یک لهیق اکرس با طولانی سابقه بازداشت شد و در اختیار داشتن یک حمله به سبک, تفنگ, مهمات و مواد مخدر زمانی که دفتر لی شهرستان کلانتر در خدمت یک حکم جستجو در خانه اش است.

کارآگاهان اعدام حکم جستجو در خانه تیموتی Lancaster, 39, در 4100 بلوک شرق 19 خیابان در لهیق اکرس. او در حال حاضر رو نه اتهامات از جمله در اختیار داشتن سلاح یا مهمات توسط یک محکوم جانی اختیار از دست انداز, آتش, انبار, چهار فقره از در اختیار داشتن یک کنترل ماده آمفتامین, قاچاق کوکائین در اختیار داشتن و در اختیار داشتن ماری جوانا (بیش از 20 گرم).

او منتشر شد از لی زندان شهرستان صبح روز شنبه در $103,500 اوراق قرضه. او تفهیم اتهام خواهد شد ژوئن 1.

Lancaster, جنایی, ثبت, ممکن است دارای سلاح گرم مهمات و یا الکترونیکی سلاح مگر اینکه او اسلحه گرم و حقوق ترمیم شده اند که کارآگاهان تایید شده اتفاق افتاده است.

علاوه بر این لنکستر خدمت کرده بود با یک دستور در ژوئیه 2011, منع او را از خرید یک اسلحه و یا سلاح های دیگر.

تعدادی از قالبهای داشت و از داخل خانه است.

یکی در لنکستر اتاق خواب شامل یک اندرسون AM-15 حمله به سبک تفنگ مجهز به یک “دست انداز-آتش سوزی انبار” در حال حاضر ممنوع در ایالت فلوریدا یک .45 کالیبر اسپرینگفیلد و یک 9mm Glock 19.

بیشتر: دو لهیق مردان فورت مایرز مرد به اتهام سرقت مسلحانه

بیشتر: FMPD: فورت مایرز اداره پلیس افسر شاخه های نر که در شارژ افسر در طول تضمین خدمات

کارآگاهان همچنین دریافتند 25 گرم متامفتامین 5 گرم از کوکائین به عنوان به خوبی به عنوان Cypionate تستوسترون و استروئیدهای آنابولیک دکا Durabolinb (هر دو برنامه 3 مواد کنترل شده) در اتاق خواب امن است.

دو سفس در یک جبهه اتاق خواب شامل استروئید “Sustanon” یکی دیگر از برنامه 3 ماده کنترل و 2.1 گرم از مواد مخدر فنتانيل.

لارنس دارای سابقه کیفری قدمت آن به 2000 زمانی که او دستگیر شد و به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا و مواد مخدر متعلقات. از آن پس او نیز دستگیر شده و به اتهام اهانت به دادگاه کمتر از سن قانونی آشامیدنی, حمل ممنوع سلاح آشکارا رانندگی در یک به طور دائم لغو مجوز نقض آزادی مشروط برای در اختیار داشتن کوکائین و تکاپو.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de