شرایط منطقه‌ای پروژه آفتاب مهتاب به چه صورت است؟

چیتگر یکی از بروزترین شهرک‌های منطقه 22تهران و میزبان بسیاری از پروژه‌های ساختمانی در این منطقه است. برج‌های آفتاب مهتاب یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین پروژه در این منطقه هستند که از مزایا بسیاری برخورداراند. سکونت در این برج‌ها می‌تواند تجربه متفاوتی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد. برای آشنایی بهتر با شرایط منطقه‌ای این پروژه، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

جزئیات پروژه آفتاب مهتاب

این پروژه در قالب دو بلوک آفتاب مهتاب در حال ساخت است. هرکدام از این دو برج از 25طبقه تشکیل شده‌اند. 20 طبقه‌ی هر کدام از آن‌ها مسکونی بوده، یک طبقه لابی و چهارطبقه منفی که به پارکینگ و انباری‌ اختصاص داده شده است. در هر واحد از برج‌های آفتاب مهتاب 14واحد مسکونی قرار داده شده است که در مجموع ۲۷۳ واحد مسکونی در هر کدام از برج‌ها وجود دارند. متراژ برج‌ها ۹۱ متر، ۹۴ متر، ۱۰۰متر، ۱۰۴ متر، ۱۱۲ متر، ۱۱۷ متر، ۱۲۴ متر،۱۴۰ متر و ۱۴۵ متر است.

 

موقعیت مکانی پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب درنزدیکی پارک جنگلی چیتگر در حال ساخت استکه یکی از بهترین و خوش آب و هواترین منطقه تهران است.

برج‌های‌ آفتاب مهتاب جزء پروژه بزرگی به نام کوهک است. واحدهای این دو برج زیبا، چشم انداز بسیار جذابی از پارک چیتگر و دریاچه خلیج فارس دارد. واحدهای تجاری این برج‌ها نیز ورودی مستقلی دارند در نتیجه برای ساکنین برج مشکلی پیش نمی‌آید و امکانات رفاهی هم برای ساکنین فراهم است.

اگر می‌خواهید صبح‌ها به پیاده روی بروید، این برج‌ها موقعیت بسیار خوبی را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید در کنار دریاچه پیاده‌روی کنید. برج‌های آفتاب و مهتاب در نزدیکی ایستگاه مترو چیتگر قرار دارند. همچنین دسترسی آسان به پارک آبی او پارک دارد. افرادی که می‌خواهند در این منطقه خانه خریداری کنند، دسترسی خوبی به مرکز خرید و تفریحی طوبی و مجتمع بین المللی بام لند دارند. آزاد راه‌های تهران-کرج، حکیم، همت و آزادگان نیز برای ساکنین این منطقه در دسترس هستند.

آدرس پروژه آفتاب مهتاب: شهرک گلستان، بلوار کوهک، بلوار علوم و فنون.

 

ویژگی‌های پروژه آفتاب مهتاب

از ویژگی‌های مهم این پروژه می‌توان به این چندمورد اشاره کرد:

– پشتوانه اجرایی بالایی دارد

– موقعیت مکانی و آب و هوای عالی منطقه چیتگر

– امکانات رفاهی نظیر سالن اجتماعات، سالن ورزشی و…

– هزارمتر واحد تجاری واقع در برج‌های آفتاب مهتاب

– سرمایه گذاری در برج‌های آفتاب مهتاب

 

امکانات دو برج آفتاب مهتاب

– فضای باز

– نورپردازی بسیار زیبا

– روف گاردن

– هلی پد

– پارکینگ

-انباری

– درب ضد سرقت

– دارای آسانسور باربر و نفربر

– لابی مجلل و لابی‌من 24 ساعته

– فضای استراحت و بازی برای کودکان

– سالن اجتماعات چند منظوره

– سالن ورزشی و بدنسازی

– دارای دوربین مداربسته

– اتاق مانیتورینگ

– سیستم اعلام و اطفا حریق

– آیفون‌ تصویری، بالکن

– داکت اسپیلت

– چیلر

– دسترسی آسان به مترو

 

سخن پایانی

این برج‌ها در بهترین موقعیت مکانی و مرتفع‌ترین مکان منطقه 22ساخته شده‌اند. آپارتمان‌های دو برج‌ آفتاب مهتاب از کیفیت ساخت بسیار عالی برخوردار هستند. در ساخت این برج‌ها از مصالح برند و استاندارد کشوری استفاده شده و سازه برج‌های آفتاب مهتاب فلزی است. خرید و فروش واحدهای برج‌های آفتاب مهتاب در دفاتر تعاونی به صورت رسمی صورت می‌گیرد.

منبع: https://arse3.ir/29930-در-منطقه-22-تهران-و-شهرک-چیتگر،-پروژه-آفت

 

 

آموزش سئو

ایندکسر