چت روم چیست؟

اتاق چت چیست؟
اتاق چت فضایی مجازی است که در آن افراد با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. نرم افزار یاهو مسنجر یکی از محبوب ترین نرم افزار برای چت در اتاق های گپ طراحی شده توسط یاهو بود. یاهو از 14 دسامبر 2012 اتاق های گفتگوی خود را تعطیل کرده است و این دیگر مورد یاهو مسنجر نیست.

اتاق های چت با گذشت زمان پیشرفته تر شده اند ، و آن اتاق های چت ساده و با استفاده از امکانات بسیاری که از چت کردن خارج می شوند ، به اتاق های گپ تبدیل شده اند. اتاقهای گپ به شما امکان می دهند بدون نیاز به تماس با شما گپ ناشناس داشته باشید. تماس یا ایمیل. می توانید به طور ناشناس با افرادی از سراسر جهان گپ بزنید.

اصطلاح اتاق اتاق گپ یا اتاق گفتگو به طور عمده برای توصیف هر نوع کنفرانس در همان زمان ، گاه حتی کنفرانس ناهمزمان استفاده می شود. بنابراین ، اصطلاح اتاق چت می تواند به معنای هر فناوری از چت آنلاین یا تعامل آنلاین با دیگران (به عنوان مثال انجمن های آنلاین) تا محیط های گرافیکی کاملاً یکپارچه باشد. استفاده اولیه از یک اتاق گپ برای به اشتراک گذاری اطلاعات از طریق متن با گروهی از کاربران دیگر است. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.