شناسه اپل

حساب شما در اپل
خرید آنلاین در apple.com با داشتن حساب Apple سریعتر و راحت تر است. حساب شما از یک شناسه و رمز عبور منحصر به فرد Apple تشکیل شده است. وقتی وارد سیستم شوید ، می توانید به راحتی آیتم ها و کیف ها را ذخیره کنید ، وضعیت یک سفارش و موارد دیگر را بررسی کنید.

 

خرید اپل ایدی یا شناسه اپل

برای ایجاد یک Apple ID (به طور معمول آدرس ایمیل خود) یا ورود به سیستم با استفاده از Apple ID موجود ، اینجا را کلیک کنید (در یک پنجره جدید باز می شود). اگر از طریق فروشگاه iTunes اقدام به خرید کرده اید یا دارای یک حساب MobileMe هستید ، می توانید از همان Apple ID که برای هر یک از آنها استفاده می کنید ، استفاده کنید. با استفاده از Apple ID خود می توانید تجربه خرید آنلاین خود را شخصی سازی کنید. می توانید مواردی را که علاقه مند به خرید آن هستید ، ذخیره کنید ، اگر تقریباً آماده سفارش هستید ، وضعیت را بررسی کنید یا سفارش خود را تغییر دهید ، مانده کارت Apple Gift Gift و موارد دیگر را بررسی کنید.

علاوه بر این ، Apple ID شما به شما امکان دسترسی به منابع دیگر Apple را می دهد. وارد حساب کاربری خود شوید (در یک پنجره جدید باز می شود) برای استفاده از آنها:

فروشگاه iTunes ، برای خرید موسیقی ، فیلم و نمایش تلویزیونی
App Store ، برای خرید و بارگیری برنامه های iOS و OSX
محصولات اپل خود را بصورت آنلاین ثبت کنید
به محصولات AppleCare برای محصولات خود دسترسی پیدا کنید
سفارش عکس و کتاب عکس با iPhoto یا دیافراگم
دریافت یک به یک آموزش شخصی و سایر خدمات در فروشگاه اپل
اگر Apple ID خود را فراموش کرده اید ، آدرس ایمیل فعلی خود را امتحان کنید. اگر این کار نکرد ، می توانید نام کاربری خود را با ابزار بازیابی Apple ID ما ، iForgot پیدا کنید. همچنین می توانید به صفحه حساب Apple Apple خود مراجعه کنید.

اگر هنوز نمی توانید وارد سیستم شوید ، لطفاً با خدمات مشتری Apple Store با شماره 1‑800 ‑ MY ‑ APPLE تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را برای کمک به کار خواهیم کرد.

گذرواژه را پیدا یا تنظیم مجدد کنید
اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید ، می توانید به راحتی آن را با استفاده از iForgot بازیابی یا تنظیم مجدد کنید. به دلایل امنیتی ، اپل نمی تواند رمز عبور خود را برای شما تنظیم مجدد کند. برای محافظت از خود در برابر خریدهای غیرمجاز به کارت اعتباری خود ، رمز عبور خود را به کسی ندهید.

توجه: اگر چندین بار با گذرواژه اشتباه وارد سیستم apple.com شوید ، پیام خطایی زیر را مشاهده خواهید کرد: “این Apple ID به دلایل امنیتی غیرفعال شده است.” برای تنظیم مجدد حساب خود ، از iForgot استفاده کنید.

وارسی میهمان
با پرداخت مهمان ، می توانید آیتم های Apple.com را بدون شناسه اپل یا رمز عبور خریداری کنید. به سادگی مواردی را که می خواهید خریداری کنید به کیف خود اضافه کنید ، اطلاعات حمل و نقل و پرداخت خود را وارد کنید و روی دکمه مکان سفارش اکنون کلیک کنید.

برای دیدن جزئیات سفارش کامل ، ایجاد تغییر در سفارش خود یا لغو یا بازگشت موارد ، باید سفارش خود را به Apple ID اضافه کنید.

افزودن سفارش میهمان خود به Apple ID:

ایمیل تأیید سفارش را که دریافت کردید باز کنید و شماره سفارش را در بالا انتخاب کنید تا به جزئیات سفارش خود بروید.
دکمه Add to Apple ID را بالاتر از جزئیات سفارش خود انتخاب کنید.
شناسه و رمز عبور Apple خود را وارد کرده و شماره تلفنی را که برای سفارش سفارش استفاده کرده اید تأیید کنید.
شما می توانید جزئیات سفارش کامل خود را مشاهده کرده و هرگونه تغییر را انجام دهید. این سفارش همچنین با Apple ID شما همراه خواهد بود و هنگام ورود به apple.com در صفحه لیست سفارش شما ظاهر می شود.
لطفاً توجه داشته باشید: اگر با استفاده از Apple Pay سفارش داده اید ، باید آن را به Apple ID خود اضافه کنید.