نقد کتاب | عشق از A تا Z توسط S. K. علی

تعجب: چیزی است که شما پیدا کردن شگفت انگیز است. حتی معمولی-شگفت انگیز است. مانند سیب زمینی—چرا که آنها را در سیب زمینی اتفاق می افتد. مانند کامل سیب زمینی سرخ کرده آدم و مادر خود را مورد استفاده قرار گیرد را با هم.

یک چیز عجیب و غریب: هر چه به شما می دهد قابل تامل است. مانند این واقعیت است که وجود دارد نفرت مردم در جهان است. مانند Zayneb است که متوقف نخواهد شد یادآوری کلاس چگونه “بد” مسلمانان هستند.

اما Zayneb تنها مسلمان در کلاس بد نیست. او عصبانی است. زمانی که او می شود به حالت تعلیق برای مقابله با معلم او و او شروع به تحقیق در او فعال دوستان Zayneb سر به عمه اش را در دوحه پایتخت قطر در اوایل شروع به شکستن بهار. سوخت گناه گرفتن دوستان خود را در مشکل او حل را امتحان کنید جدیدتر “بهتر” نسخه از خودش را در یک محل که در آن هیچ کس نمی داند او.

سپس مسیر خود را آميخته با آدم.

پس او مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس در ماه نوامبر آدم را متوقف رفتن به کلاس, قصد به روز تکمیل ساخت از همه چیز. قصد نگه داشتن حافظه از مادر خود زنده به خواهر کوچک خود را. آدم هم قصد نگه داشتن او را تشخیص مخفی از خود عزادار پدر.

تنهایی آدم و Zayneb در حال بازی نقش برای دیگران خود واقعی افکار قفل شده در مجلات. تا زمانی که مارول و یک چیز عجیب و غریب رخ می دهد…

Marvel: آدم و Zayneb نشست.
چیز عجیب و غریب: آدم و Zayneb نشست.

من تو را دیدم این کتاب در Sumaiyya را bookstagram و از اعتماد به او توصیه هایی به خصوص وقتی که می آید به کتاب با اسلام و یا اسلام نمایندگی من فکر نمی کنم دو بار خواندن آن است.

Zayneb Malik, 18 سال, رقص می شود به حالت تعلیق از مدرسه خود را برای مقابله با او Islamophobic معلم. او در حال حاضر در راه خود را به دوحه, قطر به صرف اوایل بهار با عمه اش. سپس او با آدم چن. او مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس همان بیماری است که در زمان خود زندگی مادر را به طوری که او تصمیم گرفته است برای از مدرسه کاهش یافته است و پرواز بازگشت به خانه. او در نگه داشتن آن را به عنوان یک راز تا زمانی که او چهره یک راه چگونه به او بگویید پدر و برادر در مورد آن.

دو شخصیت اصلی در حال مخالف کامل اما آنها کاملا مناسب با هم. نه به ذکر است هر دوی آنها یک “شگفتی ها و عجایب” مجله. Zayneb بسیار قابل تحسین است. او می تواند سمج اما او قطعا مشخص و شدید. آدم آرام و مهربان و دلسوز. او همچنین بسیار خلاق است. من دوست داشتم آنها را به صورت جداگانه و به عنوان یک زن و شوهر. خود را عاشقانه نبود مجبور بود و از آن لذت به عنوان خوانده شده. کنار شخصیت های دوست داشتنی بیش از حد مانند Zayneb فوق العاده سرد و آدم هوشمند ،

داستان نوشته شده است از طریق مجله نوشته است که من واقعا لذت می برد به علاوه من عاشق این ایده داشتن یک “شگفتی ها و عجایب” مجله. من گوش دادن به این کتاب صوتی برای اولین بار و خوب بود اما با این نوع فرمت, من ترجیح می دهم به خواندن کلمات بنابراین من منتقل به این کتاب نسخه. نوشتن ساده بود اما موثر است. این اولین بار من خواندن یک کتاب مجموعه ای در قطر که لذت بود اما من آرزو وجود دارد بیشتر قطر یا عرب کاراکتر شامل گذشته از بارگذاری راننده.

یکی از شخصیت های اصلی به اسلام گروید و دلیل این تصمیم این است که بسیار دلگرم کننده به عنوان خوانده شده. آن را نیز جالب بود چون من فکر نمی کنم من به عنوان خوانده شده بله کتاب (یا هر کتاب به طور کلی) است که این نوع نمایندگی.

به طور کلی این قطعا یک طراوت بخوانید. داستان است نه تنها در مورد عشق رمانتیک بلکه عشق در درون خانواده و دوستان است. آن را در مورد ایمان و شور و امید.

“شاید که چه زندگی است—شناخت شگفتی و عجایب در اطراف شما است.”

منبع