ماسک مو: همه آنها درباره چیست؟

به ماسک های درمانی مو به عنوان نوعی نرم کننده مو با قدرت فکر کنید. آنها مزایای مشابهی دارند – مانند تغذیه و تقویت موها – اما شدیدتر و قدرتمندتر هستند. ماسک های مو همچنین می توانند نگرانی های خاصی را برای مو در نظر بگیرند. آیا می خواهید دریابید که چه ماسک هایی برای تهویه مو وجود دارد و نحوه استفاده از آنها چیست؟ آنها را در کارهای روزمره خود درگیر کنید و متوجه می شوید که نتایج (فکر می کنید موهای نرم تر ، قوی تر و براق تر به نظر می رسند) ارزش وقت بیشتری دارند.

ماسک مو چیست؟
ماسک مو درمانی است که با روغن ، کره و سایر مواد مغذی تهیه شده است. این ماسک های مرطوب کننده مو بیشتر از شامپو یا کولرهای معمولی شما باعث غرق شدن در مو و تغذیه مو می شوند و مزایای چشمگیری را در یک بار استفاده می دهند.

ما موهایمان را تحت فشارهای زیادی قرار می دهیم ، خواه از گرمازدگی ، مدل موهای جدید یا قرار گرفتن در معرض عناصر. این می تواند آسیب جدی به مو وارد کند. ماسکهای درمانی مو می تواند به کاهش شکستگی موها کمک کند و باعث می شود موهای شما احساس سلامتی کند – همه در راحتی در خانه شما.

نحوه استفاده از ماسک مو
ماسک های مو به راحتی می توانند در کارهای روزمره مراقبت از مو انجام دهند ، زیرا آنها معمولاً جای نرم کننده شما را می گیرند. در اینجا نحوه استفاده از ماسک مو آورده شده است:

مرحله 1: موهای خود را شامپو کنید ، سپس بشویید.
مرحله دوم: ماسک مو خود را بمالید.
مرحله 3: سه تا پنج دقیقه صبر کنید. (نکته حرفه ای: برای شستن صورت ، شستن پاها یا استفاده از اسکراب بدن از وقت اضافی خود در حمام استفاده کنید.)
مرحله 4: شستشو دهید.
مرحله 5: حوله را خشک کنید و موهای تازه شده خود را طبق معمول سبک کنید.

هر چند وقت یکبار باید از ماسک مو استفاده کنید؟
شما باید حداقل هفته ای یک بار از ماسک موهای مرطوب کننده استفاده کنید. اما اگر موهای شما از حالت معمول خشکتر یا آسیب دیده به نظر می رسد ، هفته ای دو یا سه بار افزایش پیدا کنید.

چه مدت باید ماسک مو را روی موهای خود بگذارید؟
شما باید حداقل سه تا پنج دقیقه ماسک مو را روی موهای خود بگذارید ، اما اگر با موهای زبر یا کم آب کار می کنید و وقت دارید ، می توانید اجازه دهید 15 تا 20 دقیقه در موهای مرطوب فرو رود. اگر با موهای خشک از قبل کار می کنید ، می توانید یک شبه آن را ترک کنید. (موهای خشک از موهای خیس کمتر متخلخل هستند ، بنابراین احتمال افزایش رطوبت آن کمتر است – که اگر آن را خیلی طولانی بگذارید ممکن است).

آیا می توانید ماسک مو را خیلی طولانی بگذارید؟
پاسخ کوتاه ، بستگی به ماسک موهایی که استفاده می کنید بستگی دارد. اگر ماسک مو خود را روی موهای مرطوب استفاده کنید ، یعنی زمانی که ساقه مو متخلخل تر باشد ، به این معنی که هر آنچه را که برای آن استفاده می کنید بیشتر جذب می کند – می توانید چیزی به نام خستگی دورانی داشته باشید. این بدان معنی است که موها با اضافه کردن رطوبت کشیده و منقبض می شوند ، تا جایی که ضعیف شده و مستعد شکستن می شوند. (مانند یک کراوات مویی که به طور مکرر کشیده می شود فکر کنید.) ترک یک ماسک مو بیش از حد طولانی یا حتی یک شبه به خصوص روی موهای مرطوب می تواند رطوبت بیش از حد داشته باشد ، این همان چیزی است که به این کمک می کند. اما رفع آن آسان است: فقط کافی است ماسک موهای خود را بعد از پنج دقیقه یا همانطور که دستورالعمل آن است بشویید.

چرا باید از ماسک مو استفاده کنید؟
ماسک عمیقاً تغذیه کننده مو می تواند تفاوت زیادی در درخشش و قدرت موهای شما ایجاد کند. و اگر موهای خشک ، آسیب دیده ، ریزش موی سر و یا خیلی طولانی دارید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به علاوه ، بهترین ماسک های مو تمیز به مواد مرطوب کننده و ترمیم کننده هستند. و آنها همچنین می توانند نوع و نگرانی های خاص مو شما را هدف قرار دهند. به عنوان مثال ، بهترین ماسک ها برای موهای خشک معمولاً با کره و روغن هایی از قبیل شاخه ، روغن نارگیل ، روغن آرگان و روغن آووکادو تهیه می شود که می تواند به تقویت مو و افزودن درخشش کمک کند. به طور مشابه می توانید روغن های گیاه شناسی از جمله روغن آووکادو را در بهترین ماسک های مو برای موهای مجعد پیدا کنید. (صاف کردن مو 1 ماسک موی + مو + عصاره آووکادو را امتحان کنید ، که باعث نرم شدن موها می شود و بدون اینکه موهایتان را دراز بکشید با موهای زائد مبارزه کنید.) سایر مواد ترمیم کننده طبیعی مانند عسل و بره موم برای بدست آوردن بهترین ماسک های مو برای موهای آسیب دیده ضروری هستند. با استفاده از ماسک مو با این مواد طبیعی می توانید بهترین ها را در موهای خود به ارمغان بیاورید.

یک جایزه دیگر: بسیاری از ماسک های مو تمایل به بوی خوب دارند. بنابراین اگر احساس استرس یا سرخوردگی می کنید ، از ماسک مو در خانه به عنوان نوعی مراقبت از خود استفاده کنید. (سعی کنید ماسک موهای آبرسان Whole Blends را با آب نارگیل و شیر وانیلی که به رایحه گرمسیری تزریق می شود ، ماسک موهای کوچک و خلاء تزریق کنید.) بر روی ماسک موهای آبرسانی کنید ، چند نفس عمیق بکشید و از تجربه لذت ببرید.

بهترین ماسک مو برای شما بستگی به نوع و نگرانی خاص مو شما دارد. در اینجا تفصیلی آورده شده است تا بتوانید بازی ماسک بی نقص خود را پیدا کنید:

بهترین ماسک های مو گارنیر برای موهای آسیب دیده
موهای آسیب دیده خواستار ماسک موهای پر از مواد مغذی هستند که باعث تقویت و ترمیم رشته ها می شوند. یک ماسک مو را با عصاره پاپایا مانند آسیب آسیب دیدن درمان کنید 1 دقیقه ماسک مو + عصاره پاپایا ، که به شما در ترمیم آسیب های یک ظاهر طراحی گرما و ساییدگی روزمره کمک می کند ، و یا از عصاره موز برای تقویت ماسک مو استفاده کنید. درمان تقویت کننده 1 دقیقه ماسک مو + عصاره موز ، که حاوی عصاره موز و 98٪ مواد طبیعی به دست آمده برای تقویت مو است را امتحان کنید. یکی دیگر از ماسک های خوب مو برای موهای آسیب دیده یکی از عسل های موجود در آن است ، که Whit