ساخت لینک طبیعی در سایت های مرتبط

ایجاد لینک طبیعی یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای افزایش رتبه وب سایت خود در گوگل انجام دهید ، و در واقع هر پیوندی که به وب سایت شما داده می شود ، امتیازی است که شما از وب سایت دیگری دریافت می کنید. در این مقاله ، آموزش ساخت لینک برای شما عزیزان و یا به اصطلاح آموزش بک لینک سازی طبیعی آماده کرده ایم و با یادگیری این روش ها ، شما قادر خواهید بود تا لینک سازی را در وب سایت های مرتبط با حوزه کاری خود انجام دهید.

در ابتدا ، بسیاری از شما ممکن است با کلمه “ساختمان سازی ساختمان” آشنا باشید.

ساختمان پیوند طبیعی یکی از مهمترین قوانین بهینه سازی وب سایت در سئو خارج از صفحه است که یکی از مهمترین عوامل در ایجاد لینک SEO است.

ممکن است بسیاری از افراد از این موضوع سؤال کنند که چگونه می توانیم وب سایتهای مرتبط را برای ایجاد لینک پیدا کنیم.

پاسخ این سؤال را می توانید در این مقاله پیدا کنید.

به عنوان مثال ، کلمه کلیدی که می خواهیم بک لینک ایجاد کنیم “خرید گزارش آگهی” است و فرض می کنیم که صفحه داخلی را بهینه کرده ایم که می خواهیم برای موتورهای جستجو پیوند ایجاد کنیم.

در این پست ، 2 روش ساخت لینک طبیعی برای شما در وب سایت های مرتبط با حوزه کاری شما آماده کرده ایم.

خوب ، بیایید به اصول اولیه برسیم:

پیوند ساختمان در انجمن ها
ابتدا وب سایت گوگل را باز می کنیم.

و برای پیدا کردن فروم مربوط به وب سایت خود عبارت زیر را جستجو کنید:

آموزش ساخت لینک

Site.com: این به معنای نمایش وب سایتهای دارای دامنه .com است
inurl: این به معنای نمایش وب سایتهایی با کلمه forum در Url آنها است
intitle: به این معنی است که وب سایت هایی که عنوان خود را در کلمه خرید تبلیغات دارند.
و اکنون دکمه جستجوی Google را فشار می دهیم تا نتایج را مشاهده کنیم.

نتیجه تصویر زیر است:

پیوند برقرار کنید

در عکس بالا می بینیم که او فقط چند فروم را پیدا کرده است ، و این خیلی کم است تا بک لینک بسازد! خوب ، یک راه حل برای این کار وجود دارد ، بنابراین نگران نباشید ، اکنون راه حل های بسیاری برای یافتن انجمن های مرتبط وجود دارد ، اما به خلاقیت کمی نیاز دارد. اکنون کلمه کلیدی مورد نظر خود را تغییر می دهیم ، این بار کار خود را با کلمه گزارش دهی شروع می کنیم و سایت را نیز تمیز می کنیم: .com برای نمایش نتایج همه دامنه ها و کلیک بر روی دکمه جستجو.

پیوند ساختمان در انجمن ها

خوب ، ما می بینیم که نتایج جستجو به 701 رسید ، که بسیار خوب است  و خدا را شکر می کنیم که اگر بتوانیم ساخت لینک را در همه آنها انجام دهیم ، عالی خواهد بود !!

حتما بخوانید: آموزش کامل ساخت لینک داخلی و بهبود سئو
ما می توانیم انجمن های بیشتری پیدا کنیم ، اما این به خلاقیت شما و کلمات کلیدی مرتبط با کلمه مورد نظر بستگی دارد.

خوب ، این یکی از آموزش های ایجاد لینک در انجمن ها است. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، حتماً از طریق بخش نظرات با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.

آموزش ساخت لینک در وبلاگ ها
بسیاری از افراد ممکن است از خود بپرسند ، “اگر به پنل وبلاگ دسترسی نداریم ، چگونه می توانیم پیوند ایجاد کنیم؟”

پاسخ: شما کاملاً اشتباه می کنید. نظر من اصلاً این نبود. می توانید از طریق بخش نظرات وبلاگ ها برای خود پیوند ایجاد کنید ، بنابراین با ما همراه شوید تا به شما بگوییم چگونه

این روش کاملاً شبیه به ایجاد لینک در انجمن است و کمی متفاوت است ، فقط عبارت زیر را در موتور جستجوی Google وارد کنید:

تفاوت در این است که به جای کلمه forum ، ما از کلمه Blog استفاده کرده ایم تا معنای آدرس اینترنتی را که Blog در آن وجود دارد نشان دهیم.

خوب ، ما می بینیم که 465 وبلاگ پیدا کرده ایم که می توانیم از بخش نظرات در مورد این نوع وب سایت ها ، پیوندهایی را شروع کنیم.

باید به شما بگویم که ایجاد لینک در بخش نظرات کاملاً اسپم شده است و به هیچ وجه توصیه نمی شود در بخش نظرات وب سایت ها پیوند ایجاد کنید ، و من فقط می خواهم که شما قوانین یافتن وب سایت های مورد نظر را کاملاً بیاموزید.

چند نکته در مورد محتوای SEO + آموزش لینک سازی طبیعی برای محتوا
جستجوگرها از محتوای ارزشمند
شاید تعجب کنید که چگونه علاوه بر جلب مخاطب عام ، می توانید توجه سایر فعالان سایت های مهم دیگر را جلب کنید ؟؟! من به شما پاسخ خواهم داد: تولید محتوای ارزشمند ، خلاقیت در بازاریابی و بهینه سازی سایت و البته تولید مجدد محتوای ارزشمند ..!

تولید محتوای غنی ، مرتبط ، به روز و به ویژه کاربردی ، نقش مهمی در ایجاد شرایط برای شما برای دریافت بک لینک و پذیرش پیوستهای پیوست خود از وب سایت های کم و بیش بازدیدی خواهد داشت. همچنین به شما امکان می دهد از بازدیدکنندگان مختلف با محتوای ارزشمند خود به عنوان یک مرجع مناسب استقبال کنید ، و این نیز در افزایش رتبه شما در Google مؤثر خواهد بود.

محتوای شما باید دیده شود ، این را بخاطر بسپار.
بدون شک پس از مرحله کلیدی تولید محتوای ارزشمند ، مرحله بازاریابی محتوا و خلاقیت های مرتبط مورد بحث قرار خواهد گرفت. به یاد داشته باشید که همیشه باید در وهله اول قرار داشته باشید ، و این می تواند و منجر به تولید محتوای ارزشمند و به روز شده و در صدر صفحه نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد ، به اختصار SERP. این سایت های دیگر می خواهند از پیوندهای ارزشمند شما استفاده کنند …

اما آیا این کافی است ؟! با اطمینان می گویم: نه! شما باید بیشتر نشان دهید …

محتوای شما باید دیده شود
نمایش در شبکه های مجازی
حساب کاربری فعال و قدرتمند شما با محتوای ارزشمند سئو و مرتبط با مفاهیم و موضوعات فعلی در شبکه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، LinkedIn و حتی کانال های تلگرام با ارائه لینک های اینترنتی و رایگان می تواند برای افزایش اعتبار و دید شما و محتوای شما بسیار مؤثر باشد. . .

حتما بخوانید: با تکنیک های امروزی که از جستجوگرها آمده است ، آشنا شوید (کسب کنید ، کسب کنید)
اما شما هنوز هم نیاز دارید که با فکر بیشتری باشید و فقط گزارش های محتوای SEO را ننویسید و اطلاعات معتبری را در قالب های مختلفی برای نیازها و سلیقه های مختلف ارائه دهید.

استفاده از قالبهای مختلفی که برای ایجاد لینک پیوندی فراهم شده است
بیایید تصور کنیم که می توانیم به جای نوشتن آن ، بخشی از دانش و مطالب خودمان را با یک فیلم جذاب و فصیح به مخاطب منتقل کنیم و چه اتفاقی خواهد افتاد ؟! شک نکنید که جذابیت محتوا به طرز چشمگیری افزایش می یابد؛ گویی روح معنوی عمیق به تک تک کلمات محتوای ارزشمند ما تنفس شده است.

به همین دلیل قرار دادن اطلاعات آماری کمی و کیفی از اخبار و منابع معتبر علمی ، مصاحبه ها ، گزارش های روزنامه نگاری ، فیلم ها و صداهای ارزشمند و سایر انواع اطلاعاتی که به تحقیقات و شرایط جمع آوری داده مخاطبان آنها بستگی دارد ، بیش از هر مقدار دیگر است. تصور کنید که در جذب مخاطبان خود مؤثر است ، و این دسترسی متنوع به انواع قالب های اطلاعاتی و نیاز به یک جامعه آماری با تمرکز گسترده ، بر لزوم داشتن حساب در شبکه های مختلف اجتماعی بیشتر برجسته می کند. علاوه بر جذب مخاطبان بزرگ برای محتوای بایگانی ، پیوندهایی را می توان یافت. طبیعت زیادی را با خلاقیت بی نظیر به وجود می آورد.

ساخت لینک طبیعی ، البته بسیاری از پیوندهای صادر شده از حساب کاربری “بدون دنبال کردن” هستند؛ این بدان معنی است که در نتایج موتورهای جستجو مؤثر نیست و باید سعی کنید در این دسته قرار نگیرید!

کتاب صوتی ، پادکست ها و کتابهای الکترونیکی
تقریباً در همه محافل که به نوعی با چاپ و کاغذ مرتبط هستند ، ما درمورد نابودی جنگلها ، کمبود کاغذ ، هزینه بالای کاغذ و هزینه بالای کتابهای چاپی صحبت می کنیم. علاوه بر هزینه بالای کاغذ ، باید ناشران برخی از انحصارها را منتشر کنند تا کتاب منتشر کنند. اکنون که هر روز تعداد کاربران کتاب الکترونیکی و کتابهای صوتی در حال افزایش است ، اگر نویسنده ای با درک خوبی از ادبیات داشته باشید ، همه چیز برای بازاریابی اینترنتی خوب و تولید پیوندهای جانبی طبیعی آماده است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دست تکان دهید و تصمیم خود را برای تولید کتابهای صوتی و الکترونیکی با حجم بالا بگیرید … فقط توجه داشته باشید که هر دو مخاطب زیادی دارند و اگر عملیات را با موفقیت انجام دهید ، می توانید یک پیوند طبیعی موفق و بسیار پر بازدید ایجاد کنید برای این. از محتوای ارزشمند SEO دیگری برخوردار شوید.

پیشنهاد ما این است که ابتدا لیستی از بهترین کتاب های جهان در زمینه های مختلف تهیه کنید تا از همه سلایق جالب فلسفه ، رمان ها ، ادبیات مقاومت ، مطالب انگیزشی و غیره بهره مند شوید.

من برای شما هدایا دارم … چه هدایایی برای من دارید؟
“دوره دیگری که بورس کالا متداولترین درخواست وب سایت ها و وبلاگ ها برای وام به اصطلاح نان است ، قرار دادن لینک های مهمان در سایت یا وبلاگ شما یا مانند گذشته است.”

چقدر با این جمله موافقید ؟! می گویم: هم بله و هم نه! در حقیقت ، من می گویم که از همین ترفند می توان به روش های جدید و کارآمدتری استفاده کرد.

یک نوع ایجاد محتوا مشغول فعالیت ها و خدمات یک موسسه حقوقی یا یک فعال و یک شخص حقیقی است که با یک حالت گزارش دهی و به اصطلاح زیر جلدی ، تعریفی مملو از مارک یا شخص فعال را ستایش و توصیف می کند و این امید ایجاد می کند. برای وب سایت خود می توانید یک لینک ارزشمند و محبوب از آنها دریافت کنید.

حتما بخوانید: چرا سئو مهم است؟ آموزش جامع سئو (2020)
از طرف دیگر ، برای شروع کار با مطالب ارزشمند می توانید به محتوای ارزشمندی در وب سایت خود پیوند دهید و در عوض از سایت دیگر بخواهید که برای مقاله مهم در وب سایت خود پیوند ایجاد کند.

نکته مهم: اگر می خواهید همیشه در بالای مطالب عالی باشید ، فقط به محتوای ارزشمند و به روز در وب سایت خود پیوند دهید و فقط آن محتوا را به سایت های دیگر که دارای موضوعات و مفاهیم خاص و غنی هستند ، پیوند دهید.

توجه داشته باشید که با هر مرحله پیشرفت ، شما با جاه طلبی به دنبال تبادل لینک با سایت های قدرتمند تر برای قدرتمند تر شدن هستید ، این قانون طبیعت است!

من یک کادو برای تو دارم
بعضی اوقات از دردسرهای تبادل لینک خلاص شوید!
حتی در بین اینها وب سایتهایی مانند www.qoura.com وجود دارد که بدون هیچ زحمتی برای ترغیب طرف مقابل برای تبادل لینک های طبیعی ، کافی است مفاهیم ویژه و مانور قابل توجهی را در شبکه سوالات و پاسخ های عظیم مخاطبان داشته باشید و در واقع سؤالات بعدی مخاطبان را شناسایی و حدس بزنید و با تولید محتوای ارزشمند و اختصاص کلمات کلیدی خاص به آن ، به عنوان یکی از داده های توزیع کننده و دانش برای توده های کاربران عمل کنید و پیوندهای طبیعی بسیار ارزشمندی قرار دهید.

تیم و دوستان خود را پیدا کنید؛ خاکستری به شما می آید …

البته شما با من موافق هستید که تولید محتوای با ارزش و بازاریابی محتوای مناسب می تواند راه موفقیت بزرگی را در ایجاد لینک های طبیعی و در نهایت بهبود رتبه کلی سایت در موتورهای جستجو هموار سازد. اما ما هنوز پیشنهاد جدیدی برای شما داریم …

اگر می خواهید هر لحظه بهتر و بهتر و قوی تر شوید ، باید توجه خاکستری ها را به خود جلب کنید.

بگذارید بیشتر توضیح دهم. قطعاً اکنون به کلمه “جمعیت خاکستری” ضربه بزنید. جمعیت خاکستری همیشه نقش تعیین کننده ای در جامعه مدنی ، تظاهرات و نتایج انتخابات داشته است. در فضای مجازی و محیط های اینترنت ، جمعیت خاکستری را می توان به وفور حل کرد (خصوصاً در جامعه ما ، جایی که در سالهای اخیر موج دسترسی عمومی به اینترنت افزایش یافته و به دلیل عدم نهادینه شدن استفاده از اینترنت ، بسیاری از آنها بی هدف ، فقط در آنها آن را پرسه می زنند)؛ جمعیتی که انتخاب روشنی ندارد و در نهایت به سراغ گزینه هایی می رود که بعضی اوقات از نظر محتوا و بعضی اوقات از نظر شکوه و عظمت بر آنها تأثیر می گذارد.