بررسی داستان بازی فورتنایت و معرفی عملکرد ویباکس در این بازی

بازی های دیجیتالی متنوعی ساخته شده اند که از سبک ها و داستان های مختلفی برخوردار می باشند. در میان بازی های پر طرفدار نام بازی فورتنایت به چشم می آید که می توان گفت، گیمرهای واقعی مدت هاست که با این بازی هیجان انگیز آشنا هستند.

در بازی فورتنایت داشتن ویباکس از اهمیت بالایی برخوردار است و از طریق آن می توان جذابیت بازی را بالا برد. با ما همراه باشید تا شما را هم با داستان بازی فورتنایت و هم عملکرد ویباکس در این بازی آشنا سازیم.

آشنایی با بازی فورتنایت و داستان این بازی

فورتنایت یک بازی طراحی شده در سبک اکشن است که توسط اپیک گیمز، کمپانی نام آشنای بازی های دیجیتالی شناخته شده است و به سرعت تعداد نسخه های نصب شده ان بر روی گوشی های موبایل در حال افزایش است. در فورتنایت موضوع و داستان اصلی بازی رقابت و نبرد در مودهای مختلف می باشد که کاراکتر در این رقابت ها باید زنده میدان را ترک کند.

مودهایی چون بتل رویال، نجات دنیا، کریتیو و … در بازی طراحی شده است که افراد می توانند به صورت انفرادی و گروهی با دشمنان به رقابت بپردازند.

تلاش برای زنده ماندن در یک جزیره که تعداد 100 مبارز در آن وجود دارد، هیجان را بالا می برد و لذت واقعی بازی در زمانی است که جزیره هر لحظه کوچکتر می شود که فضای رقابت را کوچکتر و تلاش برای زنده ماندن را بالا می برد.

تجهیزات و سلاح های مختلفی در جزیره قرار دارد که شما می توانید در طی مسابقه، آن ها را پیدا کنید و نبرد را با پیروزی به پایان برسانید. توصیه ما این است که ار اهل بازی هستید، فورتنایت را از دست ندهید.

ویباکس و عملکرد آن در بازی فورتنایت

بازی فورتنایت دارای تجهیزات و امکانات مختلفی است که در طول بازی، گیمر می تواند آن ها را برای کاراکتر خود خریداری نماید. این خرید همچون دنیای واقعی نیازمند پرداخت پول است که سازندگان ارز یا همان واحد پولی بازی فورتنایت را ویباکس نامیده اند.

داشتن ویباکس در بازی مهم است و باید همواره به تعداد ان در بازی دقت نمایید. ویباکس را می توان از طریق گذراندن برخی از مراحل بازی به دست آورد که معمولا هم تعداد آن کم است و هم زمان زیادی نیاز دارد.

البته روش راحت تری برای تهیه ویباکس وجود دارد که آن هم خرید ویباکس فورتنایت از سایت های معتبر است که می توان هر تعداد ویباکس را با قیمت مشخص در کمتر از چند ساعت به اکانت خود اضافه کرد.

در ادامه اطلاعاتی در خصوص مزایای استفاده از ویباکس در اختیار شما قرار می دهیم اما اطلاعات کامل و جامع تر در مقاله: بررسی نحوه عملکرد و مزایای استفاده از ویباکس فورتنایت که باید بدانید! قابل مشاهده و بررسی است.

مزایای ویباکس در فورتنایت

با ویباکس می توانید:

  • لباس های جنگی خریداری کنید و کاراکتر را با این لباس به میدان بفرستید تا در مقابل برخی از آسیب ها مقاوم باشد.
  • اسلحه ها و تجهیزات جدید را خریداری نمایید تا شانس زنده ماندن شما افزایش یابد. این تجهیزات مهمند زیرا شما با گیمرهای حرفه ای در سراسر دنیا رقابت می کنید.
  • ماموریت ها و چالش های بیشتری را می توانید با خرید بتل پس به دست آورید.

آموزش سئو

ایندکسر