کولر گازی

طراحی مثلثی منحصر به فرد کولر گازی سامسونگ عملکرد آن را بهبود می بخشد و هوای خنک را سریع تر ، دورتر و گسترده تر در اطراف خانه شما گردش می کند. اینورتر دیجیتال آن همچنین بهره وری انرژی قابل توجهی بیشتر را فراهم می کند. ** و فیلتر ویروس آن و Easy Filter گرد و غبار ، آلاینده ها ، آلرژن ها ، باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد *** – ابتدا با استفاده از یک فیلتر و در مرحله دوم با پزشک ویروس. * بر روی مدل AR09HSFSBWK تست شده است. در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQV09TWS. ** تست شده کولر گازی ۲۴۰۰۰ بر روی AR09HSSDAWK / EU. در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQ09TSB. *** آزمایش شده در مرکز علوم زیست محیطی کیتاساتو (ژاپن) و دانشگاه یونسی (کره) / آزمایشگاه آزمایش کره (FITI / KEMTI) و آزمایشگاه آزمایش ژاپن (ITEA). مؤثر بر 4 ویروس از جمله Subtype H1N1 و برخی باکتریها است. داده ها در قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰  شرایط آزمایش خاص اندازه گیری شده اند و ممکن است بر اساس عوامل محیطی متفاوت باشند.
کولر گازی سامسونگ از سطح زمین طراحی شده است تا بسیار کارآمد باشد. طراحی منحصر به فرد مثلثی آن دارای ورودی وسیع تری است ، بنابراین می توان هوای بیشتری به داخل آن کشیده شد. بهبود عرض و زاویه خروجی آن ، تیغه های اضافی و یک فن بزرگتر همچنین از خنک شدن هوا و سریعتر ، دورتر و گسترده تر * اطمینان می دهد. بنابراین هوای خنک و خنک کننده به هر گوشه اتاق شما می رسد. * بر روی مدل AR09HSFSBWK تست شده است. در مقایسه با مدل معمولی سامسونگ AQV09TWS.
سیستم تهویه هوا سامسونگ با استفاده از حالت قدرتمند Fast Cool شروع قیمت اسپلیت ۲۴۰۰۰ به خنک کردن سریع هوا می کند ، بنابراین به سرعت به آنجا می رسد. سپس به طور خودکار حالت را به Comfort Cool تغییر می دهد تا دمای مورد نظر را حفظ کند. بنابراین احساس سرما نخواهید کرد و مجبور نیستید تنظیمات را به صورت دستی تغییر دهید یا تهویه هوا را روشن یا خاموش کنید.
گرمایش سریع

4 Way Auto Swing ، جریان هوا را بر اساس محیط اطراف تنظیم می کند ، امکان توزیع بهینه هوا گرم را به مناطق زندگی می دهد و امکان گرمایش سریع را فراهم می آورد.
24000 Btu DC اینورتر خنک کننده فقط تهویه هوا تقسیم دیواری هوا

1. تهویه هوا 24000btu

2. اینورتر DC

3. فقط خنک کننده

4. مبرد دوستانه R410a

5- از کمپرسور معروف برند با راندمان بالا استفاده کنید

6. 5 سال ضمانت برای واحد کامل و 2 سال برای واحد کامل

7. 1٪ قطعات یدکی رایگان از کل مبلغ را پیشنهاد دهید
100٪ DC48V تهویه هوا خورشیدی – شبکه خاموش در حال اجرا ، نیاز به باتری ، کنترل کننده شارژ ، پانل PV خورشیدی ، این طراحی برای بدون محل برق / برق است ، این کار برای – DC48V انرژی از انرژی خورشیدی است .100٪ با استفاده از انرژی خورشیدی . کلیه سیستم های تهویه مطبوع ورودی DC DC ، نیازی به اینورتر برای تغییر از DC به AC ندارد ، بنابراین تقریباً هیچ اتلاف انرژی وجود ندارد.

ویژگی های اصلی تهویه هوا خورشیدی اسپلیت دیواری
مشخصات 1. قدرت: 48V DC
2. هدایت شده توسط پانل های خورشیدی به طور مستقیم ، قیمت اسپیلت ۲۴۰۰۰ بدون نیاز به اینورتر ، بدون نیاز به برق AC ، صرفه جویی در انرژی 100٪
سرعت BLDC 3.Variable (DC بدون برس)
4.Cooling + مدل گرمایش
عملیات شبانه در دسترس است
عملیات 6.Quiet
مبرد 7.R410a ، کامپوزر توشیبا ، با کیفیت بالا ، ایمن تر.
8. تبخیر کننده چند برابر
پانل قطبی و باتری مورد نیاز بسته به کاربرد و شرایط نور خورشید محلی متفاوت خواهد بود.

محدوده تهویه هوا خورشیدی Sunchees 100٪ DC48V شامل سیستم های 9000btu ، 12000btu ، 180000btu و 24000btu است. به دلیل سامسونگ نوسانات شمشیرهای خورشیدی ، این واحد نمی تواند مستقیماً به پنل های خورشیدی وصل شود و باید دارای منبع پایداری برق مانند باتری ها باشد.

بسته به شرایط ، سطح ورودی تنظیم شده می تواند 5 ساعت / 12 ساعت در 24 ساعت کار کند و از 4 تا 12 پنل خورشیدی استفاده کند. باتری ها و کنترل کننده شارژ باید به طور مناسب اندازه گیری شوند. جزئیات و طراحی دقیق لطفاً اطلاعات زیر را بررسی کنید.

ویژگی های محصول:

1: کمپرسور نوع دوار مارک مشهور ال جی جهانی؛
2: لوله مس مس داخلی با راندمان بالا برای کندانسور و اواپراتور؛
3: صفحه نمایش دیجیتال LED ، بهترین دید

4: قابلیت تشخیص خود ، کد خطا برای راحتی در تشخیص
5: یخ زدگی هوشمند ، کمبود آب مستقل ، حالت خواب ، عملیات آرام؛
6: راه اندازی ولتاژ کم ، محافظت خودکار ، راه اندازی مجدد خودکار.
7: مبرد اختیاری: R410A & R22؛
8: ولتاژ اختیاری: 220V / 50Hz & 220V / 60Hz؛
9: با استاندارد CE، RoHS، ISO9001، ISO14001؛
10: منطقه فروش: شرق میانه ، آفریقا ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آسیا ، آمریکای مرکزی ، اقیانوسیه.