موارد استفاده از پروژه پریمیر چیست؟؟

در این بخش می­خواهیم درباره کاربرد نرم­افزار ادوبی پریمیر به صحبت بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید

این نرم افزار ساخته شده توسط شرکت پر آوازه ی ادوبی است از محصولات این شرکت رایانه ای می­توان به نرم­افزار قدرتمند فتوشاپ، افتر افکت، و همین نرم­افزار پریمیر اشاره کنیم. عمده کار این شرکت رایانه ای تولید نرم افزار های گرافیکی است.

بر­گردیم سر اصل مطلب نرم­افزار ادوبی پریمیر این وسیله ی قدرتمند برای تدوین، میکس و مونتاژ تصاویر ویدئویی مورد استفاده قرار می­گیرد. این نرم­افزار به طوری طراحی و ساخته شده است که همه بتوانند به راحتی برای تدوین ویدئو های خود از آن استفاده کنند. البته کار با این نرم­افزار آن قدر هم آسان نیست و نیاز به آموزش دارد. فیلم های که امروزه مونتاژ و تدوین می­شوند اقلب توسط این نرم­افزار قدرتمند تدوین شده اند. نرم افزار پریمیر منو های زیادی دارد که از آن برای راحت­تر شدن کار هاتون می­توانید استفاده کنید. هر کدام از این ابزار های قدرتمند برای کاری طراحی شده اند که در ادامه اندکی از آن ها را مثال زده و توضیح می­دهیم.

از ابزار های قدرتمند این نرم­افزار می­توان به عملیات صداگذاری، جلوه‌سازی، افکت‌های خاص اشاره کرد. این ها گوشه ای از قدرت این نرم­افزار است.

شاید شما با ورود به محیط این نرم­افزار شگفت زده بشوید و از این همه ابزار تعجب کنید صبر کنید اگر زیر نظر یک استاد حرفه ای آموزش ببینید در کمتر از یک ماه به این نرم­افزار مسلط می­شوید و قادر خواهید بود که فیلم ها را با کیفیت هر چه تمام­­تر تدوین کنید. البته این را هم فراموش نکنید برای یادگیری هر چیزی فقط کافیه علاقه داشته باشید تا آن کار برای شما به بخشی از زندگیتان تبدیل شود و شما را به سمت خودش جذب کند.

منبع: https://www.daneshchi.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%85%db%8c%d8%b1/

آموزش سئو

ایندکسر