خرید هوشمندانه آیفون سیماران

در هر کار و صنعتی اولین بودن صرفا به معنای موفقیت شما نیست. ولی بسیار در موفقیت شما کمک خواهد کرد. چرا که شما با نوآوری در تولید و فکری بکر می توانید بازار خود را ایجاد کنید.
و یا پیشتاز در یک کشور و یا جهان باشید.
شرکت سیماران اولین تولید کننده ی حوزه های امنیتی و حفاظتی منازل محسوب می شود. مخصوصا این شرکت را با آیفون تصویری های سیماران می شناسند.

هدف بلند مدت شرکت صنایع سیماران که در صنایع محتلفی ممشغول فعالیت و تولید است، پیشرفت تولید ملی و رقابت با همتا های خارج از کشور خود می باشد.

 

اساس کار آیفون های تصویری و دلیل نام گذاری آن ها در ایران، اولین شرکت تولید کننده ی ژاپنی آیفون می باشد. ولی در حال حاضر شرکتی بزرگ مثل صنایع سیماران در رقابتی تمام نشدنی و حساب شده بسیاری از سهم بازار امروزه ی ایران را به خود اختصاص داده است. به طوریکه حتی محصولات سیماران به دلیل کیفیت مثال زدنی، زبان زد خاص و عام شده است.

 

نگاهی به سرگذشت کمپانی سیماران

شروع کار شرکت صنایع سیماران به سال 1350 شمسی برمیگردد. 40 سال خدمت و تولید به مردم عزیز ایران باعث شده سیماران با کیفیت مطلوب محصولات خود حاشیه ی امن و اسمی ماندگار در زمینه ی امنیت و حفاظت منازل، کارخانه ها و … برای خود دست و پا کند. پس از تلاش های بسیار و آزمون و خطا های زیاد توانستند نظر جامعه ی ملی و جهانی را به خود جلب کنند. سیماران بعد از استاندارد سازی خط تولید خود و استفاده از متخصصان ملی برای حمایت از تولیدات ملی قدم های بزرگی برداشت. تا جایی که در حال حاضر با عقد قرارداد های مشارکتی و اخذ تاییدیه ها و استاندارد های جهانی و ملی نامی آشنا در صنعت امنیتی و حفاظتی کشور به حساب می آید.

زمینه های تولیدات شرکت سیماران

تولید آنتن های مرکزی برج ها و مجتمع ها

نصب دزگیر اماکن مختلف دولتی و خصوصی

از همه مهم تر آیفون تصویری و صوتی

جک های درب اتوماتیک با محصول با نام معروف فراز

نصب سیستم اطفا حریق در اماکن عمومی و خصوصی

دوربین های مدار بسته

شخصی سازی ساختمان های هوشمند

و …

ایفون تصویری سیماران یکی از بهترین و خلاقانه ترین محصولات تولیدی درشرکت سیماران می باشد.
این محصول در بین آیفون تصویری های تولید ایران بهترین کیفیت را دارد.

آیفون تصویری های سیماران یکی از محصولات اصلی این شرکت را در بین محصولات اماکن و نظارتی و امنیتی دارد. است که حکم ستون این شرکت بزرگ ایرانی را دارد.

سیماران یکی از شرکت های بزرگ ایرانی است که در زمینه ی ساخت و توسعه ی سیستم های نظارتی و امنیتی فعالیت زیادی دارد.

حال که به صورت کامل تاریخچه و هدف سیماران را برسی کردیم اجازه بدهید در یکه مقدار در مورد دربازکن های این شرکت نیز صحبت و برسی کنیم.

اولین تولیدات آیفون شرکت سیماران با آیفون های صوتی شروع شد.
و رفته رفته با گذشت زمان و ورود تکنولوژی های جدید شرکت سیماران به تولید آیفون تصویری سیاه سفید رفت که در نوع خود بسیار توصیه با کیفیتی را ارائه میداد.
باز هم با ورود تکنولوژی های جدید و خلاقیت مهندسین شرکت سیماران تولیدات آیفون تصویری سیاه سفید به سمت تولید آیفون تصویری های رنگی سیماران رفت.

منبع : سیماپیک

آموزش سئو

ایندکسر