LaCount و 6-3 SR, میامی, مرجان پارک

جاستین Neely, 6-5 JR, میامی ارشد

دیوید سبز 6-6 SR اوکوئی

مایکل جیمز 6-5 JR, اورلاندو اوک ریج

Giancarlo Rosado, 6-9 SR وست پالم بیچ, پالم بیچ دریاچه

دوم تیم

ژاک Anderson, 6-7, SR آپوپکا

اریک پرات 6-4 SR دریاچه ورث پارک ویستا

برنت Davis, 6-2, SR, میرامار

اوشی بیکر 5-10 SR, Sanford, سمینول

داناون دراپر 6-5 JR, وست پالم بیچ فارست هیل

سوم تیم

دزموند Romer, 6-2 JR, Coral Gables

Marshaun غرب 6-6 SR دیرفیلد بیچ ،

Ladarron کلیولند 6-2 SR, Sanford, سمینول

Jayven Millien, 6-7 JR, ساراسوتا فلوریدا

تره خزه 6-2 JR, ویندرمر

6A

تیم اول

والتر Clayton, 6-2 JR, فلوریدا

اردن سیرز 5-10 SR, شهر ساحلی دایتونای سرزمین اصلی

Jalen Haynes, 6-8, SR, فورت Lauderdale دیلرد

Devin کارتر, 6-4, SR, میامی دورال آکادمی

Dionte Bostick, 6-3, SR تارپون اسپرینگز شرق دریاچه

دوم تیم

جاش سایمونز 6-3, SR, فلوریدا

کنی گاینس, 6-1, SR, دریاچه, شهرستان Columbia

ملک Reneau, 6-7 تا میامی Mater آکادمی

Zavian Wiggins, 6-0, SR تالاهاسی لینکلن

Cantia Rahming, 6-5 SR تمپا, Hillsborough

سوم تیم

ایوان Ryenolds, 6-4, SR, فورت Lauderdale دیلرد

Javian McCollum, 6-2 JR, فورت مایرز

عشق Bettis, 6-0, SR, Pensacola تیت

تره Carroll 6-7 JR, پونتا گوردا شارلوت

Arturo دین 5-10 JR جنوبی میامی

5A

تیم اول

حداکثر جونز 6-5 SR ویکی

الکس Fudge, 6-6 JR, جکسون لی

متی Bewley, 6-9 FR, اوکلند پارک شرقی

دالاس Graziani, 5-9 SR, Pembroke Pines منشور

امانوئل تیز 6-3 پس تمپا بلیک

دوم تیم

تونی سبز 6-6 JR, ناپل

وسلی Cardet, 6-5 JR, اوکلند پارک شرقی

شکور Poteat, 6-0, SR, Orlando Jones

آلوین Tumblin, 6-6 JR, سبرینگ

Zachary سفید, 6-2, SR تالاهاسی Rickards

سوم تیم

Dsean Archilles و 6-3 SR, کیپ مرجان مارینر

Mekhi پری, 6-2, SR زمین O’Lakes

Amarachi Ujagbor, 6-6 SR, Pembroke Pines منشور

ساموئل Rolle IV, 5-10, SR ریویرا بیچ Suncoast

تو که’Varius تیلور, 6-2, SR تالاهاسی Rickards

4A

تیم اول

Dallan “Deebo” کلمن 6-5 JR, کالاهان غرب ناسائو

Inady Legiste, 6-6 SR, Fort Lauderdale Stranahan

اشعیا Adams 6-6 SR جکسون Paxon

راجر مک فارلین 6-5 SR کشت و زرع NSU دانشگاه مدرسه

Johni بروم, 6-9 SR تمپا, کاتولیک

دوم تیم

Jalen کوپر 6-6 SR Anclote

برادلی Douglas, 6-3, SR Eustis

تونی Sanders, 6-7, SR, میامی گالیور دبستان

گیب تیلور 5-10 SR میامی گالیور دبستان

ریکاردو رایت, 6-4, SR روستاها منشور

سوم تیم

Jarvey Gainey, 6-3 JR, گینسویل, Eastside

Jatavis Groomes, 5-10, SR, ماریانا

Jett, Howard 6-5 تا کشت و زرع NSU دانشگاه مدرسه

Jamille رینولدز 6-9 SR سن پترزبورگ لیکوود

Jace کارتر 6-5 JR, تیتوسویل فضانورد

3A

تیم اول

Yussif Basa-Ama 6-9 SR بوکا ریتون سنت اندرو

Andre ویر 6-9 SR, هالیوود, Chaminade-مدونا

لوگان غرب 6-5 SR جکسون Jackson

Javon بل 6-5 SR لیکلند سانتافه کاتولیک

Fanbo Zeng, 6-9 پس ویندرمر دبستان

دوم تیم

جاش Minott و 6-8 JR, بوکا ریتون سنت اندرو

اردن کوک 5-10 JR, میامی, کشور, روز

Ryker Vance 6-7 JR, جامعه, مدرسه ناپل

Jaylen مارتین 6-5 پس تالاهاسی فلوریدا بالا

مایک Trigg, 6-4 JR, تمپا سففنر مسیحی

2A

تیم اول

Jordin جکسون, 5-10, SR جکسون تاثیر مسیحی آکادمی

A. J. Lopez, 6-4, SR, میامی مدرسه دبستان

Peyton Urbancic, 6-5 SR ناپل First Baptist آکادمی

Ven-آلن لوبین, 6-7 تا اورلاندو مسیحی دبستان

C. J. خدمه 6-2 JR, تمپا بیشر مسیحی

دوم تیم

هارون جونز 6-7 JR, Fort Myers مسیحی انجیلی

رایلی Kugel 6-5 پس اورلاندو فلوریدا مرکزی مسیحی آکادمی

نیکولاس سیلوا 6-7 SR, اورلاندو, فلوریدا مرکزی مسیحی آکادمی

آنتونی “A. J.” قهوه ای, 6-4 پس اورلاندو مسیحی دبستان

نیک Strachan 6-6 SR تالاهاسی سنت جان پل دوم

1A

تیم اول

Torey Buie, 6-2, SR, Hawthorne

یعقوب خدمه 6-6 SR هیلیارد

Detrevian Nealey و 6-3, SR, Jefferson County

Deonta جونز 5-9 SR تالاهاسی چهارراه آکادمی

مارکوس Niblack, 6-2, SR, Wildwood

دوم تیم

اسکله Brodus, 5-10 JR, Chiefland

Shemar Melton, 6-4, SR هیلیارد

رودی Blairsville, 5-10, SR, لورل هیل

ژاک ویلیامز, 6-4, SR Paxton

داریل پاول, 6-2, SR ورنون

2019-20 دختران FABC, تمام تیم دولت

7A

تیم اول

کالین Bucknor میامی SR

یاس ادواردز هینز سیتی SR

Emani, Jefferson, نورث پورت SR

سوفیا جونز سرو خلیج SR

عماری رایت صندل SR

دوم تیم

Keishmy Ayuso نخل در ساحل دریاچه SR

کندال Cheesman گیاه JR

ناتالیا Crooke Cypress Creek SR

سیدنی جیمز وست پورت SR

لیندزی Weingard Dr Krop JR

سوم تیم

بیلی کارلسون East Ridge JR

Denvia مورگان گنج ساحل SR

عالیه Reid JR دیرفیلد بیچ ،

Perryonna سیلوستر صنوبر نهر SR

Kaylah ترنر Oakleaf FR

6A

تیم اول

O’Mariah گوردون رودخانه JR

Eno Inyang St Cloud JR

بلا LaChance سنت توماس آکویناس SR

Mikayla مورن ملبورن SR

ارین Turral لینکلن JR

دوم تیم

Chaniya کلارک فورت مایرز JR

تثلیث Delancy نوا SR

Na’Haviya Paxton دریاچه شهر کلمبیا پس

Mikayla مورن ملبورن SR

Jaleah ویلیامز بلانش الی JR

سوم تیم

Janiah بارکر خلیج تمپا Tech پس

Myanna گرت Wekiva SR

Alli سر پاینلاس پارک SR

شاین Stubbs ساراسوتا JR

مگان واتسون توت فرنگی تاج SR

کلاس 5A

تیم اول

Nasia پاول پیشتاز JR

بریتنی محدوده میددلبورگ SR

Mikyla Tolivert پالم بای JR

من’ces Utegg ریور ریج SR

Taiyah Wyche آمریکایی میراث JR

دوم تیم

Josiany کنلس دریاچه کلرمونت SR

Janelle جونز بوکر تی واشنگتن (پنساکولا) SR

جادا McCray بارون ذغال سنگ SR

Ne’aysia Randall Rickards SR

Jaiyah هریس اسمیت میامی نرلند JR

سوم تیم

Etanian گیبونز شمال تا

تاتیانا Wyche آمریکایی میراث JR

دانیل Luckey جنگل های کاج JR

Mikera پاتون برادنتون جنوب شرقی SR

امانی فیتزجرالد جونز SR

کلاس 4A

تیم اول

Jordano Codio آمریکایی میراث بنابراین

Zanoria کروز دریاچه کوهستانی دبستان SR

آنابل الیسون تارپون اسپرینگز SR

عماری شکارچی کلید دروازه JR

Kaitlyn ساندرز گالیور دبستان SR

دوم تیم

Kayla Blairsville دریاچه کوهستانی دبستان JR

هیلی هرمان کریستال رودخانه JR

Christne McCann Lincold پارک JR

Jasmyne رابرتز اسقف کنی JR

شادی Agboola اطلس SR

سوم تیم

Anteria Evans منندز SR

نایلا هریس دریاچه کوهستانی دبستان تا

دی کوچک اطلس SR

تیلور سانچز Labelle SR

جنیفر Whitlow کاردینال گیبونز SR

کلاس 3A

تیم اول

Khadiya فی پدر لوپز SR

Tarriyonna گری کررللوود روز SR

Kailyn گیلبرت تمپا دبستان تا

چوپان کیتس استاد آکادمی FR

کورتنی مور P. K. یانگ SR

دوم تیم

Malea Brown JR Interlachen

Andrea دیلی MCD JR

ادیسون Potts اسقف Verot پس

جسیکا تری ملبورن C. C. SR

اما Walhoff وست آکادمی JR

کلاس 2A

تیم اول

مل Garbarski تثلیث Christinan (لیک ورث) JR

ماریسا Reulbach تثلیث مسیحی(دلتنا) SR

اما Risch فلوریدا دبستان FR

کتی Tagliaferro سنت جان لوتری پس

دانیل Montelbano گرندویو دبستان SR

دوم تیم

Kyana جانسون تثلیث مسیحی (دلتنا) SR

Aleah سورنتینو فلوریدا دبستان JR

جیلیان Schenk لیک ورث مسیحی SR

Sila موریس First Baptist JR

گابریلا Bendeck میامی مسیحی JR

کلاس 1A

تیم اول

رنه Clines لافایت SR

Cera McElreath برانفورد JR

کینزی نلسون Holmes County SR

لورن چوپان بل SR

آنال, باند تبهکار, Williams JR Hawthorne

دوم تیم

Kamaya کوهن اتحادیه شهرستان SR

Kailani لیندزی ویلدوود FR

Ta’Nyiah واشنگتن Blountstown پس

Antania ماسون Hawthorne SR

جائه لنکس Port St Joe FR

دنبال اخبار-مطبوعات ورزشی نویسنده آدم ریگان در توییتر: @NP_AdamRegan

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de