نکاتی که قبل و بعد از تزریق فیلر باید رعایت کنیم

روی صورت خود خط های مزاحم دارید؟ دیگر نگران نباشید. با تزریق فیلر به سادگی به جوانی و زیبایی برسید. با تزریق فیلر که نوعی ژل می باشد خطوط روی صورت و پیشانی خود را برطرف کنید. فیلر که نوعی ژل تزریقی می باشد با قرار گرفتن در نقطه درست در صورت شما می تواند پوست شما را به حالت های اول برگرداند و باعث جوان تر به نظر آمدن شما شود. با تزریق فیلر با خطوط مزاحم خداحافظی کنید و به پوستی سالم و شفاف دست یابید در این مقاله تمامی نکاتی که باید در این راه به آن توجه کنید جمع آوری شده و امید است تا شما بتوانید با این نکات این کار را به خوبی انجام دهید.

چند نکته تزریق فیلر که باید بدانید

این چند نکته جمع آوری شده اند تا به شما تمام علومی که نیاز دارید بدانید را به شما هدیه دهند.

⦁ کشیدن پوست با تزریق فیلر

با تزریق فیلر های زیر پوستتان می توانید برجستگی های از دست رفته را جبران کنید یا اگر نیاز بوده که در قسمتی از صورتتان برجستگی بوجود بیاورید اقدام به این کار کنید. با بوجود آوردن برجستگی های جدید، پوست کشیده می شود و نمایی صاف تر و شفاف تر را از خود به نمایش می گذارد.

⦁ فیلر ها؛ تشکیل دهنده اجزای صورت!

به جای انجام عمل های پلاستیک، با تزریق فیلر و ژل صورت اعضای صورت خود را مانند بینی، چونه و گونه به حالتی که دوست دارید در بیاورید. البته باید بار ها این نکته را گوشزد کنیم که شما ابتدا باید با پزشک متخصص مشورت کنید تا بفهمبد ابن کار مناسب شما هست یا خیر.

⦁ اصلاح بافت های پوستی

اسید هیالورونیک که فیلر ها از آن ساخته شده اند قابلیت جذب آب بالایی دارد و می تواند تا 200 برابر حجم خودش آب جذب کند. به همین علت با جذب آب می تواند تا پوست شما را سرحال تر کند. با نفوذ به منافذ پوستی شما آن ها را از بین می برد و پوست شما را صاف تر و شفاف تر از قبل می کند.

⦁ نیاز مبرمی به تمدید ندارد

اگر در آینده این کار را تکرار نکنید اهمیتی ندارد. با یک بار انجام دادن این تزریق می توانید تا سال های طولانی از پوست صورت خود رضایت داشته باشید.

⦁ نباید خیلی زیاد تزریق کنید

بزرگترین مشکل درمان‌ هایی که بوسیله تزریق انجام می شوند این است که به نظر بسیاری از پزشک ها، تزریق بیش از اندازه معمول می باشد. این کار موجب پدیده ای شایع به نام چهره ی بالشی یا پفکی شده است –منظور از این توصیف این است که انقدر تزریق زیاد انجام شده که صورت فرد شبیه به بالش شده است. پف بیش از حدی داشته و باد دارد– گاهی بیماران می خواهند تزریق بیشتر و بیشتر انجام بشود و یا گاهی خود شخص پزشکان برای سود بیشتر، بیماران خود را به تزریق‌های متعدد و مکرر تشویق می کنند.
تزریق فیلرها می‌تواند اعتیاد آور هم باشد. در هر صورت، نتیجه تزریق انواع فیلرها، منحنی J شکلی را دنبال می‌کند – وقتی تزریق به میزان مناسب انجام بشود، ظاهری بهتر پیدا می‌کنید، اما از یک جا به بعد اگر به تزریق ادامه بدهید ظاهر بسیار بدی پیدا خواهید کرد.
حواس‌تان باشد که فیلرها با بوفه‌ی غذا خیلی فرق دارند! یعنی تزریق بیش از حد به این معنی نمی باشد که زیباتر خواهید شد. مهم این می باشد که حاصل درمان هم زیبا و هم دارای ظاهری طبیعی باشد.
⦁ اهمیت تخصص پزشک بسیار بالا است
فیلر یا اسیدی به نام اسید هیالورونیک فقط یک ژل بی رنگ در سرنگ می باشد. اگر در دستان یک پزشک حرفه ای قرار بگیرد و یک پزشک حرفه ای با آن کار کند، این ژل می تواند بر روی صورت شما معجزه بیافریند. اما اگر در دست کسی که تخصص ندارد باشد – می‌تواند فاجعه ای عظیم به بار بیاورد. گزارش هایی از برخی سالن های زیبایی وجود دارد که تزریق فیلر توسط درمانگرهای غیرتخصصی و یا آرایشگر های عادی انجام می شود و آن ها ادعا می کنند که با استفاده کردن از “رتیلین” و “ژوودریم” تزریق هایی با قیمت بسیار مقطوع و ارزان انجام می دهند.
به یاد داشته باشید که مارک ها و برندهای معتبر فیلر تنها به پزشکان معتبر داده می‌شود و حتی اگر سالن های زیبایی ثبت شده بتوانند به این ژل‌ها دسترسی پیدا بکنند، باز هم انجام تزریق به وسیله شخصی که آموزش های زیادی در این زمینه ندیده می‌تواند بسیار بسیار خطرناک و ترسناک باشد.
محصول و یا ژلی که در تزریق فیلر ها استفاده می‌شود فقط بخشی از این تزریق است باید به تمام نکاتی که در این زمینه دارای اهمیت هست توجه کافی بشود. مراجعه به یک پزشک متخصصی که در این کار آزموده شده و مطمئن است، برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب و دلخواه شما از همه چیز مهم تر است.