آیا به عنوان یک ترانه سرا به یک ناشر نیاز دارید؟ دانلود آهنگ

اگر شما ترانه نویس باشید ، یک ناشر موسیقی دقیقاً مثل یک ضبط موسیقی برای گروه یا مجری عملکرد دارد. یک فرد خوب می تواند برای حرفه شما شگفتی بسازد ، در حالی که یک شخص بد می تواند در راه پیشرفت باشد.

درست مثل امضای قرارداد ضبط ، قبل از تصمیم به امضای یک ناشر موسیقی موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگر ترانه نویس هستید که در مورد انتشار موسیقی فکر می کنید ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

درک کنید که چگونه یک ناشر کار می کند
از نظر کار اصلی انتشار – مجوز آهنگ ها و وصول هزینه ها دانلود آهنگ – همه شرکت های انتشارات همین کار را انجام می دهند. با این حال ، شرکت های مختلف انتشارات این اهداف را به روش های مختلفی انجام می دهند. برخی از ناشران موسیقی با خوانندگان ترانه در لیست های خود بسیار خوشحال هستند.

در یک انتهای طیف چاپ ، شرکت هایی هستند که وقتی می توانند فرصت هایی را برای ترانه سراان خود ایجاد کنند ، بسیار پرخاشگر هستند. این شرکت نشر به جای اینکه منتظر دریافت یک برچسب برای جستجوی آهنگ برای یکی از هنرمندان خود باشد ، به برچسب ها و افراد دیگری که ممکن است به آهنگ ها نیاز داشته باشند ، تماس می گیرد تا کارهای ترانه سرای خود را قرار دهد.

این ناشران معمولاً دارای یک تیم خلاق هستند که وظیفه آن همکاری مستقیم با ترانه سراان برای کمک به پیشرفت کار خود است. آنها ممکن است همه کارها را از ارائه بازخورد در مورد آهنگسازی تا ارائه سمینار / کارگاه آموزشی ترانه سرایی انجام دهند.

برخی ممکن است آهنگسازان را ترسیم کنند که فکر می کنند برای همکاری خوب همکاری خواهند کرد.

در انتهای دیگر طیف ، شرکتهای انتشاراتی قرار دارند که اساساً به عنوان شرکتهای حسابداری عمل می کنند. اگرچه آنها مطمئناً می خواهند كه ترانه سرایان امضا شده به شركت خود در حرفه خود سرآمد باشند ، اما در روند خلاقیت خیلی دخیل نیستند.

در عوض ، آنها آهنگ را بررسی می کنند و پیش بینی پتانسیل درآمد یک آهنگ را انجام می دهند. آنها سپس برای سهمی از هر درآمدی “خرید” می کنند. علاوه بر این ، وقتی فشار آهنگ ها به سمت برچسب ها مطرح می شود ، خیلی پیشرو نیستند.

آنها کلیه خدمات حسابداری آهنگ را که نویسنده به آن نیاز دارد ارائه می دهند ، اما به جای درخواست آنها ، به درخواست ها واکنش نشان می دهند.

در بین این دو تقابل قطبی ناشران هستند که دانلود آهنگ در روش های مختلف متفاوت هستند.

اگر اوایل فعالیت در زمینه آهنگ سازی شماست ، می توانید از داشتن یک شرکت انتشاراتی که به شما پیشنهاد می دهد از شما حمایت کند و فعالیت خود را به طور فعال تبلیغ می کند ، سود زیادی ببرید. در نهایت ، شما باید شرکتی را انتخاب کنید که احساس می کند بهترین تناسب است.

اندازه ناشر موسیقی می تواند مهم باشد
آهنگسازان جدید و در هنگام ورود هنگام ورود به یک شرکت بزرگ نشر با خطرات زیادی روبرو هستند. شما ممکن است برای آنها اولویت قرار نگیرد زیرا آنها روی نویسندگان اصلی بلیط های بزرگ خود تمرکز می کنند. ممکن است سؤالاتی برای تعیین اینکه آیا ناشر قصد دارد برای فروش کار شما تلاش کند ، سؤال کنید.

قبل از ثبت نام ، اطمینان حاصل کنید که شخصی در دانلود آهنگ این شرکت به موسیقی شما علاقه مند است و شما با او در آنجا تماس دارید که به سؤالات و نگرانی های شما پاسخگو باشد.

ناشران کوچکتر ممکن است تمرکز بیشتری روی شما و نوشته های شما داشته باشند. دریابید که چگونه هر شرکت قصد دارد قبل از ورود به سیستم از شما استفاده کند.

ناشر می تواند وابسته یا مستقل باشد
شرکت های بزرگ با یک برچسب عمده خاص مرتبط هستند. دانلود آهنگ برخی از شرکتهای انتشارات مستقل به ناشران اصلی این امکان را می دهند که اداره امور خود را انجام دهند.

شرکت های انتشارات ایندی (که نباید با ناشران مستقل اشتباه گرفته شوند) تمام کارهای دولت خود را اداره می کنند. شما باید تصمیم بگیرید که کدام نوع ناشر از نظر شما مناسب تر است: کوچک و شخصی یا بزرگ با تعداد زیادی ارتباط و قدرت بازاریابی؟

ممکن است شما به یک ناشر موسیقی احتیاج نداشته باشید
به عنوان ترانه سرا ، ممکن است شما حتی به یک انتشارات نیز احتیاج نداشته باشید. نشر موسیقی می تواند بسیار پیچیده باشد ، و کار صدور مجوز و مدیریت حق امتیاز نیز وقت گیر است. دانلود آهنگ

اگر جنبه های نشر را درک کرده اید و راه دیگری برای این کار دارید ، ممکن است نیازی به کمک کسی نداشته باشید – باید زمان و تلاش لازم برای انتشار ترانه های خود را در نظر بگیرید.

خیلی به سبک موسیقی شما کم می شود. برخی ژانرها از نظر انتشار نسبت به بقیه “شلوغ تر” هستند. اگر حجم کار چاپ شما عموماً سبک است ، ممکن است بتوانید مدیریت آهنگ خود را مدیریت کنید.

افکار بسته شده
ناشران موسیقی می توانند به شما کمک کنند تا در برخی از درآمدهای بسیار پر سود درآمد داشته باشید و در مدیریت برخی مشاغل دشوار به شما کمک می کنند. اگرچه شما به عنوان یک ترانه سرا قطعاً می توانید دانلود آهنگ انتشارات خود را اداره کنید و از این طریق تمام درآمدها را حفظ کنید ، یک شرکت انتشارات خوب می تواند به طور بالقوه حرفه شما را به سطح بعدی برساند.

انتشار معاملات واقعاً می تواند یک چیز بسیار خوب باشد ، دانلود آهنگ اما اطمینان حاصل کنید که چه چیزی را از شرکت انتظار دارید. این را هم بدانید که آنها یک ماشین بازاریابی بسیار بزرگتر را به سر میز می آورند که احتمالاً می تواند موفقیت شما را تسریع کند.

منبع : https://2016downloadnew.ir/