بازی پابجی موبایل یکی از بازی های تاپ موجود در بازار می باشد، بازی بسیار مهیج با سبک اکشن و رویال که امروزه ملیون ها گیمر را جذب خود کرده است، در بازی پابجی شما در یک جزیره بزرگ به همراه 99 نفر به رقابت و جنگ می پردازید و در نهایت فرد برنده کسی است که تا پایان زنده بماند.

در بازی پابجی نیز ارز مخصوصی وجود دارد که برای پیشرفت و ارتقا کاراکتر ها و همچنین به دست آوردن تجهیزات پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. ارز های یوسی به صورت های مختلفی تهیه می شود و یکی از این روش ها، کسب یوسی به صورت رایگان می باشد که در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می کنیم.

 کسب یوسی های رایگان

بسیاری از گیمر ها دوست دارند در سطح بسیار بالایی به رقابت بپردازند اما خب رقابت در سطح بالا در بازی پابجی، به این سادگی ها نیست، شما باید بتوانید کاراکتر خود را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید تا توان رقابت با حریفان سرسخت را داشته باشید.

برای ارتقای سطح کاراکتر خود، شما نیاز به یوسی دارید، بدون استفاده از یوسی امکان پیشرفت برای شما وجود ندارد. با استفاده از یوسی می توانید به تجهیزات بسیار پیشرفته ای نیز دست پیدا کنید و با استفاده از آنها بتوانید رقابتی بسیار جذاب را تجربه کنید.

اما دریافت یوسی شاید برای برخی کار آسانی نباشد، چراکه در ایران امکان خرید مستقیم یوسی وجود ندارد و باید از سایت های واسطه ای استفاده کرد. انجام این کار هم زمان زیادی را می طلبد و هم هزینه ی زیادی را در بر می گیرد.

شاید هر کسی توان انجام این کار و خرج هزینه های زیاد برای کسب یوسی را نداشته باشد و همچنین وقت کافی برای انجام این کار فراهم نباشد، پس تنها راهی که اینجا باقی می ماند کسب یوسی به صورت رایگان می باشد.

در بازی پابجی سلاح هایی وجود دارد که قدرت های متنوعی دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی سلاح ها و قدرت آن ها در بازی پابجی موبایل مراجعه کنید.

روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها به صورت رایگان یوسی دریافت کنید، برای مثال می توان به شرکت در مسابقات رویال پس اشاره کرد، رقابتی جذاب و مهیج که با شرکت در آن علاوه بر انجام رقابتی بسیار جالب، به کسب تعداد زیادی یوسی نیز بپردازید.

 

این روش ارزش بسیار زیادی می تواند برای شما داشته باشد، چراکه می توانید با انجام همزمان بازی و رقابت با حریفان به کسب تعداد زیادی یوسی نیز دست پیدا کنید.

آموزش سئو