آشنایی با پروژه های رومنس،طرح توامند سازی ارتش،برج های پهنه c و b

پروژه رومنس

پروژه رومنس مروارید شهریک پروژه ساختمانی با نوع کاربری مسکونی واقع در غرب دریاچه چیتگر منطقه 22ضلع جنوب اتوبان شهید همدانی (حکیم) می باشد. مدیرت پروژه رومنس به عهده  تعاونی مسکن توسعه همت که جزو  فعال ترین و معتبرترین و تعاونی های سازندهاست، می باشد.

پروژه رومنس امکانات خاصی زیادی دارد که از جمله امکانات برج های رومنس می توان به آسانسورهای نفر بر و بالابر،پارکینگاختصاصی مهمان، فضای سبز، پیست دوچرخه سواری و …. اشاره کرد .

طرح توامند سازی ارتش

پروژه چیتگر  که در ضلع غربی دریاچه چیتگر قرار دارد،یکی از بزرگترین پروژه های منطقه 22 می باشد.

این پروژه که  توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون ارتش (بتاجا) در چند پهنه و  فاز در حال ساخت است.

شهرک چیتگر به 6 قسمت تقسیم شده  که از A تا E نام گذاری شده است که به هر کدام از این قسمت ها پهنه می گویند.

در این میان پهنه E با توجه به موقعیت عالی که داراست، با هدف توانمندسازی ارتش در حال ساخت است. 

پهنه B

پهنه B شهرک چیتگر به عنوان بهترین و خوش نام ترین پهنه دریاچه چیتگر معروف شده است .

اگر از بالا به برج های این پهنه نگاه کنید مجموعه ای شامل 16 برج خواهید دید که هر برج نیز پروانه ای شکل است . حالا اگر مرکز برج ها را که با یک خط فرضی به هم دیگر وصل کنیم پروانه ای با دو بال شرقی و غربی تشکیل خواهد شد. این شکل ساخت باعث شده است که برج ها  حداقل دید را نسبت به هم  داشته باشند.

پهنه c

پهنه cکه به آن پهنه ی نارنجستان نیز می گویند، در غرب  مجتمع تجاری و  اداری ایران مالواقع است . با توجه به دسترسی این پهنه به اتوبان همت و حکیم  این پهنه از موقعیت عالی برخوردار است.

این پهنه  که توسط ارگان های ارتش در حال ساخت است،شباهت زیادی به برج های پهنه b دارد . پهنه C هم مانند پهنه B  دارای تنوع متراژ است.

پهنه c  دارای 8 برج است. چهار بلوک نارنج 1، 2,7,8متعلق به  تعاونی مسکن اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش ( نزاجا )  است . که در این بین بلوک نارج 8 که با شرکت نپاسازه مشارکت شده است به صورت آزاد به فروش می رسد و بلوک نارنج 1 و 2و 7 توسط  تعاونی اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش ( نزاجا ) در حال ساخته شدن است، به اعضای تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش ( نزاجا ) تعلق دارد.

2 برج نارنج 4 و 5 پهنه c شهرک چیتگر  ( c,h ) متعلق به تعاونی مسکن پدافندهوایی خاتم الانبیا ارتش است.

برج نارنج 6 پهنه C شهرک چیتگر ( h2) ، متعلق به تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش ( نهاجا ) است.

منبع: https://harfetaze.com/179508/بررسی-امکانات-پروژه-رومنس/

آموزش سئو

ایندکسر