چت روم پارسی

چت روم پارسی

چت روم

امروزه ما در دنيايي زندگي ميكنيم كه ارتباطات در زندگي انسان نقش بسيار مهمي دارند.در طول زمان ارتباط با يكديگر به شيوه هاي زيادي انجام ميشد كه در اين دوره ارتباطات بصورت چت هست.و اما چت چيست؟چت به زبان فارسي به معناي گپ زدن با يكديگر هست كه در عصر ارتباطات به گفتگوي آنلاين در يك فضاي مجازي بين دو يا چند نفر را چت ميگويند.(چت) يا گفتگوي اينترنتي پديده اي نوين و نوظهور است كه به سرعت در كشور ما فراگير شده و در ميان اقشار مختلف جامعه پير و جوان و كودك همه را جذب خود كرده است. در اين مطلب قصد داريم يكي از چت روم هاي فارسي ايراني را به شما معرفي كنيم.

پارسي چت

چت روم پارسي گپ يك اتاق گفتگو با زبان فارسي است كه شما كاربران ايراني و فارسي زبان از سراسر ايران و حتي جهان با ورود به اين چت روم ميتوانيد ساعت ها بصورت رايگان با دوستان و آشنايان خودتون بصورت عمومي و خصوصي و همچنين صوتي و يا تصويري چت كنيد.شما در اين چت روم ميتوانيد بصورت ريل تايم با دوستان ، آشنايان و خانواده گفتگو كنيد.چتروم فارسي پارسي گپ داراي قالبي كاربر پسند ميباشد كه حس خوبي به شما هنگام چت كردن منتقل ميكنه چت شلوغ پارسي گپ داراي سيستم درجه بندي كاربر بر اساس فعاليت ميباشد كه كاربران فعال تر داراي درجه هاي بالا تر ميباشند. شما در پارسي گپ ميتوانيد فونت نوشتاري خود را تغيير دهيد و هنگام گفتگو از استيكر و شكلك نيز استفاده كنيد.چت روم پارسي گپ با آدرس (http://www.parsigap.com/) قابل دسترس است.شما همچنين ميتوانيد با جستجوي كلمه پارسي گپ و يا پارسي چت در موتور جستجوگرتون به اين چت روم دسترسي داشته باشيد.

پارسي گپ

در ايران و حتي دنيا چت روم هاي زيادي وجود دارد كه شايد براي شما سوال باشد چرا چت روم پارسي گپ؟ در بسياري از چت روم ها بدليل عدم داشتن امنيت رواني و انتشار اطلاعات كاربران موجب شده كاربران چت روم ها هنگام انتخاب چت روم مورد نظرشون دچار ترديد بشند اما در چت روم پارسي گپ امنيت فوق العاده با مديريت دقيق و قوي شما كاربران ميتوانيد با خيال راحت چت كنيد.در چت روم پارسي با نظارت 24 ساعته ناظران و مديران از ورود افراد مزاحم و متخلف به چت روم جلوگيري ميشود.خوب است كه بدانيد چت روم فارسي پارسي گپ در سال 89تاسيس شده و داراي قدمت زيادي ميباشد كه باعث محبوبيت اين چت روم در ميان كاربران ايراني شده است.