شغل عطاری آنلاین چیست و درآمد حاصل از آن چیست؟

امروزه با پیشرفت دارو و دارو و همچنین افزایش تعداد بیماری ها ، بدون شک مراجعه به متخصصان و پزشکان برای بهبود بیماری ها موثرتر است ، اما بسیاری از ما دوست داریم به جای استفاده از داروهای گیاهی مانند کباب کردن. داروهای شیمیایی پرخطر بنابراین باید به سراغ عطرها برویم و به دنبال این داروها در آنجا باشیم. استفاده از این داروها باعث شده است تا کار عطار رونق یابد. اگر همچنین سعی در یادگیری همه چیز در مورد این شغل دارید ، با ما همراه باشید.
همه چیز در مورد کار آتاری است
در سالهای اخیر ، کار عطر سازان رونق گرفته است. گرایش و اعتماد مردم به طب سنتی روز به روز بیشتر می شود و ملت در تلاش برای داروهای گیاهی است. طبق قانون عرضه و تقاضا ، وقتی مشتری های زیادی برای یک محصول وجود داشته باشد ، احتمالاً کار فروشندگان آن سکه است. ما با همان دیدگاه به عطاری رفتیم؛ شغلی که قدیمی و گرد و غبار به نظر می رسد اما جوانان به عنوان شغل آینده به آن نگاه می کنند. عطاری آنلاین برای فهمیدن آنچه در یک عطر پر از رنگ و بو می گذرد ، به سراغ میلاد محرابی رفتیم که یک عطر موبایل و جمع و جور را تنظیم کرده است.

بهترین فروشندگان
در تهران 1500 عطر ساز فعال وجود دارد ، زردچوبه ، فلفل ، دارچین ، آویشن ، انجلیکا و رازیانه جزء پرفروش ترین محصولات یک عصاره هستند. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

چطور می توانیم شروع کنیم؟ عطاری آنلاین
بهترین راه برای ورود به این کار ، یادگیری کار با کسی است که گیاهان دارویی را به خوبی می شناسد و از خواص آنها می داند. این البته البته به شرطی که آتاری را دوست داشته باشید. “من چند سال عطر و ادکلن را دوست داشتم و گاهی کتابهایی درباره طب سنتی و گیاهان دارویی می خواندم. از طرف دیگر ، یکی از بستگان ما نیز یک فروشگاه عطر داشت و من چند ماه شاگردی در فروشگاه او بودم.” بنابراین یک روز بالاخره ذهنم را درست کردم و یک فروشگاه عطر کوچک برای خودم راه اندازی کردم. ”
البته راه دوم وجود دارد. آموزش دانشگاهی در زمینه هایی مانند طب سنتی یا گیاهان دارویی یا دوره های خصوصی که شما را با عملکرد گیاهان دارویی آشنا می کند. نکته مهم این است که از نظر قانونی عطرها مجاز به تجویز دارو نیستند ، اما اگر گواهی معتبری داشته باشید ، قانون به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.
کار عطاری
آشنایی با شغل آتاری و درآمد آن
چیزی که لازم است؟ عطاری آنلاین
اول از همه ، شما باید مجوزهای لازم را بدست آورید. همچنین باید مجوز تجارت را از انجمن صنفی عطاری و کارت بهداشتی از وزارت بهداشت دریافت کنید. وی گفت: “من سال اول مشکلی نداشتم. مغازه را باز کردم و منتظر شدم که نمایندگان بهداشت به سمت من بیایند. من از اداره کار شهریار نیز مجوز گرفتم.” البته شهرداری برای عوارض به مردم مراجعه می کند. ”

منطقه فروشگاه می تواند از 10 متر شروع شود و برای گرفتن مجوز باید تا سقف سرامیک یا کاشی باشد. هزینه رهن و اجاره مغازه نیز به محله و شهر شما بستگی دارد. وی ادامه داد: “فروشگاه آتاری تجهیزات زیادی ندارد. قفسه ها ، فلس ها ، میزها ، یخچال و فریزر (برای برخی از وسایل خاص) ، ظروف بسته شده و ویترین موارد ضروری است. همه این موارد را می توان در حدود پنج میلیون خلاصه کرد. شما فقط باید در مورد کمکی که به دیگران می کنید بیشتر تبعیض آمیز باشید.
یک فروشگاه 15 متر جمع و جور را می توان با 15 تا 20 میلیون پر کرد. “من اکثر کالاهای خودم را از یک توزیع کننده بزرگ در شیراز خریداری می کنم. من همچنین از قم ، کاشان و تهران بزرگ بازار (چهارراه مولوی) خریداری می کنم. البته کرمان و مشهد از جمله قطب های فروش محصولات عطر هستند.”