کرکره برقی پلی کربنات شفاف

جایی که روی شفاف برخلاف کرکره های مات و فلزی مانع عبور نمی شود و نور و اشعه یو وی را از خود عبور می دهد و باعث ایمنی این مکان ها در برابر سرقت میشود و دارای تاییدیه امنیتی از پلیس می باشد. این کرکره های پلی کربنات به لحاظ ضریب ایمنی بالا در برابر سرقت و خرابکاری جهت اماکنی نظیر صرافیها و بانکها و در امکانی که استفاده از نور طبیعی خورشید از اهمیت برخوردار است مانند پنجرهها و دربهای پارکینگی مورد استفاده قرار میگیرند و انواع مختلف کرکره پلی کربنات تأییدیه امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی را داراست. سایز ضخامت تیغه های کرکر برقی در وزن آن بسیار تاثیرگذار است. یکی دیگر از مزایای تیغه های شیشه ای این است که آنتی استاتیک هستند و کرکره پلی کربنات به دلیل خاصیت ضد الکتریسیته آن ها گرد و غبار و دوده موجود در فضا را جذب نمی کنند و با یک شستشوی راحت یا آب باران به راحتی می توان آنها را تمیز کرد. پنل های نزدیک به قسمت بالا پایین تر هستند در حالی که پنل های نزدیک به دیافراگم بالاتر هستند.

پلی کربنات طرح سفال هرچه تیغه های کرکره برقی ضخیم تر باشند سنگین تر خواهند بود برای مثال کرکره پلی کربنات شیشه ای با تیغه 5 میلی متری در مساحت یک متر مربع 12 کیلوگرم وزن دارد. یکی دیگر از مزایای کرکره برقی پلی کربنات یا کرکره برقی شیشه ای این است که نسبت به کرکره برقی فولادی یا آلومینیومی سبک تر است که می توانیم از موتور با قدرت کمتر و البته ارزان تر استفاده کنیم، همچنین به دلیل مقاومت بالا تقاضای بالایی برای کرکره های شیشه ای در گلخانه ها داریم. کرکره شفاف از مواد مقاوم پلیمر ساخته شده که برای استحکام بیشتر آن معمولاً از لوله های استیل و آلومینیوم در ساخت آنها استفاده می شود که باعث می شود امنیت و مقاومت کرکره شفاف چند برابر شود. ورق های پلی کربنات نور خورشید را جذب و در نتیجه هزینه تهویه مطبوع را در فصل گرما کاهش میدهند این ویژگی در زمستان نیز باعث صرفه جویی در مصرف سوخت شده و به دلیل خاصیت عایقی بهتر نسبت به شیشه، سالیانه میتوان به میزان ۳۰ لیتر سوخت مایع به ازاء هر متر مربع صرفه جویی نمود. برای دریافت نور خورشید در قدیم از سقف های شیشه ای استفاده می شد ولی امروزه از انواع نورگیرهای سقفی مانند سقف حیاط خلوت در رفسنجان استفاده می کنند.

تا از فضای حیاط خلوت و پاسیو خود به مانند یک اتاق مسقف یا یک آشپزخانه استفاده کنید. مصالح مورد استفاده در طراحی و اجراى انواع سقف حياط خلوت از تنوع بالایی برخوردار هست. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند.امروزه این نوع از کرکره پلی کربنات در جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و چندین سال است که در کشور ما بسیار محبوب است و این تیغه ها از پلی کربنات با مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر ضربه و در رنگ های مختلف ساخته شده اند. از آنجا که جایگزین های سبک تری برای شیشه و فیلتر UV طبیعی هستند، در طیف وسیعی از کاربردها جایگزین شیشه می شوند. دو عدد حفاظ پنجره با کرکره برقی پلی کربنات برای مطب پزشکی توسط تیم متخصص کامادر واقع در سعادت آباد نصب و اجرا شد . از همان سال ورق هاى مختلف پلى كربنات جهت مصارف گوناگون در سال ١٩٦٨ در بازار روانه فروش شد. اما هر کدام از این محصولات کاربردهای متفاوتی دارند؛ ورقهای تخت پلی كربنات ضریب ایمنی بالایی دارند و در مقابل ضربههای سنگین فیزیکی مقاومت بالایی دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت ورقهای پلی کربنات این است که در درجه حرارت معمولی و در تماس با انواع اسید های آلی و معدنی مقاومت بالایی دارند.

ورقهای پلی کربنات به دلیل داشتن انواع متنوع و سایزهای گوناگون، کاربرد بسیار گسترده ای در صنعت ساختمان دارند. مانند شیشه ، شفاف است ، اما بر خلاف شیشه ، شکستن آن بسیار سخت است.تیغههای کرکره پلی کربنات که تیغه شفاف هم نامیده میشوند از مواد پلی کربنات و از مقاومترین پلیمر با مقاومت مکانیکی بسیار بالای کرکره پلی کربنات در رنگهای شیشهای، برنز، دودی و مسی رنگ و … همچنین با یک شستشو با آب به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد. از مزایای کرکره پلی کربنات می توان به سبک بودن و مقاومت بسیار بالا در برابر وزن کرکره ها اشاره کرد و همچنین عواملی مانند زلزله، طوفان، تگرگ، نیاز به نمای فروشگاه 24 ساعته و حوادث دیگر در انتخاب کرکره های شیشه ای بسیار موثر بوده است. کرکر برقی پلی کربنات در بازار ایران با ضخامت های متفاوتی تولید میشود. هراندازه میزان ضخامت کرکره بیشتر باشد استحکام آن افزایش مییابد و درنتیجه قیمت آن نیز بیشتر است. تمام کرکره های برقی جهت بالابردن امنیت طراحی و ساخته می شوند ولی هرچه ضخامت تیغه کرکره بیشتر باشد وزن ، قیمت و البته امنیت آن بیشتر است. از ویژگی های مثبت کرکره شفاف میتوان به ضد ضربه بودن و ضد سرقت بودن اشاره کرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ورق پلی کربنات عایق صوتی.

آموزش سئو

ایندکسر