دامنه اتوریتی دار

خرید دامنه رند رتبه بندی شده [مجاز] دامنه های تازه منتشر شده
یک دامنه رتبه بندی و معتبر بخرید
همانطور که می دانید با خرید یک دامنه معتبر و رتبه بندی ، رتبه بسیار بهتری در نتایج گوگل نسبت به دامنه های جدید و رتبه بندی خواهید کرد. به همین دلیل حداقل تا چند ماه یا چند سال آینده تجارت شما از شما جلوتر خواهد بود. حتی اگر دامنه خیلی قدیمی باشد ، در اعتبار سنجی دامنه با Google بسیار کمک خواهد کرد.

نکته مهم: با خرید دامنه جدید ، شما نمی توانید به سرعت با اقتدار ساختن لینک خارجی ، قدرت خود را افزایش دهید ، زیرا به احتمال زیاد مجازات خواهید شد! بنابراین یکی از بهترین راهها استفاده از دامنه قدیمی و دارای رتبه است که می تواند به عنوان یک میانبر عالی برای رشد سایت شما عمل کند.

فقط یک سئو ارزش این کار را درک خواهد کرد. برخی از افراد برای پیوند دادن به این دامنه های دارای رتبه بالا و دارای قدرت بالا برای یک شبکه وبلاگ شخصی PBN احتیاج دارند. دامنه اتوریتی دار را میتوانید در این لینک مطالعه کنید.

دامنه مجاز را خریداری کنید

دامنه های تازه منتشر شده را بخرید
دامنه های منقضی شده و به تازگی منتشر شده همچنین می توانند مکان خوبی برای شروع سایت باشند ، مادامی که دارای سابقه خوب و بدون امتیاز هرزنامه ای باشند. تاریخچه دامنه را می توان تا حدودی از طریق سایت https://web.archive.org بررسی کرد. در این وب سایت با انتخاب سالها و ماههای سال می توانید از تاریخچه فعالیت آن سایت مطلع شوید. همچنین می توانید از Moz.com برای گرفتن امتیاز هرزنامه استفاده کنید. بنابراین خرید دامنه منقضی شده با توجه به شرایط فوق مفید است.

offer پیشنهاد ویژه: آموزش حرفه ای MOZ (در صدر Google قرار بگیرید!)

دامنه رند را بخرید
دامنه های رند و زیبا معمولاً بهتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند. همچنین اگر نام و مارک زیبایی باشد ، نشان می دهد که آنها حرفه ای تر هستند. دامنه رند یکی از عواملی است که کاربران را به سمت سایت جذب می کند.

معمولاً ، اگر قصد خرید یک محدوده زیبا و رندر را داشته باشیم ، می بینیم که تقریباً همه آنها قبلاً گرفته شده اند ، یا اگر آنها را در سایت های دیگر مشاهده می کنیم ، معمولاً با قیمت های چند میلیونی فروخته می شوند. در سئولایت دامنه های زیبا و رند را با قیمت بسیار مناسب به شما پیشنهاد می کنیم. این سرویس در دنیای وب کمتر در دسترس است و یکی از خدمات ویژه سئول است.

offer پیشنهاد استثنایی: در لیست هزاران سایت قدرتمند از بک لینک های قوی بخرید (به جادوی بک لینک ها اعتقاد داشته باشید!)