بک لینک و پیوند pbn سال 2020
در مورد چگونگی تولید PBN مطالب متعددی بصورت آنلاین و در رسانه های اجتماعی موجود است .

بیشتر اینها کاملاً تلخ است .

بیشتر SEO هایی که قبلاً بک لینک PBN فعال‌سازی نکرده اند , میزان عملکرد ضروری و میزان خطر احتمالی آن را فهم نمی‌کنند .

بخش اعظمی از راهنماهای ساخت PBN به حیث میرسد شما می‌توانید یک شبک for بزرگ را در شبانه روزی با مبلغ یک‌سری دلار تولید فرمایید .

این راهنما مثل آن‌ها نیست .

اینجانب این راهنما را برای امداد به فراگیری به مشتریان خویش یاد دادم که به چه شکل یک PBN ایمن را با کمترین خطر یافتن و متعاقباً نمایه سازی از آن تولید نمایند . برای مدیر یک بک لینک PBN بزرگ , عمل متعددی و پول متعددی ضروری است . با این وجود , درصورتی که صحیح صورت بپذیرد , ROI خوب تر در ساخت پیوند نیست .

این راهنما طی یک‌سری سال قبل به بیشتراز 7000 واژه ارتقا یافته است . در‌حالتی که اکنون وقت ندارید , بعداً آن را نماد گذاری نمایید . با این وجود , به یاد داشته باشید که مجدد برگردید و آن را بخوانید – به اینجانب اعتماد نمایید – بها وقت شمارا داراست – چه بسا در شرایطی که قبلاً PBN ساخته اید .

با به کارگیری از فهرست مطالب ذیل می‌توانید به هر قضیه مختص پریدن فرمایید .
PBN چیست؟
PBN ( شبکه بلاگ محرمانه ) تیم ای از تارنما های دارنده توان بالا است که شما در دست گرفتن جامعی بر آنان دارید و همگی آن ها به وبسایت پول شما لینک دارا هستند .

وبسایت پول اینترنت سایتی است که شما در اختیار دارید و می‌خواهید به درجه خوب تر در موتورهای کاوش یاری نمایید

غالبا بک لینک PBN از اینترنت سایتهایی تشکیل شده برفراز دامنه های منقضی شده که دارنده پروفایل های بک پیوند خوب می باشند . این دامنه ها از روش لینک مرحله بالایی از حقوق و دستمزد صاحبان سهام را به وبسایت پول شما منتقل می نمایند و به آن در درجه بندی فراتر در موتورهای کاوش امداد می نمایند .
PBN به نحوی تاسیس شده است که هر تارنما در PBN به نیز لینک و پیوند / متعلق نیست و هیچ چیز مشترکی با وبسایت های دیگر ندارد . به لحاظ می‌رسد هیچ یک از تارنما های جان دار در PBN مرتبط با بقیه وب سایت های یک شبکه نیست .
PBN چه می‌باشد ( شبکه وب لاگ سری )
تصویر بالا نشان میدهد که چه گونه یکسری تارنما در بک لینک PBN خویش دارید ( آبی رنگ , زردرنگ و سبز ) که کلیه به وبسایت Money خویش لینک دارا‌هستند ( وب سایت با اهمیت که می‌خواهید در موتورهای کاوش سکو بندی فرمایید ) و همینطور بقیه سایتهای دارای اعتبار در طاقچه شما
چرا PBN ها فعالیت می کنند؟
مهم‌ترین ادله جايگاه بندی موتور کاوش تعداد و کیفیت بک لینک و پیوند هایی است که یک وبسایت داراست .
در یک جدول وقتی به مقدار کافی طولانی , تمام مطالب در غایت باکیفیت برابر خواهند بود ( دستکم از نگاه Google ) . در آن زمان تعداد و کیفیت بک پیوند هایی که یک سایت در اختیار دارااست , تفاوت دهنده است و گزینش می نماید که آیا آن سایت بر بالای ورقه 1 یا این که در زیر جای‌دارد .
نکته پایان این است که در صورتیکه راجع به سکو بندی برفراز گوگل دور از شوخی می‌باشید , به بک لینک و پیوند های فراوان خیر و خوبی احتیاج دارید .
بک لینک PBN یک روش میانبر برای به دست آوردن بک لینک و پیوند های کیفیت بالا باکیفیت در مقادیر فراوان فارغ از نیاز به انجام شغل های خسته کننده است که معمولا برای ساخت لینک و پیوند انجام می شود .
آنان ارزان خیس و پر سرعت خیس می باشند و شما در دست گرفتن جامعی در زمینه ی تعداد و چندین درجه شما می‌خواهید که تارنما پول شما برای به دست آوردن پیوندها در دست گرفتن نماید .
چرا PBN ها خوبتر از ساختن کلاه سپید فعالیت می کنند؟
در روش کلاه سپید , بعداز تولید محتوای اختصاصی , یک کارزار تبلیغاتی برای دستیابی به بقیه اینترنت سایتهای دارای اعتبار استارت میکنید تا به محتوای جدید ساخت شده خویش لینک بزنند .
نرخ تبدیل برای اینگونه کمپین ها زیاد ناشایست است , مخصوصا اکنون که دستیابی به بک لینک PBN دسترسی با یاری قابل انعطاف افزارهای دستیابی ارزان بها نظیر GMass و MailShake قابلیت و امکان پذیر است .
اینترنت مسترهای اینترنت سایتهای دارای اعتبار هر روز با صدها طومار الکترونیکی دسترسی پیدا می نمایند . چه بسا درصورتی که محتوای شما خوب باشد , مگر این که ارتباط ای با