بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی و خارجی(قیمت 40 مدل) +خرید

در طول روز پوست ما در معرض چربی های طبیعی، عرق و آلودگی های محیطی است. یادتان باشد، از بین نبردن آلودگی هایی که در طول روز روی پوست جمع می شود، باعث تحریک پذیری و التهاب پوست و ایجاد آکنه می شود. نشُستن صبحگاهی صورت ممکن است تصور کنید، شستن صورت تنها قبل از رفتن به رختخواب کافی است، اما اگر می خواهید صورتی شفاف داشته باشید، هر صبح صورت خود را بشویید. همچنین، شستن صورت کمک می کند، محصولاتی که در طول روز برای مراقبت از پوست خود استفاده می کنید، آسان تر جذب شوند.

شب ها وقتی تکان می خورید و غلت می زنید، باکتری ها از بزاق و چربی ها از موها به سطح پوست صورت و چشم ها منتقل می شوند. در واقع هم در مقابل اشعههای UVB و UVA و سایر اشعههای مضر خورشید از پوست حفاظت کرده و هم برای آرایش پوست و پوشاندن عیوب صورت مناسب است.

این محصول فاقد چربی است و برای افراد برای پوست های چرب مناسب است همچنین کرم ضد آفتاب رنگی پریم با پوشش دهی بالا تیرگی و لک های پوست را می پوشاند این کرم ضد آفتاب دارای محافظ قوی در برابر امواج UVA و UVB واشعه مادون قرمز IR است . نکته ای که مهم است و تفاوت ایجاد می کند، این است که چه وقت، چند بار در روز و با چه پاک کننده ای صورت خود را بشوییم.

میزان spf این کرم الارو 50 می باشد اما قدرت عملی همانند کرمهای ضدآفتاب 50 به بالا دارد و همان محافظت را برای پوست ایجاد میکند. صفحه اصلیسلامت پوست۱۴ اشتباه رایج در شستشوی صورت ۱۴ اشتباه رایج در شستشوی صورت شستشوی صورت در نگاه اول ساده به نظر می رسد! شستشوی سریع صورت هر صبح، کمک می کند که پوست شما شفاف تر به نظر برسد. سلامت پوست را بیشتر می کند. ولی برای مراقبت از پوست خود، بهتر است نکات دیگری را هم در نظر داشته باشید و رعایت کنید. برای مراقبت از پوست خود، حتی اگر آرایش ندارید، صورت خود را کرم ضد آفتاب رنگی لدورا بشویید.

آموزش سئو

ایندکسر