اما لزومی ندارد این طور باشد

برای رانندههای تاکسی و افرادی که خودرو خود را اجاره میدهند، جی پی اس و ردیاب خودرو میتواند کاربرد مهمی داشته باشد، لذا آنها میتواند بهمنظور خرید جی پی اس ماشین به فروشگاه آنلاین ایسام مراجعه نمایند. همین طور این نوع ردیاب ها دارای پلتفرم وب نیز هستند که با ارسال کد دستوری ۱۰۲ می توانید رمز و نام کاربری خود را دریافت کرده ، وارد وب سایت مربوطه شده و موقعیت را بر روی نقشه ملاحظه کنید. نحوه کارکرد جی پی اس به این صورت است که: گیرنده GPS اطلاعات را از طریق ماهوارههای موجود در مدارهای زمین دریافت کرده و موقعیت مکانی را مشخص میکند.

باتوجهبه موارد فوق ما در این مقاله تصمیم داریم درباره خرید ردیاب – GPS شخصی و خودرو مطالبی را برای شما عزیزان بیان کنیم. همه ی مدارک و لوازم شخصی شما به سرقت رفته است. از دیگر قابلیتها میتوان به امکان وارد کردن سیم کارت در ردیاب شخصی (همانند GPS خودرو ) اشاره کرد. با توجه به مجهز به بودن ردیاب GF21 به سیستم GPS ، خطای آن معمولا” حداکثر ۵تا۱۰ متر می باشد و برای ردیابی حیوانات خانگی مناسب است.

مجهز بودن به دکمه SOS ، این ردیاب را به یک انتخاب مناسب برای کودکان و سالمندان تبدیل نموده است. استاندارد بالای طراحی سخت افزار داخلی این ردیاب به گونهای است که در محدوده وسیع دمایی عملکرد مطلوب خود را حفظ میکند. ✓ میزان شارژ باتری تلفن همراه خانواده خود را در هر مکان مشاهده کنید. هر کس دلایل خاص خود را دارد تا مکان شخصی دیگر را با شماره تلفن همراه پیدا کند. بهوسیله جی پی اس خودرو میتوانید محل دقیق خودرو را بهصورت لحظهای مشخص کنید و همچنین تمام مسیرهای پیموده شده در طی یک سال اخیر را بر روی تلفن همراه یا لپ تاپ نشان میدهد.

جی پی اس یا ردیاب ماشین به دلیل اندازه و سایز مناسبی که دارد بهراحتی قابل نصب بر روی بخشهای مختلف خودرو بوده و با متصل شده به گوشی موبایل ، اطلاعات مسیر و موقعیت خودرو را در اختیار افراد قرار میدهد. به عبارت دیگر میتوان گفت: GPS یک سامانه است که جهتیابی را بهوسیله تعدادی ماهواره انجام میدهد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی افرا لطفا از سایت ما دیدن کنید.

آموزش سئو

ایندکسر