کرم ضد لک قوی صورت سافتوپلاس بهترین کرم روشن کننده پوست صورت

محصول روشن کننده و ضد لک ژاک آندرل پاریس مدل وایت اکتیو عصاره دارد و باعث رطوبت رسانی عمیق به پوست نیز می شود. کرم ضد لک صورت سافتوپلاس لک ها و تیرگی های روی پوست صورت تان را روشن تر نموده و به مرور زمان آنها را تا حد درمان کامل برطرف می نماید. برای رفع این قبیل مشکلات و در همین راستا متخصصان پوست شروع به تولید کرمهایی کردهاند که بسیاری از مشکلات پوستی از جمله لک و رنگدانههای روی پوست را درمان کند.

دارای بافت سبک که برای انواع پوست مناسب است. بلافاصله پس از استفاده از اسکراب، کرم ضدآفتاب را در تمامی نواحی پوست صورت استفاده کنید. خیر، استفاده از ضد لک برای تمام سنین مناسب است و از این بابت هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. شب دوم، از کرم روشنکننده بر روی نواحی دارای لک استفاده کرده و اجازه دهید تا جذب پوستتان شود. اول هر هفته از کرم اسکراب لایهبردار استفاده میشود. برای درمان لک های سطحی و عمیق باید از کرم های فاقد هیدروکینون استفاده کنید.زمانی که از هیدروکینون استفاده می کنید دارای پوستی شفاف و زیبا می شوید ولی به محض قطع این نوع کرم ها، لک با شدت فراوان روی صورت ظاهر می شود بنابراین برای درمان در مرحله اول نباید از هیدروکینون استفاده کنید، به طور مرتب از ضد آفتاب استفاده کنید در مورد کرم ضد لک .

پس از بیدار شدن و شستشوی صورت، بلافاصله مرطوبکننده و پس از آن کرم ضدآفتاب استفاده کنید. ویتامین E و C موجود در این کرم موجب روشنتر شدن پوست شده و طراوت و شادابی را برای آن به ارمغان میآورد. پوست ارگان بسیار حساسی است که اگر به خوبی از آن مراقبت نکنیم آسیب می بیند. این کرم حاوی ریزمغذی های برگرفته از گیاهان برای برطرف نمودن لک های صورت شماست که در صورت استفاده مرتب ، درمان لک صورت تان را برای شما تضمین می کند. کرم اسکراب را بر روی نواحی دارای لک استفاده کنید.

نحوه استفادهصبح و شب مقدار کافی از کرم روشن کننده را روی لک های قهوه ای و تیره بر روی پوست استفاده کنید. سلام ، مقدار این کرم 60 گرم بوده و به میزان استفاده شما از محصول بستگی دارد، اما به طور متوسط می توان گفت حد اقل 2 ماه محصول را خواهید داشت. همچنین برای شما دو نوع محصول فاقد هیدروکینون را معرفی خواهیم کرد .

آموزش سئو

ایندکسر