درواقع وقتی شما هر هفته در شبکه های اجتماعی خود فعالیت کنید توجه گوگل را بهتر جلب می کنید و موتور های جستجوگر می فهمند که شما برای سایت خود و کاربرانتان ارزش قائل هستید و دارید برای کسب و کار اینترنتی خود زمان می گذارید برای همین به سادگی از این موضوع رد نخواهد شد. گوگل سعی می کند برای لینک سازی یا بک لینک فاکتورهای مختلفی در تعیین اعتبار آن وب سایت در نظر بگیرد به عنوان مثال گوگل، اعتبار دامنه Domain Authority، اعتبار صفحه Page Authority، میزان رابطه بین موضوع کسب و کار و وب سایت شما با سایت لینک دهنده و یا محل قرار گیری بک لینک را در نظر می گیرد. یاد گرفتن لینک سازی کمک میکند با هزینه و ریسک کمتر، اعتبار سایت خود را بالا ببریم. همان طور که گفتم هر جایی نباید لینک سایت خود را قرار بدهید. از موارد مهم مشکلات وب مسترها که روزانه وقت زیادی رو صرف اون میکنند دریافت بک لینک رایگانه !

بنابراین نمیتوانید انتظار داشته باشید ترافیک زیادی نصیبتان کند. با توجه به نوع کسبوکارتان میتوانید از طریق اینستاگرام ترافیک خوبی را به سایت هدایت کنید. فروم ها و انجمن ها فرصت تهیه بک لینک را برای شما فراهم می آورد، می توانید با عضویت در فروم ها پست های خود را بگذارید و در آن بک لینک های خود را نیز درج نمایید. در دورهها و مقالههای آموزش لینکسازی، یاد میگیرید چگونه و با در نظر گرفتن چه مواردی برای وب سایت خود بک لینک باکیفیت ایجاد کنید. همچنین بکلینک پی بی انیک شبکه اختصاصی است که تنها در اختیار شما قرار دارد و این باعث می شود که نتایج تلاش ها و هزینه های شما تنها به سود شما باشد، و با استفاده از این شیوه می توان از رقبای دیگر سبقت گرفت. استفاده از لینک Nofollow به موتورهای جستجوگر دستور می دهد که این لینک را دنبال نکنند. کمتر کسی در اینستا دنبال طراحی سایت یا سئو میگردد! برای مثال در بین دوست و اشنایان خود کسی صاحب وبلاگ و سایتی را می شناسید می توانید این گونه از او در خواست کنید که:«ایا می توانید از سایت و وبلاگ خود سایت من را به عنوان همکار معرفی کنید و یک لینک به سایت ما بدهید؟

بنابراین در هنگامی که برای لینک سازی سایت خود تلاش میکنید دقت کنید که در چه سایتها و در چه صفحاتی لینک خود را میخواهید منتشر کنید. برای این منظور کافیست عضو این سایت شوید، سپس وارد این لینک شوید و دامین خود را تایید کنید. صفحات محبوب در سایت هدف را شناسایی کرده و در موضوعات مورد توجه کاربران محتوا تولید کنید. قبلا چند مورد از این نبایدها را در آموزش لینک بیلدینگ بر بررسی کردیم. منظور از آموزش لینک سازی چیست؟ خب تا این جا مهمترین نکات را در آموزش لینک سازی با هم بررسی کردیم. با انکر تکستهای بیش از حد بهینهسازی شده لینک نسازید. بهتر است با کلمه کلیدی اصلی لینک SiteWide نسازید. با این حال یک محل عالی برای لینک سازی به شمار میرود. می توان گفت خرید بکلینک بهترین روش بازاریابی اینترنتی در حوزه آنلاین مارکتینگ به شمار می رود. این مراحل قطعاً زمانبر هستند اما در نهایت کمکتان می کنند بهترین نتیجه را بگیرید.

اگرچه این چیز خوبی نیست، اما قطعاً میتواند در زمان شما صرفه جویی کند. اما زمان و هزینه انجام این کار سرسام آور است. در گذشته این نوع لینکها برای بهبود سئو استفاده میشدند اما اکنون ممکن است باعث جریمه شوند. با یکی دو لینک نامرتبط جریمه نمیشوید یا اگر از یک مرجع بک لینک site wide بگیرید مشکلی پیش نمیآید. 5. توصیه های کاربردی و علمی برای پیشگیری از جریمه گوگل. در این ویدئو اشاره شده است، که الگوریتم های گوگل به این سمت حرکت می کنند، که تنها به بک لینک هایی امتیاز بدهند، که کاربر واقعی به سایت ها هدایت می کنند. این ضرب المثل برای خرید بک لینک نیز صدق می کند و بر اساس آن هرچقدر بیشتر هزینه کنید بک لینک های بهتری نصیب شما خواهد شد. دقت کنید که استفاده از لینک در پاسختان به شکلی کاملا هوشمندانه باشد. یه جوری که مشخص نشود که اینها با هم متصل هستند.

این شبکه با هدف اشتراکگذاری اخبار اجتماعی ساخته شده است. برای سایت های حرفه ای کسب و کار،PBN روشی است که قطعا به صورت انفرادی نمی توان آن را انجام داد و نیازمند فعالیت گروهی است . بهترین سایت ها برای لینک سازی هرمی یا چند مرحله ای سیستم های وبلاگدهی، انجمن ها و سایت های پروفایلی هستند. تعداد بک لینک ها در تعیین اعتبار صفحه شما بسیار مهم است. شانس دریافت بک لینک طبیعی بسیار کم است. لینکدادن در انجمنها و صفحههای پرسش و پاسخ بسیار متداول است. بکلینک تاثیر زیادی در بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو دارد و در فرآیند سئو و بهینه سازی سایت بسیار مورد توجه قرار میگیرند. در حقیقت ، لینک دهی پایه و اساس یکی از الگوریتم های Google معروف به “PageRank” را تشکیل می دهد در صورتی که می خواهید در مورد الگوریتم های گوگل بیشتر بدانید می توانید به مقاله “معرفی الگوریتم های گوگل از گذشته تاکنون ” مراجعه کنید. همچنین از شبکه های اجتماعی میتوانید برای یک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنید.

آموزش سئو