دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر اجرا جدید Animal Cruelty نیروی کار است که آموزش این شهرستان در حیوانات سوء استفاده و غفلت و همچنین اجرای تمام قوانین مربوط به بدرفتاری با حیوانات است.

مطالعات نشان داده اند ارتباط بین حیوانات ظلم و ستم و خشونت خانگی و کودک آزاری جرم خشونت حملات و خشونت های جنسی با توجه به کلانتر انتشار اخبار.

“ارتباط بین سوء استفاده از حیوانات و انسان سوء استفاده روشن و ترسناک” کلانتر Carmine Marceno گفت: در انتشار. “علاوه بر حفاظت از حیوانات دفاع پرداختن به حیوانات ظلم و ستم خواهد شد به احتمال زیاد در آینده جلوگیری از اعمال خشونت علیه مردم در شهرستان ما.”

حیوانات ظلم و ستم وظیفه نیروی کار با Lee County داخلی خدمات حیوانات و دامپزشکان و همچنین فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون و جنوب غربی فلوریدا Crime Stoppers به آموزش جامعه و اجرای قوانین را به حد کمال خود انتشار متحده است.

کلانتر کارآگاهان خواهد بود به طور خاص اختصاص داده شده به این نیروی کار و به طور کامل بررسی تمام بزه و جرم سوء استفاده از حیوانات موارد در این شهرستان است.

آنها کار خواهد کرد cohesively با دادستانی و کسانی که سوء استفاده از حیوانات در شهرستان خواهد شد و به عدالت آورده انتشار متحده است.

برخی از Lee County حیوانات ظلم و ستم موارد:

  • مارس 20, 2019, اسکار لی تامپسون III, 19 دستگیر شد و پس از یک Lee County داخلی خدمات حیوانات افسر کنترل یافت سگ در یک فرد حیاط خلوت در لهیق اکرس با یک باند گسترده ای از نوار قرمز تامین دهان خود را بسته است. تامپسون بود که محکوم به پنج سال تعلیقی. این سگ در حال حاضر شناخته شده به عنوان “معاون شانس” به تصویب رسید توسط دفتر لی شهرستان کلانتر.
  • Feb. 15 یک سگ به نام رودی داشت به ضرب گلوله در سر در لهیق اکرس. تیموتی Lancaster, 39, است که مظنون به این تیراندازی بعد از محققان برنج روده که در آن سگ داشت به ضرب گلوله کشته و لنکستر را اثر انگشت بر روی فلز. لنکستر بود در باند نامربوط اتهام است و هنوز هم بزرگ است.
  • مارس 2, Salvador کربجل گارسیا 40 محکوم شد برای تشدید ظلم و ستم حیوانی پس از یک افسر کنترل حیوانات یافت می شود یک سگ به نام والتر را با زخم باز و یقه تعبیه شده در گردن خود و گره خورده است به یک پست در لهیق اکرس خانه در سال 2019. گارسیا محکوم به یک سال زندان و پنج سال مشروط.
  • مارس 4, Vicasso لارا 24 دستگیر شد و پس از او متهم از سلاح سرد, brutalizing و قرار دادن یک سگ در فر داغ باعث سگ از مرگ. لارا شد متهم با تشدید ظلم و ستم حیوانی و یک مورد مدیریت جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 3.

آیا شما می دانید چیزی؟: حقوق حیوانات را ارائه می دهد $5,000 برای اطلاعات تمساح شات با فلش

جنوب غربی فلوریدا Crime Stoppers هماهنگ کننده تریش Routte گفت: نقش خود را به عنوان یک مجرا برای اطلاعات از جامعه به محققان در نیروی کار.

Crime Stoppers واقعا نمی توان انجام هر کاری متفاوت دیگر از تهيه گزارش به طور مستقیم به نیروی کار.

“ما قطعا بیش از شش ماه گذشته شده اند از دیدن یک چشم انداز مثبت در این نوع از جنایات این مایه تاسف است” Routte گفت.

وجود دارد بدون هیچ دلیل شناخته شده برای سربازان ارتش, او گفت:, اما آن را امکان پذیر جامعه بیشتر آگاه بنابراین گزارش سوء استفاده, او گفت:.

بدون در نظر گرفتن آنها می خواهم به مطمئن شوید که هر دو مورد به کار گرفته شده است به سرعت و آزار دهنده است دستگیر و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

او گفت: افرادی که مرتکب این جنایات خطرناک هستند و اگر آنها توانایی به سوء استفاده از حیوانات دفاع که می داند آنچه انجام می دهد به کسی که عبور از آنها.

مردم می توانند با استفاده از جرم و جنایت جلو به گزارش سوء استفاده در حالی که ماندن ناشناس Routte گفت.

“ما می خواهیم مردم در جامعه ما به عنوان شهروندان خوب. اگر آنها احساس می کنید چیزی درست نیست و یا چیزی است که آنها می تواند به ما گزارش دانستن است که آن را نمی خواهد دوباره به آنها را و می دانم که آنها در حال کمک به حیوانات,” او گفت:.

Lee County, حیوانات خانگی, خدمات, سرپرست ساندرا Tapfumaneyi گفت: نیروی کار است یک راه عالی برای آنها را به جلو و منابع خود را با هم.

“ما شده اند رفتن به تماس ها و اگر یک مورد می تواند یک حیوان ظلم و ستم مورد ما رسیدن به نیروی کار و کلانتر, آنها را درگیر بلافاصله,” او گفت:.

در برخی موارد افراد نمی عمدا صدمه زدن به حیوانات بنابراین خدمات حیوانات افسران آموزش آنها را به طوری که حیوانات بهتر برای مراقبت Tapfumaneyi گفت.

آنها همچنین دامپزشکان در کارکنان به طوری که زمانی که حیوانات در حال عمدا آسیب و یا کشته شدن آنها می پریفورم امتحانات و یا یک کالبد گشايی. این می تواند کمک به نیروی کار را بررسی و به ارائه آنها را با عمق بیشتری نگاه کنید که چگونه حیوانات صدمه شد و یا کشته شده برای کمک به ساخت یک مورد او گفت:.

سواحل خلیج فارس انسانی جامعه, مدیر اجرایی, جنیفر گالووی گفت که او خوشحال است برای دیدن این تلاش هماهنگ شده توسط سازمان.

“من فکر می کنم آن است که فوق العاده مهم است زیرا اگر وجود ظلم و ستم حیوانی دیگر همه چیز در هم… مطالعات بسیار قوی وجود دارد خارج وجود دارد در مورد ارتباط با سوء استفاده از حیوانات و دیگر جنایات” او گفت:.

جامعه انسانی می بیند بسیاری از غفلت حیوانات. این همیشه سوء استفاده, اما متاسفانه آنها بیشتر از آنها می خواهید به گالووی گفت.

“ما می بینیم بسیاری از زشت اما ما را به دیدن آنها ما را ترک مرکز شفا” گالووی گفت. اخیرا حیوانات افسران کنترل در آورده یک Catahoula پلنگ سگ با یک لگن شکسته که ممکن است با یک ماشین تصادف. آنها همچنین در آورده و دو توله سگ در جنگل.

جامعه انسانی دارای یک مرکز توانبخشی که در آن آنها پرستار حیوانات به سلامت با کمک دامپزشکان. آنها همچنین باید پزشکی و پرورش که در آن حیوانات می تواند به خانواده ها به بهبود می یابند.

“(نیروی کار) کمک خواهد کرد که حیوانات برای مطمئن,” او گفت:.

با راه: انسان در مواجهه با مواد مخدر تفنگ اتهامات در حال حاضر یک مظنون در تیراندازی مرگبار سگ

در صورتی که شما آن را از دست رفته: لهیق اکرس مرد گناه در ‘معاون شانس’ سگ مورد ظلم و ستم و محکوم به 5 سال تعلیقی

بیشتر: بازداشت مرد به اتهام ضرب و شتم و کشتن سگ و قرار دادن آن در فر داغ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im