وظیفه‌های مشاور بهینه سازی وب سایت

مشاور سئوی وب سایت

چرا بایستی یک مشاور seo وبسایت در کنار ما باشد؟

خوب تر است نخستین بگوییم , مشاور سئوی سایت کیست؟ چرا بایستی در کنار ما یک سئوکار باشد و این شخص چه کار هایی دارد؟ جداسازی و نظارت , بررسی و بهبود منزلت وبسایت ها , بررسی موتور کاوش و پیوند های دریافتی برای این که بتواند مشورت تخصصی ارائه نماید , همینطور جهت موعظه و سفارش به انجام شغل های عملی و سفارش نکته هایی به صاحبان وبسایت ها تا بتوانند ازدحام طبیعی و استفاده کننده حقیقی و واقعی بیشتری جذب نمایند .

 

مهارت های مشاور سئوی سایت چه چیزی است و وظیفه های مشاور سئو وب سایت چیست؟ مهم‌ترین مهارت درک کردن و متمرکز شدن بر روی راهکار محتوای است و همینطور متمرکز شدن برروی کلمه ها حساس و یافتن شایسته ترین کلمه و واژه حساس ها برای وبسایت , تولید رابطه فی مابین وبسایت و شبکه های مردمی , محتوای کیفیت بالا کیفیت عالی , بررسی اخلاق و رفتار یوزرها , سفارش و امداد برای جذب استفاده کننده و ازدحام بیشتر از قبل , بررسی رقبای وب سایت و متوجه شدن نقاط ضعف و اقتدار وب سایت حریف و وب سایت ما , کسب جايگاه با مقام مطلوب و عالی و همینطور توان فکر استراتژیک و تاکتیکی و… فهمیدن الگوریتم های گوگل , و جنبش در سوی رعایت و انجام قواعد و قانون ها نو ترین الگوریتم های گوگل …

 

کارشناس سئو سایت که می باشد

کارشناس بهینه سازی سایت کیست؟

 

وظیفه های مشاور سئو وب سایت

مشاور seo علم و دانایی در رابطه چند موردها بایستی داشته باشد و بتواند آنها‌را عملی نماید مورد ها پایین بسیاری از این موردها است که مشاور seo بایستی بداند :

 

کسب رده مطلوب و مرتبه بندی موتورهای جستجوی گوگل مدام برای مشاور بهینه سازی سایت یک گرفتاری باشد , خویش را از بخش بازاریابی جدا نداند بعبارتی , هدف ها مشتری و بازاریابی سئو سایت را بداند و رقیبان را چک و شناسایی نماید .

بضاعت با صرفه رسانی صفحه های تارنما دربرگیرنده مواقعی از قبیل یافتن و ترکیب کلمه ها اصلی , پر رنگ کردن کلمه ها دارای اهمیت و… همینطور عناصری که موتورجستجو ها به آن می‌پردازند را بداند و به بررسی آن‌ها بپردازد ( بررسی تگ های هدینک از جمله H , H2و…H6 و ساختاربندی تارنما و… )

پیوند سازی از تارنما های شبیه کسب و فعالیت خودمان , که جايگاه آن ها برتر از ما است .

آشنایی کافی در رابطه سیستم های مدیر محتوا CMS ها و نکات و ابزارهای آن ها داشته باشد .

طریق به کار گیری از ابزارهای بهینه سازی سایت و کاوش گر را بداند

مجزاسازی نظارت و چک لغت ها اساسی :

پس از این‌که عبارات حیاتی را به دست آورد , طبق راهکار ها بایستی بتواند آن لغت ها را مدیر نماید , حق تقدم بندی این لغت ها دارای اهمیت , برای مثال کلماتی که رقابت کمتری دارا هستند را معین نماید , لغت ها با سودآوری بسیار را به دست بیاورد و بتواند طرح ریزی قابل قبولی برای آنان داشته باشد .

نقشه برداری لغت ها اساسی : اختصاص دادن هرکلمه اصلی به صفحه های و آنگاه سازماندهی آن ها و طرح ریزی و پیاده سازی لغت ها اصلی که بازدارنده از پیدایش مشکلات ثانویه در تارنما می گردد

مشاور seo امداد می‌نماید به این‌که , بررسی و تحلیل کلی وبسایت , مشکلات ظاهری وب سایت , ایندکس شدن یا این که نشدن , کدها و تگ های HTML و . . به صدق مدیر شوند .

از سایر وظیفه های کارشناس سئوی سایت آشنایی و علم شایسته ترین روش سئو وب سایت , کلاه سپید و کلاه سیاه و انجام شغل های وبسایت به صورت بنیادی و طبق موردها سئو کلاه سفید .

رسانیدن وبسایت به جايگاه برتر گوگل , بتواند وبسایت را در لیست 10 لینک و پیوند ابتدایی گوگل که در برگه یک گوگل می باشند قرار بگیرد , یعنی با کلمه و واژه اصلی مدنظر بتواند یک کدام از صفحه های لندینگ تولید شده در وبسایت , یا این که مقاله‌ها وب لاگ و… را در لیست 10 پیوند ابتدایی گوگل به نمایش در بیاورد .

بهبود تجربه استفاده کننده و تبدیل نرخ CTR : ارتقا و بهبود مشاهده برگه , ارتقاء برهه زمانی زمان حضور در برگه , ارتقا کلیک با نرخ CTR

کارشناس سئو وب سایت می بایست بضاعت داشته باشد که تشخیص و حل مورد ها فنی سئو وب سایت در تارنما , نظیر خطای 404 و canonicalization , خطاهای 301یا 302 , خطای پیوند های شکسته , خطای سرور , خطای crawl نشدن وب سایت یا این که صفحاتی از وبسایت , توان تشخیص محتوای تکراری و دوری از درج آن , قراردادن فولدر robots به صدق سوای اشتباه , درج نقشه تارنما و پیوند های حساس را در آن درج نماید و حق تقدم بندی نماید .

متمرکز شدن روی کاوش در گوشی , و سئو سایت در گوشی

علم میزبانی اینترنت و دامنه , موعظه ها در این مورد از جمله محل سرور یا این که اسم دامنه و پسوند آ« و…

کارشناس سئو وب سایت بایستی شاخص های با اهمیت عمکلرد kpi را بشناسد و برای سعی خوبتر

آموزش سئو