,دسته‌بندی نشده" />
0

ادبیات حرف آخر

بنیاد علمی آموزشی قلمچی نامی آشنا در حوزه فرهنگی و آموزش میباشد و کار خود را از دهه هفتاد شروع کرده و تا به امروز در حوزه آموزش کشور درخشیده است و در حوزه ی آزمون های آزمایشی دارای بزرگترین جامعه ی آماری میباشد. از طرفی اگر به دنبال بهترین درصد میباشید باید در تابستان شروع به درس خواندن کنید و پیش نیاز ها در هر درس را بخوانید. همانطور که اشاره شد بنیاد علمی آموزشی قلمچی دارای بزرگترین جامعه ی آماری در بین سایر آزمون های آزمایشی کنکور میباشد و چشمگیر ترین ویژگی آن است چرا که بیشتر داوطلبان به قول معروف درس خون در این موسسه آزمون میدهندو داوطلب میتواند جایگاه خود را در بین رقیبان ادبیات حرف آخر بیابد. اما متاسفانه در سال 97 و آزمون های جامع سطح سؤالات واقعا افتضاح بود به طوری که در درس ریاضی از مطالب مشتق ضمنی و قانون احتمال کل که برای نظام جدید حذف شده است سؤال طرح شد. چرا که در آزمون ها اصلا پیش نیاز رعایت نمیشود مثلا در آزمون های ریاضی اولین مبحث احتمال مورد پرسش قرار میگیرد که یک مبحث مستقل است اما مبحث بعدی تابع میباشد ، پیش نیاز تابع هم حل نامعادله برای تعیین علامت است.

برای داوطلبان کند خوان آزمونهای سنجش و گزینه 2 و برای داوطلبانی که سرعت و زمان مطالعه ی بالایی دارند آزمون های قلمچی و آزمون های گاج توصیه میشود. از طرفی برنامه ی راهبردی قلمچی یک رنامه ی حجمی خوب میباشد و هر آزمون دو هفته یکبار برگزار میشود. در سطح کشور آزمون های آزمایشی متعددی برگزار میشود اما انتخاب بهترین آزمون آزمایشی کار دشواری میباشد و اکثر داوطلبان نیز فقط از روی جامعه ی آماری یا به عبارت دیگر مُد ، احساس میکنند بهترین آزمون آزمایشی را انتخاب کرده اند در حالی که راه را اشتباه رفته اند. انتخاب بهترین آزمون آزمایشی کنکور بر اساس یک سری معیار ها باید انجام شود که در ادامه به معرفی جداگانه ی هرکدام و معیار های آنها میپردازیم و تمامی این گفته های براساس تجربه ی چندین ساله به عنوان دانش آموز ، رتبه برتر و مشاور با موسسه حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید حرف آخر هشتم تحصیلی میباشد. با محبوب ترین و بهترین آزمون های آزمایشی کنکور آشنا شدید و درک کلی از نحوه ی رگزاری آزمون و ویژگی های آنها پیدا کردید.

در ادامه آزمون های آزمایشی مطرح کشور و نقاط ضعف و قوت آن ها را بررسی میکنیم تا با دید بهتری بتوانید بهترین آزمون آزمایشی را انتخاب کنید. هدیه ویژه ما را از دست ندهید! همچنین قلمچی دارای یک آپشن به نام پشتیبان ویژه است که داوطلبان میتوانند از رتبه برتر های کنکور به عنوان مشاور استفاده کنند. موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه و رایگان برای شما دارد با نام پکیج 5 روز با حرف آخر که شامل 20 درصد از کل محتوای آموزشی این مجموعه می باشد. رعایت نکردن پیش نیاز در درسی مانند ریاضی هم یکی از مشکلات است و مشکل بعدی هم به درس ادبیات اختصاص دارد که باید به صورت مبحثی خوانده شود اما در قلمچی به صورت درس به درس مورد بررسی قرار میگیرد. آزمون های گاج نیز مانندد قلمچی هر دو هفته یکبار برگزار میشوند و در مورد سطح سؤالات هم در یک سری درس ها مانند دین و زندگی و شیمی سطح سؤالات آزمون های گاج از سایر موسسات سخت تر است. از طرفی سطح سؤالات در بعضی از درس ها واقعا سخت است و گاها شاهد هستیم که سؤالات از چهارچوب کنکور سراسری خارج میشوند.

سؤالات قلمچی و گاج سخت ترین سؤالات هستند و فردی که بتواند به این تیپ سؤالات پاسخ دهد در کنکور سراسری به راحتی میتواند از پس سؤالات بر آید. این موسسه امکاناتی را در اختیار داوطلبان خود قرار میدهد از جمله بورسیه ی تحصیلی که در قبال یک سری شرایط داوطلب میتواند به صورت رایگان در آزمون ها ثبت نام کند و از منابع این موسسه به صورت رایگان استفاده کند. موسسه ی گاج بعد از قلمچی دارای بیشترین جامعه ی آماری میباشد. اما درمقایسه ی آزمون های آزمایشی آزمون های گاج و آزمون های قلمچی را در یک دسته و آزمون های سنجش و آزمون های گزینه دو را در دسته ی دوم قرار میدهیم. با استفاده از درصد شما میتوانید خود را محک بزنید و نقاط ضعف و قوت خود را بیابید. گاج هم مانند قلمچی آپشن های مخصوص خود را دارد. دومین نکته هم در رابطه با برنامه ی راهبردی زمان و حجمم مطالب میباشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد 10 آزمون جامع حرف آخر لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>